Wiadomości

Kurowska kandydatem na burmistrza, Rzońca startuje do sejmiku

Bycie kandydatem na burmistrza to duża przyjemność, ale bycie kandydatem na burmistrza z Prawa i Sprawiedliwości to zaszczyt, honor i wyróżnienie – mówiła Maria Kurowska podczas wczorajszej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Rzeszowie.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, do Rzeszowa nie dotarł prezes PIS Jarosław Kaczyński.

Podczas podkarpackiej konwencji oficjalnie zostali zaprezentowani kandydaci na burmistrzów. W Jaśle kandydatem PiS będzie Maria Kurowska.

Bycie kandydatem na burmistrza to duża przyjemność, ale bycie kandydatem na burmistrza z Prawa i Sprawiedliwości to zaszczyt, honor i wyróżnienie. W imieniu własnym i moich kolegów pragnę bardzo Prawu i Sprawiedliwości podziękować za to, że w nas uwierzyli i nas rekomendowali – mówiła Kurowska

Odniosła się również do swojej kadencji burmistrzowania w mieście.

Szanowni Państwo, cztery lata kadencji, które przeżyłam, trudnej kadencji, jak wiecie nie pozbawiły mnie entuzjazmu i pasji zmieniania ojczyzny przez zmiany i rozwój mojego miasta. Reszta trudności mnie zahartowała – mówiła Kurowska

Podkreśliła także, że ilekroć jest atakowana przez media, to przypomina sobie datę 17 września 1939. – I myślę wtedy sobie: „tobie przyszło tylko dla tej Polski pracować, a inni za nią umierali; dlatego idź i walcz dalej!”

Podczas podkarpackiej konwencji oficjalnym kandydatem PiS do sejmiku wojewódzkiego został Bogdan Rzońca.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
86 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kulk a
kulk a
2024 lat temu

za niszczenie kultury w Jaśle i rzucanie kłód pod nogi tym co chcą w tym mieście coś zorganizować głosuję przeciw tej pani.

xv
xv
2024 lat temu

NIGDY!

dragoness
dragoness
2024 lat temu

"Moje miasto"!! Cóż za egocentryzm!

jaslanin
jaslanin
2024 lat temu

Nigdy więcej !

normalności...
normalności...
2024 lat temu

Czernecki wróć!

strzał
strzał
2024 lat temu

Klasyczny przykład strzału w stopę w wykonaniu jasielskiego PIS-u. Kompromitacja.Dla równowagi – również jasielskie PO nie ma nic do zaoferowania. Żenada, wstyd i poruta. Sygnał dla młodych: uciekajcie stąd jak najdalej. Starsi jeżeli mają emeryturę lub rentę jakoś przeżyją.

zakrecony..
zakrecony..
2024 lat temu

Pytanie brzmi: Gdzie i kiedy będzie następne rondo ??

Lord
Lord
2024 lat temu

Pani Kurowska zejdź ze sceny!!!dość bagna w pani wykonaniu.Sądze,że nawet wcześniejszy pani elektorat przejrzał na oczy!! Każdy tylko nie pani!!!!:yes:

nie fan
nie fan
2024 lat temu

nigdy wiecej Kurowskiej.Precz z dewotami i pisiorami!

rjs
rjs
2024 lat temu

Za ronda deptaki i chaos komunikacyjny mówimy dzieki. Czas na zmiany, może ktoś z Jasła znający nasze problemy.

olaf
olaf
2024 lat temu

oj mojego głosu pani nie dostanie .Czas na zmiany i nowego burmistrza !!

Agata
Agata
2024 lat temu

Nasze Jasło z Baniakiem stawia na mmłodych. Poprzyjcie. To najlepsza alternatywa.

Jaślanin
Jaślanin
2024 lat temu

Cieszymy się, będziemy na Panią Burmistrz głosować.

Młody B.
Młody B.
2024 lat temu

Jeżeli tow. B. jest młodym kandydatem to Maria K. jest supermenem, spidermanem i Naomi Campbell w jednej osobie. 20 lat to on miał 40 lat temu. Z jego rocznika już dawno parę pokoleń psów, kotów i koni zeszło. Czarny humor dopisuje Naszemu Jasłu.

stary
stary
2024 lat temu

jak kaqzdy wiesniak bez ambicji

anty radyjo
anty radyjo
2024 lat temu

nowy burmistrz poprzyjmy nowego burmistrza czas na nowe nowoczesna i tolerancyjna Polska zatrzymac radyjo

oko
oko
2024 lat temu

a ja zagłosuję na panią burmistrz:)

jaślanin
jaślanin
2024 lat temu

NIGDY !

