Wiadomości

Kolizja dwóch „osobówek” na skrzyżowaniu w Jaśle

W sobotnie popołudnie kilka minut po godzinie trzynastej na skrzyżowaniu ulic: Mickiewicza i Czackiego w Jaśle doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do jasielskiego szpitala.

Kolizja dwóch „osobówek” na skrzyżowaniu w Jaśle (fot. Czytelnik Kamil)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Volkswagen Golf, jadąc ulicą Czackiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Mickiewicza samochodowi osobowemu Renault Megane. Na wysokości Kościoła św. Stanisława doszło do zderzenia się pojazdów.

W wyniku kolizji ranne zostały trzy osoby jadące Volkswagenem, na miejsce wezwana została karetka Pogotowia Ratunkowego, która rannych uczestników przetransportowała do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, a także funkcjonariusze Policji, którzy ustalili dokładny przebieg zdarzenia oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Jeśli w Twojej okolicy ma miejsce jakieś zdarzenie – poinformuj nas: janas@jaslonet.pl lub 600 373 434.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x