r e k l a m a
Wiadomości

Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

Dwaj motorowerzyści, rowerzysta i kierowca fiata dopisali się przez weekend do niechlubnej statystyki pijanych za kierownicą. Mimo dolegliwych kar i wielu apeli zdecydowali się na jazdę w stanie nietrzeźwości.

fot. archiwum, KPP Jasło
Najwyższe stężenie alkoholu w organizmie wskazało urządzenie po zbadaniu 36-letniego mieszkańca gminy Skołyszyn. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol Policji w Krajowicach. Kierował fiatem uno mając ponad 3 promile alkoholu. Ponadto nie miał prawa jazdy, a pojazd którym kierował nie miał aktualnego badania technicznego. Funkcjonariusze ustalili również, że na jeździe „po pijanemu” został zatrzymany po raz drugi.
Jazda kolejnego nietrzeźwego kierowcy skończyła się poważnymi obrażeniami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 74-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, w stanie upojenia alkoholowego jechał motorowerem bez tablic rejestracyjnych i obowiązkowego ubezpieczenia. W Brzezowej stracił panowanie nad pojazdem przewrócił się i upadł na pobocze. Mężczyzna z obrażeniami głowy i rąk trafił do szpitala.
Nietrzeźwym rowerzystą, który został wyeliminowany z ruchu, był 57-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. Mężczyzna został zauważony przez policjantów patrolujących Siepietnicę. Po przebadaniu alcotestem stwierdzono u niego 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Czwartym kierowcą na „podwójnym gazie” był 17-letni mieszkaniec Jasła. Młody człowiek kierując motorowerem nie zatrzymał się do kontroli drogowej, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
Apelujemy do wszystkich: jeśli widzisz, że nietrzeźwy chce prowadzić, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.
KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rjs
rjs
2021 lat temu

3 promile !? Dlatego jechał autem bo nie dał rady iść na piechotę !!!

igor
igor
2021 lat temu

a sprawdzmy funkcjonariuszy na i po sluzbie hehe

Ania
Ania
2021 lat temu

Dokładnie sprawdźmy pierwsze funkcjonariuszy albo ich rodziny!!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X