Stary
Stary
2024 lat temu

To będą jakieś wybory? Ostatnio na senatora był tylko jeden słuszny kandydat(-ka). I ciemny naród kupił….

XX
XX
2024 lat temu

KAŻDY !! NAWET MIŚ" KORALGOL "- BYLE NIE TA PANI !!!!!

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Burmistrzem powinnien być dobry fachowiec i bezpartyjny.I to powinno być zaszczytem

RJS
RJS
2024 lat temu

"Bycie burmistrzem to przyjemność"- kolejny cytat roku. Tak, dla kogoś kto nie przejawia elementarnej odpowiedzialności, a przesiadł się z pozycji dyrektora wiejskiej podstawówki za 3000 zł na 12000 miesięcznie, nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje mają jego działania i zaniechania (albo ma to razem z całym tym Jasełkiem głęboko w…) – to wielka, nieustająca i nieogarniona przyjemność. I jeszcze może przysłużyć się kosztem 40.000 ciemniaków Panu Prezesowi Jarosławowi !

Szczur
Szczur
2024 lat temu

Takie gnidy jak Młody B.nie zejdą dopuki nie zgniją. Baniak ma to do siebie, że gnidom da radę. Sraj zdrów łody B.-holenderski sledziu.:smilewinkgrin:

Gal
Gal
2024 lat temu

Nigdy wiecej mysle ze juz nie dlugo zniknie pani ten cyniczny usmiech falsz i obłuda.Dosc rządów nieudaczników.Pani zasługi:
1 fontanna za ciezkie pieniadze
2 deptak dzieki czemu miasto jest zakorkowane
3 wywoz smieci na zamknięte wysypisko śmieci z czym wiązom sie kolosalne sumy obciażające potencjalnego podatnika
4 bezradność w czasie powodzi
5 i wiele innych
Pani już dziekujemy B)
milego urlopu pani kurowska :lol::lol::lol:

Metalic
Metalic
2024 lat temu

Ale jaja. Burmistrzowa była jednym ze sponsorów imprezy na MOSirze zespołow metalowych. Byli z Anglii i USA, a burmistrzowa nie dała zezwolenia na sprzedaż piwa. Dała organizatorom 1.000zł, a oni musieli zapłacić 3000 zł kary za wycofanie się z umowy z Żywcem.Takiego absurdu to muzycy z Wielkiej Brytanii i USA nie rozumią:sleep:

ViceHrabiaDeValmont
ViceHrabiaDeValmont
2024 lat temu

O matko i partio..jaka megalomania…Mam nadzieję że przegrana w listopadowych wyborach i powrót do Dąbrówki będzie jej się zawsze kojarzyć z zesłaniem na białe niedźwiedzie…
Tyle wszyscy pozostali znani kandydaci są równie zdolni jak i ona a nawet jeszcze bardziej.. tępaki, pustaki i buraki

Wiesiek Jajo
Wiesiek Jajo
2024 lat temu

Prawdziwe jaja rozpoczną się z chwila wyboru na drugą kadencję. Da takiego czadu na cały świat, że Dąb Adolfa, ratowanie Bałtyku, pielgrzymki służbowe itp. to mały pikuś w porównaniu z tym co czeka Jasło. Światowa kariera medialna, najtańsza forma promocji miasta od Kaliforni po Chiny:yes: Czekamy z niecierpliwością na występy:lol: Show zacznie się już w kampanii wyborczej.:bigeek: Poraż i Wąchock będą zazdrościć.:yes: Oj, będzie się działo. Będzie jazda bez trzymanki.

Tadek
Tadek
2024 lat temu

Tylko Maria !!!!Rozwalimy Wiśnicz i Janinę w pierwszej turze!!!Niech żyje Alicja i Bodi oraz ks.Kardynał!!

Ela B.
Ela B.
2024 lat temu

A Adam Pawluś na starostę i już mamy komplet!!Lechowski do szkoły , którą tak rozbudował i upiększył , może Waszkiel go przyjmie choć nie wiadomo!!!

moom
moom
2024 lat temu

A co robi Andrzej Czernecki? Czemu nie wróci?

PiSiula
PiSiula
2024 lat temu

W Porozumieniu dla Jasła wrze. Prawybory mogą doprowadzić do rozwalenia tego ugrupowania.Takiej mieszanki wybuchowej nie ma w żadnym Komitecie. Będą JAJA.

