MiastoWiadomości

Jasło na antenie Lata z radiem

W sobotę 2 lipca od samego rana na antenie radiowej Jedynki mogliśmy usłyszeć zapowiedzi promujące Jasło.  Znani dziennikarze Sława Bieńczycka, Roman Czejarek, a także Bogdan Sawicki pojawili się na jasielskim rynku by przybliżyć słuchaczom Polskiego  Radia – Jasło. Wśród zaproszonych do rozmowy na antenie znaleźli się burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, archeolog profesor Karol Myśliwiec , historyk Wiesław Hap,  prezes PTTK Józef Kaczor, winiarz Roman Myśliwiec oraz Jan Urban ze Szwadronu Niepołomice.

Jasło na antenie Lata z radiem

Jasło jest jednym z dwunastu polskich miast, do których zawitało w tym roku „Lato z Radiem”. – Chciałem podziękować prezesowi Polskiego Radia i całemu zarządowi za to, że Jasło znalazło się na jubileuszowej trasie koncertowej – powiedział Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła. –Cieszę się, że jesteśmy odbierani jako miasto, w którym ludzie lubią się bawić, doceniają „Lato z Radiem” i dobrze potrafią zorganizować  tak wielkie koncerty.

Jasło na antenie Lata z radiem

Koncert „Lata z Radiem”, w którym wśród gwiazd znaleźli się Natalia Lesz, zespół Pectus oraz Patrycja Markowska  odbył się na boisku sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
koneser
koneser
2024 lat temu

koncert był spoko jak i cała oprawa na odpowiednim poziomie, oczywiście najbardziej podobał mi się występ gwiazdy wieczoru Patrycji Markowskiej – to się nazywa rock’n’roll, prowadzenie koncertu przez Romana Czejarka i Bogdana Sawickiego było równie świetne jak kuchnia mistrza kulinarnego Roberta Sowy, mam nadzieję, że Pan burmistrz jak i Lato z Radiem dotrzymają słowa i powrócą do Jasła w następnym z roku z jeszcze większą energią i mocą

do koneser
do koneser
2024 lat temu

A cóż to za poziom i artyści. Trzeba było pojechać na festyn do Tarnowca tam grał zespół rockowy „BACIARY”. Nogi aż same podrygiwały do tańca.

do koneser
do koneser
2024 lat temu

Tutaj jest miasto i ludzie chcą słuchać fajnych zespołów a nie wiejskopolówy unc unc. Taki zespół jak Baciary to właśnie niech sobie w Tarnowcu i innych wsiach gra!

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x