InwestycjeWiadomości

Kolejne remonty dróg w powiecie

Zarząd Powiatu w Jaśle ogłosił przetargi na remonty kolejnych dróg w Powiecie Jasielskim. Zadania, które obejmą modernizację łącznie 5 km dróg zostaną realizowane jeszcze w tym.

Kolejne remonty dróg w powiecie (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl

Środki na ten cel zostały wygospodarowane w budżecie Powiatu Jasielskiego w ramach likwidacji skutków klęsk żywiołowych. W kosztach partycypują remontów także gminy: Skołyszyn, Nowy Żmigród, Dębowiec, Tarnowiec i Krempna.

Już wkrótce zakończone zostaną prace przy odbudowie dróg: Sieklówka – Lubla, na długości 200 m, Czermna – Dębowa na odcinku o długości ok. 760 m oraz Zawadka Osiecka – Pielgrzymka na długości wynoszącej ponad pół kilometra. Fragment drogi na tej samej długości zostanie wyremontowany na trasie Samoklęski – Brzezowa. Kolejne inwestycje realizowane będą na ponad kilometrowym odcinku drogi relacji Nowy Żmigród – Siedliska – Makowska – Sulistrowa. Modernizacja nawierzchni zaplanowana jest również na długości 1,2 km pomiędzy Lisowem a Lisówkiem oraz 68 metrów na drodze łączącej Święcany z Czermną (do granicy powiatów) – wylicza Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

A co ze środkami likwidującymi dwie dekady klęsk żywiołowych {nieudolnych , niedbających o interes Polski rządów – szczególnie naszego regionu} , które spadły na nas i polikwidowały 90% miejsc pracy nie dając nic w zamian – lub niewolnictwo za minimum nie wystarczające na podstawowe 3 czynniki do życia : mieszkanie , jedzenie i ubranie ……

STANISŁAW
STANISŁAW
2024 lat temu

Po co się tak spieszyć z tymi drogami,przecież za 3 lata są dopiero wybory….

.
.
2024 lat temu

Czermna-Dębowa, a więc na terenie powiatów tarnowskiego i dębickiego. 300 % normy ! Łatwiej opowiadać takie kawałki niż zobaczyć co się dzieje obok wytwornego gabinetu, w wydziale komunikacji.

kibic
kibic
2024 lat temu

wam ciągle żle wsioki jedne , wy tylko widzicie marię i pis

koteks
koteks
2024 lat temu

Stanisławie wybory są w październiku i Pan Starosta startuje.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x