Włodzimierz Lenin
Włodzimierz Lenin
2024 lat temu

Do wszystkich arystokratów i burżujów pokroju viceharbiego De cośtam- obecna przewodnicząca miejskiej egzekutywy nam ludziom Partii jest klasowo bardzo bliska,dlatego POprzemy towarzyszkę w kolejnym plebiscycie pod warunkiem złożenia konstruktywnej autokrytyki swojego skrajnie trockistowskiego odchylenia.Towarzysze drukarze do dzieła.Towarzysze agitatorzy na ambony

Sołtys Milenium
Sołtys Milenium
2024 lat temu

Niech wpisują się miejscowości popierające Panią Burmistrz Tysiąclecia!
Tylko ona poprowadzi nas niczym naród wybrany!

realista
realista
2024 lat temu

Starzy,wypłowiali,nieudolni,którzy zniszczyli miasto,powiat,uczynili najbiedniejszymi regionami .Czy należy przypomnieć im,dlaczego pamiętając ogrom zniszczeń tych… Biecz uciekł do Gorlickiego,dlaczego w obawie przed puszczeniem w skarpetach dobrze gospodarująca gmina uciekła do powiatu tarnowskiego A oto Ci chcą dalej kontynuować swoje niszczycielskie dzieła :Baniak,Czeluśniak,Czernecki,Górczyk,KościowKurowska,Przetacznik i jeszcze znani chętni ale wyczekujący.Odejdźcie na śmietnik,dajcie szanse młodym ludziom niespapranym,niech po Was zrobią porządek.

jaslanin
jaslanin
2024 lat temu

Głos oddam na Kurowską

daPi
daPi
2024 lat temu

z pochodniami to chodzili w dziwnych czasach dla Polski. Marzy im się tamta Polska? to w stałym śnie racz im dać Panie i zachowaj nas od złego

Postęp
Postęp
2024 lat temu

Realista, masz dużo racji, dlatego zapraszamy Cię do NASZEGO JASŁA, gdzie mnóstwo nowych, młodych twarzy dzięki doświadczonemu i otwartemu "na nowe" Baniakowi, który właśnie otwiera podwoje dla młodego pokolenia. Nie obstawia listy zużytymi , lokalnymi politykierami. Chodź z nami.Do ataku….:sleep:

antyPiS-dość
antyPiS-dość
2024 lat temu

na burmistrza potrzeba kogoś myślącego konstruktywnie i do przodu i nie grzebie w po..ej histori której i tak juz nie zmienimy ja oddam głos na Romana K. lub Andrzeja Cz. jeśli będą kandydować do czego zachęcam obydwóch weźcie i posprzątajcie ten bajzel po M..yśće

Niezależny od nikogo!
Niezależny od nikogo!
2024 lat temu

Jak czytam powyższe komentarze,to widzę jak przebija się przez nie "merytoryczność" wypowiedzi komentatorów.Rozumieć to można jako gest opozycji,która poprzez pranie mózgów chce dokonać zmiany burmistrza lub jako czyste,bezmy śle chamstwo,które w skrócie określić można: Kurowska nie,bo k… nie! Patrząc jednak realnie na wygląd miasta,jego estetykę w porów naniu do sąsiednich miast,na medialność tej osoby w promocji Jasła na zewnątrz,na to,że p. Kurowska zawsze jest tam gdzie ją zapraszają,ze jest dostępna dla ludzi i jak może to pomaga-to trudno powiedzieć sp…babo ty nic nie zrobiłaś,a każdy inny będzie lepszy Dla mnie nie ma znaczenia z jakiej obcji jest p. burmistrz,w co… Czytaj więcej »

Anioł Stróż
Anioł Stróż
2024 lat temu

To był terrorystyczny KU-KLUX-KLAN!!!
Boże,ratuj nasze Podkarpacie.:lol:

antyburmistrz
antyburmistrz
2024 lat temu

cyt:
Podkreśliła także, że ilekroć jest atakowana przez media, to przypomina sobie datę 17 września 1939. – I myślę wtedy sobie: "tobie przyszło tylko dla tej Polski pracować, a inni za nią umierali; dlatego idź i walcz dalej!"
SZCZYT GŁUPOTY I AROGANCJI

do moom
do moom
2024 lat temu

Czernecki to niech zostanie tam gdzie jest,w sam raz dla niego.

