r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Jasło w rankingu „Rzeczpospolitej”

Ranking Samorządów „Rzeczpospolitej” 2011 został rozstrzygnięty. Wśród 564 samorządów z całej Polski, Miasto Jasło zajęło 35 miejsce, uzyskując tytuł laureata w kategorii Najlepsza Gmina Miejska.

Jasło w rankingu „Rzeczpospolitej”

Po dwuetapowej weryfikacji  Jasło, znalazło się w pierwszej czterdziestce obok takich podkarpackich gmin miejsko-wiejskich, jak Iwonicz-Zdrój, czy  Boguchwała.

Kapituła rankingu „Rzeczpospolitej” na podstawie danych z Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego opracowała dodatkowo ranking „Europejski samorząd”. Dzięki 86 miejscu, Jasło znalazło się w pierwszej setce gmin miejskich i miejsko-wiejskich najlepiej wykorzystujących pieniądze z UE.

UM w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
CHORE PAŃSTWO !!!STANISŁAWSS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SS
Gość
SS

Rzeczywiście miasto kwitnie.Inwestycje idą z rozmachem,stanowisk pracy przybywa,bezrobocie maleje,budownictwo mieszkaniowe pędzi cała parą.Nie trzeba zabiegać o mieszkania,bo mieszkania czekają na lokatorów. Młodzi ludzie wraz z rodzinami falangą wracają z emigracji do Jasła,do dobrobytu.Ludziom żyje się coraz lepiej.Istne eldorado.

STANISŁAW
Gość
STANISŁAW

WIELKIE BRAWA DLA PANI KUROWSKIEJ I PANA PABIANA.A WAŁ DLA PANA CZERNECKIEGO! Wreszcie widać błąd jaki dokonali Jaślanie licząc na cuda w wykonaniu obecnego szefa ratusza…Może by tak w tym kontekście rozważyć zamianę miejsc w drodze referendum,i pokazać,że samorządność Jaślanom jest znana?????

CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

…..Chore państwo, jury za samouwielbienie , samoocenę i przyznawanie sobie tytułów – spytajcie tych tyś….co nie znaleźli i nie znajdują tu godnego miejsca do życia , lub tyrają jak niewolnicy i nie zapracują na 3 podstawowe rzeczy do życia : mieszkanie , ubranie i jedzenie…………

Close
X