MiastoWiadomości

Jerzy Pitera nowym prezesem Gamratu

Październikowa pikieta pracowników Gamratu (fot. archiwum)

Jerzy Pitera został nowym prezesem Gamratu, jednakże nie na okres dłuższy niż dwa miesiące. Zastąpił on dotychczasowego prezesa jasielskiego Gamratu – Andrzeja Czajkę.

Czajka na chwilę obecną w firmie jest dyrektorem generalnym. Zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej funkcję drugiego członka zarządu pełni Jerzy Jurkowski.

Jaslonet.pl


Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaslak
jaslak
2024 lat temu

teraz pewnie PiS ogłosi, że to krewny minister Pitery.

RACUCH
RACUCH
2024 lat temu

Ten Pitera to jakiś krewny tej od Tuska pewnie…Pewnie zdąży do wakacji,jak założył nominator, pochować Gamrat . THE END -czas odtrąbić.

vv
vv
2024 lat temu

Pitera jest bezprawnie powołany na Prezesa co na to Bury i jego pracownicy ministerstwa. Na dzień dzisiejszy Bury doprowadził Zakład Gamrat do paraliżu co prowadzi do ogłoszenia upadłości i teraz będzie można kupić Zakład od syndyka za drobne co na to Platforma i politycy z Zarządu Podkarpackiego ,co na to Gowin ,Rząsa ,Czernecki i pozostali.

ADAM
ADAM
2024 lat temu

v v -co do Burego, i innych parlamentarów,to trza poczekać.Oni się ożywią jesienią,jak głosować będziem do uryny wyborczej.Szmba,co potem śmierdzi przez lata zataczając swój bukiet wyziewów na lokalne persony.które stanowią ich kalesony..Gówno było i gówno będzie – tu konkretnie utylizacja na żądanie- GAMRATU!!!!

ciekawy
ciekawy
2024 lat temu

Kiedyś w Gamracie rządził Prezes,Dyrektor Generalny A.Czajka, teraz Prezesem jest Pitera a Czajka Dyrektorem Generalnym. Ciekawe czy dzieląc się funkcją podzielili się również kasą i zakresem obowiązków ? Jeżeli nie to ciekawe, kto za to płaci ?

bom
bom
2024 lat temu

O rany to Julia zamieszka w Jaśle?

SS
SS
2024 lat temu

Fajna układanka stanowiskowa.Tylko czemu to ma służyć.Człowiek z nikąd będzie Prezesem przez okres 2-óch m-cy.Przecież przez ten okres,to on nie zwiedzi terenu,nie zapozna się z problemami Gamratu,chyba że już problemy kto inny rozwiązuje.Ten ,który był Prezesem został wciśnięty na generalnego.Czy to świadczy ,iż nastąpił już stan przedagonalny tych zakładów?

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Przecież to było celowe działanie, aby na rozmowy z Gradem pojechał kompletnie nie mający pojęcia o stanie firmy prezes. Grad osobiście zażyczył sobie przyjazdu prezesa, a nie p. Jurkowskiego, który miał pierwotnie jechać na rozmowy.

kk
kk
2024 lat temu

a wszystko wina Związku Solidarność i Chemik – sprzedawczyki…

ek
ek
2024 lat temu

Przedstawiciele Solidarność i Chemik , takich jak Wy powinno się wyrzucić… przez 2 lata nie zrobili kompletnie nic, a ludziom wciskali kit, że prowadzą negocjacje. Wysyłali pisma, ciekawe gdzie, do szuflady swoich biurek? Dlatego teraz tak wyrczą na związek „Kadra”, bo im przeszkodzili w zrobieniu interesu.

do ek
do ek
2024 lat temu

interes to robi przede wszystkim KADRA

jasiu
jasiu
2024 lat temu

A na czy polega ten interes KADRY?powiedz coś konkretnego

Do Jasia
Do Jasia
2024 lat temu

W pośpiechu utworzyli ZZ KADRA po to by uratować 4 litery i kilku tysięczne pobory.Na przeciw nich robole z „S” i „Ch” to pikuś!!!!

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Rozumiem,że gdyby nie utworzyli związku Kadra,to robole z „S” i „Ch” nie byliby pikusiami?

Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x