nadużycie
nadużycie
2024 lat temu

Porównanie pośwoęcenia obrońców Polski we wrześniu 1939 r. z ofiarnością jakiej wymaga pełnienie funkcji burmistrza miasta jest nadużyciem. We wrześniu atakowali najeźdzcy – krytykę sposobu pełnienia funkcji samorządowej uprawiają media do tego uprawnione i powołane w każdym demokratycznym państwie. Dlaczego burmistrz ma walczyć na wzór obrońców Polski, z kim ma walczyć i o co? Może z radnymi lub z mieszkańcami:bigeek: A może ma im służyć i rozwijać miasto – to nie jest walka to powinna być ofiarna praca, współpraca i dążenie do porozumienia , nie do konflitów i gryzienia się np. na każdej sesji Rady Miasta.:yes: Zapowiada się kolejna 4… Czytaj więcej »

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Po raz kolejny apelują.Wybierajcie dobrego fachowca,ale bezpartyjnego.Dziękuję

krzyś
krzyś
2024 lat temu

Macie PANSTWO władze partię PO która broni biednych już w pierwszych miesiącach podwyżka vat zmiana systemu emerytalnego oraz prywatyzacja służby zdrowia w biednych ludzi to uderza a wy tego nie widzicie zastanówcie się trochę ja głosuje za PIS

witek
witek
2024 lat temu

Czas na rozsądnego jaślanina ! Jasło zasługuje na kompetentnego burmistrza !

smutne miasto
smutne miasto
2024 lat temu

"Bycie Burmistrzem m.Jasła ,to przyjemność".Rzeczywiście Pani pozostawia po sobie swojemu następcy smutną rzeczywistość.Proszę sobie nie uzurpować zasług,że ładnie wyglądają kamienice w centrum miasta,bo to załuga ich właścicieli. Smutna prawda.Wygląd obrzeży,to jakby co dopiero przeszła radziecka inwazja: -przedszkole kolejowe 3-go Maja.Piękny budynek,zabite okna deskami,smużki dymu z okien.Brak miejsc w przedszkolach dla dzieci,a gotowe obiekty niszczeją, -budynek bez okien,obskurny przy skrzyżowaniu Kościuszki-Dworcowa/obok dworzec PKP,PKS/sama chluba miasta, -nieco dalej b.szpital gruźliczy,podobnie jw.przy głównej drodze, -wieża Babel przu Supersamie, -Rynek,pokaleczone usychające drzewa,a to z powodu głupoty Czerneckiego, -plac Bartłomieja-zadaszone kramy fruwającymi foliami przytroczonymi zwisającymi sznurami, -plac targowy-cyganeria,różnorakie baraki,obraz księżycowy. Wstyd Pani Kurowska,wstyd Panie Rzońca-dużo… Czytaj więcej »

ciekawy
ciekawy
2024 lat temu

NIE ŁADNIEJ BYŁOBY ODEJŚĆ NIŻ PRZEGRAĆ ????????

RJS
RJS
2024 lat temu

Niezależny – chyba od rozumu niezależny jesteś ! Jak można promować na burmistrza 40- tysięcznego miasta kogoś, tylko dlatego,"bo chce" pobyć drugą kadencję ? Popatrz na Krosno, popatrz na Gorlice. A Jasło ? W 4 lata same sukcesy : – ogromny wzrost zatrudnienia w urzędzie i jednostkach, – spadek wydatków na inwestycje, – dramatyczny wzrost zadłużenia, przejadanego na wydatki bieżące (płace, "promocję" – tutaj też dużo więcej niż w 2006 r., kwiatuszki i inne za przeproszeniem pierdułki. Do sprawdzenia dla każdego, kto zechce ze zrozumieniem poczytać kolejne budżety na stronie internetowej UM. Lista "sukcesów" Pani Marii jest długa, ale te… Czytaj więcej »

CHORE PAŃSTWO !!!!!
CHORE PAŃSTWO !!!!!
2024 lat temu

"STOWARZYSZENIE ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM" — kto doszedł po grzbietach i trupach robotniczych do celu , a teraz się na nich wypiął , kto zniszczył Solidarność i jej szczytne cele walcząc nie o robotników, ale o koryto i własną pozycję , kto wreszcie dzisiaj pomaga w jednoczeniu i walce o wspólną sprawę , godziwą zapłatę za ciężką pracę i byt ,który jest gorszy niż skazanych przestępców , czy sierot w domach dziecka, a na których utrzymanie idzie kilka razy więcej środków niz na 1 osobę w większośći polskich rodzin utrzymujących się z uczciwej pracy, czy wypracowanej emerytury . Gdzie są następcy… Czytaj więcej »

Back to top button
86
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x