MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Jasło w rankingu „Rzeczpospolitej”

Ranking Samorządów „Rzeczpospolitej” 2011 został rozstrzygnięty. Wśród 564 samorządów z całej Polski, Miasto Jasło zajęło 35 miejsce, uzyskując tytuł laureata w kategorii Najlepsza Gmina Miejska.

Jasło w rankingu „Rzeczpospolitej”

Po dwuetapowej weryfikacji  Jasło, znalazło się w pierwszej czterdziestce obok takich podkarpackich gmin miejsko-wiejskich, jak Iwonicz-Zdrój, czy  Boguchwała.

Kapituła rankingu „Rzeczpospolitej” na podstawie danych z Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego opracowała dodatkowo ranking „Europejski samorząd”. Dzięki 86 miejscu, Jasło znalazło się w pierwszej setce gmin miejskich i miejsko-wiejskich najlepiej wykorzystujących pieniądze z UE.

UM w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SS
SS
2024 lat temu

Rzeczywiście miasto kwitnie.Inwestycje idą z rozmachem,stanowisk pracy przybywa,bezrobocie maleje,budownictwo mieszkaniowe pędzi cała parą.Nie trzeba zabiegać o mieszkania,bo mieszkania czekają na lokatorów. Młodzi ludzie wraz z rodzinami falangą wracają z emigracji do Jasła,do dobrobytu.Ludziom żyje się coraz lepiej.Istne eldorado.

STANISŁAW
STANISŁAW
2024 lat temu

WIELKIE BRAWA DLA PANI KUROWSKIEJ I PANA PABIANA.A WAŁ DLA PANA CZERNECKIEGO! Wreszcie widać błąd jaki dokonali Jaślanie licząc na cuda w wykonaniu obecnego szefa ratusza…Może by tak w tym kontekście rozważyć zamianę miejsc w drodze referendum,i pokazać,że samorządność Jaślanom jest znana?????

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

…..Chore państwo, jury za samouwielbienie , samoocenę i przyznawanie sobie tytułów – spytajcie tych tyś….co nie znaleźli i nie znajdują tu godnego miejsca do życia , lub tyrają jak niewolnicy i nie zapracują na 3 podstawowe rzeczy do życia : mieszkanie , ubranie i jedzenie…………

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x