r e k l a m a
Wiadomości

Kurowska kandydatem na burmistrza, Rzońca startuje do sejmiku

Bycie kandydatem na burmistrza to duża przyjemność, ale bycie kandydatem na burmistrza z Prawa i Sprawiedliwości to zaszczyt, honor i wyróżnienie – mówiła Maria Kurowska podczas wczorajszej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Rzeszowie.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, do Rzeszowa nie dotarł prezes PIS Jarosław Kaczyński.

Podczas podkarpackiej konwencji oficjalnie zostali zaprezentowani kandydaci na burmistrzów. W Jaśle kandydatem PiS będzie Maria Kurowska.

Bycie kandydatem na burmistrza to duża przyjemność, ale bycie kandydatem na burmistrza z Prawa i Sprawiedliwości to zaszczyt, honor i wyróżnienie. W imieniu własnym i moich kolegów pragnę bardzo Prawu i Sprawiedliwości podziękować za to, że w nas uwierzyli i nas rekomendowali – mówiła Kurowska

Odniosła się również do swojej kadencji burmistrzowania w mieście.

Szanowni Państwo, cztery lata kadencji, które przeżyłam, trudnej kadencji, jak wiecie nie pozbawiły mnie entuzjazmu i pasji zmieniania ojczyzny przez zmiany i rozwój mojego miasta. Reszta trudności mnie zahartowała – mówiła Kurowska

Podkreśliła także, że ilekroć jest atakowana przez media, to przypomina sobie datę 17 września 1939. – I myślę wtedy sobie: „tobie przyszło tylko dla tej Polski pracować, a inni za nią umierali; dlatego idź i walcz dalej!”

Podczas podkarpackiej konwencji oficjalnym kandydatem PiS do sejmiku wojewódzkiego został Bogdan Rzońca.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Czytaj więcej:

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

86
Dodaj komentarz

avatar
86 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jasiuJAŚLANKAjarekmlodyzadowolony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO !!!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!!!

"STOWARZYSZENIE ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM" — kto doszedł po grzbietach i trupach robotniczych do celu , a teraz się na nich wypiął , kto zniszczył Solidarność i jej szczytne cele walcząc nie o robotników, ale o koryto i własną pozycję , kto wreszcie dzisiaj pomaga w jednoczeniu i walce o wspólną sprawę , godziwą zapłatę za ciężką pracę i byt ,który jest gorszy niż skazanych przestępców , czy sierot w domach dziecka, a na których utrzymanie idzie kilka razy więcej środków niz na 1 osobę w większośći polskich rodzin utrzymujących się z uczciwej pracy, czy wypracowanej emerytury . Gdzie są następcy… Czytaj więcej »

daPi
Gość
daPi

z pochodniami to chodzili w dziwnych czasach dla Polski. Marzy im się tamta Polska? to w stałym śnie racz im dać Panie i zachowaj nas od złego

jaslanin
Gość
jaslanin

Głos oddam na Kurowską

realista
Gość
realista

Starzy,wypłowiali,nieudolni,którzy zniszczyli miasto,powiat,uczynili najbiedniejszymi regionami .Czy należy przypomnieć im,dlaczego pamiętając ogrom zniszczeń tych… Biecz uciekł do Gorlickiego,dlaczego w obawie przed puszczeniem w skarpetach dobrze gospodarująca gmina uciekła do powiatu tarnowskiego A oto Ci chcą dalej kontynuować swoje niszczycielskie dzieła :Baniak,Czeluśniak,Czernecki,Górczyk,KościowKurowska,Przetacznik i jeszcze znani chętni ale wyczekujący.Odejdźcie na śmietnik,dajcie szanse młodym ludziom niespapranym,niech po Was zrobią porządek.

Sołtys Milenium
Gość
Sołtys Milenium

Niech wpisują się miejscowości popierające Panią Burmistrz Tysiąclecia!
Tylko ona poprowadzi nas niczym naród wybrany!

Włodzimierz Lenin
Gość
Włodzimierz Lenin

Do wszystkich arystokratów i burżujów pokroju viceharbiego De cośtam- obecna przewodnicząca miejskiej egzekutywy nam ludziom Partii jest klasowo bardzo bliska,dlatego POprzemy towarzyszkę w kolejnym plebiscycie pod warunkiem złożenia konstruktywnej autokrytyki swojego skrajnie trockistowskiego odchylenia.Towarzysze drukarze do dzieła.Towarzysze agitatorzy na ambony

PiSiula
Gość
PiSiula

W Porozumieniu dla Jasła wrze. Prawybory mogą doprowadzić do rozwalenia tego ugrupowania.Takiej mieszanki wybuchowej nie ma w żadnym Komitecie. Będą JAJA.

moom
Gość
moom

A co robi Andrzej Czernecki? Czemu nie wróci?

