MiastoWiadomości

Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich kierował dostawczym volkswagenem i miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami. Drugi natomiast, kierował rowerem i miał 2 promile alkoholu.

Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani
Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

Pomimo wielu apeli, ostrzeżeń, a także akcji skierowanych wobec ujawniania i eliminowania z ruchu nietrzeźwych kierujących, niektórzy nadal decydują się prowadzić pojazd na „podwójnym gazie”. W miniony weekend policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w sobotę na ulicy Mickiewicza w Jaśle, po godzinie 10. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący dostawczym volkswagenam, 39-letni mieszkaniec gminy Brzyska, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto mężczyzna był pijany, przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2,8 promila alkoholu.

Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości odpowie także 34-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce. W minioną niedzielę w Bieździedzy przed godziną 18, został zatrzymany do kontroli przez jasielskich policjantów. Okazało się, że mężczyzna kierował rowerem mając 2 promile alkoholu w organizmie.

Postępowania w tych sprawach prowadzą policjanci z Jasła i Kołaczyc.

KPP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x