Ela B.
Gość
Ela B.

A Adam Pawluś na starostę i już mamy komplet!!Lechowski do szkoły , którą tak rozbudował i upiększył , może Waszkiel go przyjmie choć nie wiadomo!!!

Tadek
Gość
Tadek

Tylko Maria !!!!Rozwalimy Wiśnicz i Janinę w pierwszej turze!!!Niech żyje Alicja i Bodi oraz ks.Kardynał!!

Wiesiek Jajo
Gość
Wiesiek Jajo

Prawdziwe jaja rozpoczną się z chwila wyboru na drugą kadencję. Da takiego czadu na cały świat, że Dąb Adolfa, ratowanie Bałtyku, pielgrzymki służbowe itp. to mały pikuś w porównaniu z tym co czeka Jasło. Światowa kariera medialna, najtańsza forma promocji miasta od Kaliforni po Chiny:yes: Czekamy z niecierpliwością na występy:lol: Show zacznie się już w kampanii wyborczej.:bigeek: Poraż i Wąchock będą zazdrościć.:yes: Oj, będzie się działo. Będzie jazda bez trzymanki.

Postęp
Gość
Postęp

Realista, masz dużo racji, dlatego zapraszamy Cię do NASZEGO JASŁA, gdzie mnóstwo nowych, młodych twarzy dzięki doświadczonemu i otwartemu "na nowe" Baniakowi, który właśnie otwiera podwoje dla młodego pokolenia. Nie obstawia listy zużytymi , lokalnymi politykierami. Chodź z nami.Do ataku….:sleep:

antyPiS-dość
Gość
antyPiS-dość

na burmistrza potrzeba kogoś myślącego konstruktywnie i do przodu i nie grzebie w po..ej histori której i tak juz nie zmienimy ja oddam głos na Romana K. lub Andrzeja Cz. jeśli będą kandydować do czego zachęcam obydwóch weźcie i posprzątajcie ten bajzel po M..yśće

Niezależny od nikogo!
Gość
Niezależny od nikogo!

Jak czytam powyższe komentarze,to widzę jak przebija się przez nie "merytoryczność" wypowiedzi komentatorów.Rozumieć to można jako gest opozycji,która poprzez pranie mózgów chce dokonać zmiany burmistrza lub jako czyste,bezmy śle chamstwo,które w skrócie określić można: Kurowska nie,bo k… nie! Patrząc jednak realnie na wygląd miasta,jego estetykę w porów naniu do sąsiednich miast,na medialność tej osoby w promocji Jasła na zewnątrz,na to,że p. Kurowska zawsze jest tam gdzie ją zapraszają,ze jest dostępna dla ludzi i jak może to pomaga-to trudno powiedzieć sp…babo ty nic nie zrobiłaś,a każdy inny będzie lepszy Dla mnie nie ma znaczenia z jakiej obcji jest p. burmistrz,w co… Czytaj więcej »

RJS
Gość
RJS

Niezależny – chyba od rozumu niezależny jesteś ! Jak można promować na burmistrza 40- tysięcznego miasta kogoś, tylko dlatego,"bo chce" pobyć drugą kadencję ? Popatrz na Krosno, popatrz na Gorlice. A Jasło ? W 4 lata same sukcesy : – ogromny wzrost zatrudnienia w urzędzie i jednostkach, – spadek wydatków na inwestycje, – dramatyczny wzrost zadłużenia, przejadanego na wydatki bieżące (płace, "promocję" – tutaj też dużo więcej niż w 2006 r., kwiatuszki i inne za przeproszeniem pierdułki. Do sprawdzenia dla każdego, kto zechce ze zrozumieniem poczytać kolejne budżety na stronie internetowej UM. Lista "sukcesów" Pani Marii jest długa, ale te… Czytaj więcej »

ciekawy
Gość
ciekawy

NIE ŁADNIEJ BYŁOBY ODEJŚĆ NIŻ PRZEGRAĆ ????????

smutne miasto
Gość
smutne miasto

"Bycie Burmistrzem m.Jasła ,to przyjemność".Rzeczywiście Pani pozostawia po sobie swojemu następcy smutną rzeczywistość.Proszę sobie nie uzurpować zasług,że ładnie wyglądają kamienice w centrum miasta,bo to załuga ich właścicieli. Smutna prawda.Wygląd obrzeży,to jakby co dopiero przeszła radziecka inwazja: -przedszkole kolejowe 3-go Maja.Piękny budynek,zabite okna deskami,smużki dymu z okien.Brak miejsc w przedszkolach dla dzieci,a gotowe obiekty niszczeją, -budynek bez okien,obskurny przy skrzyżowaniu Kościuszki-Dworcowa/obok dworzec PKP,PKS/sama chluba miasta, -nieco dalej b.szpital gruźliczy,podobnie jw.przy głównej drodze, -wieża Babel przu Supersamie, -Rynek,pokaleczone usychające drzewa,a to z powodu głupoty Czerneckiego, -plac Bartłomieja-zadaszone kramy fruwającymi foliami przytroczonymi zwisającymi sznurami, -plac targowy-cyganeria,różnorakie baraki,obraz księżycowy. Wstyd Pani Kurowska,wstyd Panie Rzońca-dużo… Czytaj więcej »

witek
Gość
witek

Czas na rozsądnego jaślanina ! Jasło zasługuje na kompetentnego burmistrza !

krzyś
Gość
krzyś

Macie PANSTWO władze partię PO która broni biednych już w pierwszych miesiącach podwyżka vat zmiana systemu emerytalnego oraz prywatyzacja służby zdrowia w biednych ludzi to uderza a wy tego nie widzicie zastanówcie się trochę ja głosuje za PIS

jasiu
Gość
jasiu

Po raz kolejny apelują.Wybierajcie dobrego fachowca,ale bezpartyjnego.Dziękuję

nadużycie
Gość
nadużycie

Porównanie pośwoęcenia obrońców Polski we wrześniu 1939 r. z ofiarnością jakiej wymaga pełnienie funkcji burmistrza miasta jest nadużyciem. We wrześniu atakowali najeźdzcy – krytykę sposobu pełnienia funkcji samorządowej uprawiają media do tego uprawnione i powołane w każdym demokratycznym państwie. Dlaczego burmistrz ma walczyć na wzór obrońców Polski, z kim ma walczyć i o co? Może z radnymi lub z mieszkańcami:bigeek: A może ma im służyć i rozwijać miasto – to nie jest walka to powinna być ofiarna praca, współpraca i dążenie do porozumienia , nie do konflitów i gryzienia się np. na każdej sesji Rady Miasta.:yes: Zapowiada się kolejna 4… Czytaj więcej »

do moom
Gość
do moom

Czernecki to niech zostanie tam gdzie jest,w sam raz dla niego.

antyburmistrz
Gość
antyburmistrz

cyt:
Podkreśliła także, że ilekroć jest atakowana przez media, to przypomina sobie datę 17 września 1939. – I myślę wtedy sobie: "tobie przyszło tylko dla tej Polski pracować, a inni za nią umierali; dlatego idź i walcz dalej!"
SZCZYT GŁUPOTY I AROGANCJI

Anioł Stróż
Gość
Anioł Stróż

To był terrorystyczny KU-KLUX-KLAN!!!
Boże,ratuj nasze Podkarpacie.:lol:

ViceHrabiaDeValmont
Gość
ViceHrabiaDeValmont

O matko i partio..jaka megalomania…Mam nadzieję że przegrana w listopadowych wyborach i powrót do Dąbrówki będzie jej się zawsze kojarzyć z zesłaniem na białe niedźwiedzie…
Tyle wszyscy pozostali znani kandydaci są równie zdolni jak i ona a nawet jeszcze bardziej.. tępaki, pustaki i buraki

Metalic
Gość
Metalic

Ale jaja. Burmistrzowa była jednym ze sponsorów imprezy na MOSirze zespołow metalowych. Byli z Anglii i USA, a burmistrzowa nie dała zezwolenia na sprzedaż piwa. Dała organizatorom 1.000zł, a oni musieli zapłacić 3000 zł kary za wycofanie się z umowy z Żywcem.Takiego absurdu to muzycy z Wielkiej Brytanii i USA nie rozumią:sleep:

olaf
Gość
olaf

oj mojego głosu pani nie dostanie .Czas na zmiany i nowego burmistrza !!

rjs
Gość
rjs

Za ronda deptaki i chaos komunikacyjny mówimy dzieki. Czas na zmiany, może ktoś z Jasła znający nasze problemy.

nie fan
Gość
nie fan

nigdy wiecej Kurowskiej.Precz z dewotami i pisiorami!

Lord
Gość
Lord

Pani Kurowska zejdź ze sceny!!!dość bagna w pani wykonaniu.Sądze,że nawet wcześniejszy pani elektorat przejrzał na oczy!! Każdy tylko nie pani!!!!:yes:

zakrecony..
Gość
zakrecony..

Pytanie brzmi: Gdzie i kiedy będzie następne rondo ??

strzał
Gość
strzał

Klasyczny przykład strzału w stopę w wykonaniu jasielskiego PIS-u. Kompromitacja.Dla równowagi – również jasielskie PO nie ma nic do zaoferowania. Żenada, wstyd i poruta. Sygnał dla młodych: uciekajcie stąd jak najdalej. Starsi jeżeli mają emeryturę lub rentę jakoś przeżyją.

normalności...
Gość
normalności...

Czernecki wróć!

jaslanin
Gość
jaslanin

Nigdy więcej !

dragoness
Gość
dragoness

"Moje miasto"!! Cóż za egocentryzm!

xv
Gość
xv

NIGDY!

Agata
Gość
Agata

Nasze Jasło z Baniakiem stawia na mmłodych. Poprzyjcie. To najlepsza alternatywa.

Jaślanin
Gość
Jaślanin

Cieszymy się, będziemy na Panią Burmistrz głosować.

Młody B.
Gość
Młody B.

Jeżeli tow. B. jest młodym kandydatem to Maria K. jest supermenem, spidermanem i Naomi Campbell w jednej osobie. 20 lat to on miał 40 lat temu. Z jego rocznika już dawno parę pokoleń psów, kotów i koni zeszło. Czarny humor dopisuje Naszemu Jasłu.

Gal
Gość
Gal

Nigdy wiecej mysle ze juz nie dlugo zniknie pani ten cyniczny usmiech falsz i obłuda.Dosc rządów nieudaczników.Pani zasługi:
1 fontanna za ciezkie pieniadze
2 deptak dzieki czemu miasto jest zakorkowane
3 wywoz smieci na zamknięte wysypisko śmieci z czym wiązom sie kolosalne sumy obciażające potencjalnego podatnika
4 bezradność w czasie powodzi
5 i wiele innych
Pani już dziekujemy B)
milego urlopu pani kurowska :lol::lol::lol:

Szczur
Gość
Szczur

Takie gnidy jak Młody B.nie zejdą dopuki nie zgniją. Baniak ma to do siebie, że gnidom da radę. Sraj zdrów łody B.-holenderski sledziu.:smilewinkgrin:

RJS
Gość
RJS

"Bycie burmistrzem to przyjemność"- kolejny cytat roku. Tak, dla kogoś kto nie przejawia elementarnej odpowiedzialności, a przesiadł się z pozycji dyrektora wiejskiej podstawówki za 3000 zł na 12000 miesięcznie, nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje mają jego działania i zaniechania (albo ma to razem z całym tym Jasełkiem głęboko w…) – to wielka, nieustająca i nieogarniona przyjemność. I jeszcze może przysłużyć się kosztem 40.000 ciemniaków Panu Prezesowi Jarosławowi !

jasiu
Gość
jasiu

Burmistrzem powinnien być dobry fachowiec i bezpartyjny.I to powinno być zaszczytem

XX
Gość
XX

KAŻDY !! NAWET MIŚ" KORALGOL "- BYLE NIE TA PANI !!!!!

Stary
Gość
Stary

To będą jakieś wybory? Ostatnio na senatora był tylko jeden słuszny kandydat(-ka). I ciemny naród kupił….

jaślanin
Gość
jaślanin

NIGDY !

oko
Gość
oko

a ja zagłosuję na panią burmistrz:)

anty radyjo
Gość
anty radyjo

nowy burmistrz poprzyjmy nowego burmistrza czas na nowe nowoczesna i tolerancyjna Polska zatrzymac radyjo

stary
Gość
stary

jak kaqzdy wiesniak bez ambicji

kulk a
Gość
kulk a

za niszczenie kultury w Jaśle i rzucanie kłód pod nogi tym co chcą w tym mieście coś zorganizować głosuję przeciw tej pani.

Close
X