Ważne wydarzeniaWiadomości

Kurowska pozywa "Jaślan" za biuletyn informacyjny

Sąd Okręgowy w Krośnie rozpatrzył wniosek w trybie wyborczym złożony przez Marię Kurowską przeciwko KWW Jaślanie.

Konferencja prasowa Marii Kurowskiej (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Chodzi o informacje zawarte w bezpłatnym biuletynie komitetu, który trafił do mieszkańców Jasła. – Cała ta ulotka składa się z kłamstw – powiedziała w miniony piątek Maria Kurowska burmistrz Jasła.
Biuletyn Jaślan podważa większość dokonań urzędującej burmistrz jakie znalazły się w ulotce wyborczej Kurowskiej, a także wylicza jej zaniechane inwestycje, kosztowne wpadki oraz pokazuje dane w sprawie realnego zadłużenia miasta Jasła.
Burmistrz wytyka kłamstwa
Zdaniem Marii Kurowskiej zwłaszcza cztery punkty są „ewidentnymi kłamstwami.” Według niej znalazło się w ulotce nieprawdziwe stwierdzenie, że z zapisanego na 2010 rok kredytu komercyjnego w kwocie 19 mln zł wykorzystano 15 mln zł, co daje ok. 40,5 mln zadłużenia na koniec roku z tytułu zaciągniętych kredytów.
Nie została wykorzystana ani złotówka kredytu, który był planowany – twierdzi Maria Kurowska posiłkując się zaświadczeniem bankowym. Twierdzi również, że zadłużenie miasta z tytułu zaciągniętych kredytów na dzień 19 listopada wyniosło 22,7 mln zł.
Kurowska przekonuje, że kłamstwem jest informacja, iż pospiesznie wypowiedziała umowę dyrektorowi JDK Karolowi Głowie, któremu do zakończenia umowy zostało kilka miesięcy. – W posiadaniu są dokumenty, że to nie ja wypowiedziałam panu Karolowi Głowie umowę tylko on mi wypowiedział, a ja na jego wypowiedzenie zareagowałam w ten sposób, w jaki sobie życzył – twierdzi Kurowska.
Na informację o zakupie nowego samochodu dla burmistrza za ok 100 tys. zł, z pieniędzy zaplanowanych w budżecie na pomoc społeczną, Kurowska odpowiada tak: – Samochód nie był zakupiony dla pani burmistrz, ale dla urzędu miasta Jasła – na 189 wyjazdów samochodem służbowym, burmistrz korzystała 89 razy a pozostali urzędnicy 100 razy.
Ostatnim nieprawdziwym punktem według Kurowskiej jest nepotyzm w urzędzie, bo jak twierdzi, ona swoich dzieci w UM nie zatrudniała.
I za te cztery informacje w piątek  złożyła  skargę do Sądu Okręgowego w  Krośnie w trybie wyborczym.
Konferencja prasowa Marii Kurowskiej (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Co z pozostałymi zarzutami?
W biuletynie informacyjnym Jaślan znalazły się też inne zarzuty w stosunku do burmistrza i jego urzędników, o których Maria Kurowska nie mówiła i nie były one przedmiotem skargi w trybie wyborczym. A dotyczą one:
– Ogromnego wzrostu zatrudnienia w UM ponad 200 osób.
– Deptak na rynku (linia oświetlenia ulicznego) – samowola budowlana, rozpoczęcie inwestycji bez pozwolenia na budowę, bez kosztorysów i bez umów z wykonawcami.
-Zawieranie umów cywilno-prawnych z pracownikami UM i generowanie dodatkowych kosztów funkcjonowania UM.
-Zlecenie robót i usług firmie, której wspólnikiem jest radny PiS.
– Nieudolność w czasie powodzi, chaos organizacyjny.
Większość z tych zarzutów jest gatunkowo cięższa od tych, które znalazły się we wniosku do sądu. Dlaczego te punkty zostały pominięte?
Ponieważ ta informacja dotarła do mnie w dość późnym terminie (kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą – red.) nie udało mi się odpowiedzieć na wszystkie informacje kłamliwe. Myślę, że te, które są najistotniejsze państwu przedstawiłam – mówiła Maria Kurowska.
Wyrok: 3:1 dla Jaślan
We wtorek Sąd Okręgowy w Krośnie wydał nieprawomocne postanowienie w tej sprawie, przyznając rację Marii Kurowskiej tylko w jednym przypadku, mianowicie w sprawie wykorzystania zaciągniętego kredytu komercyjnego.
Sąd nakazał opublikowanie na jasielskich portalach internetowych sprostowania, że informacja o tym, że Maria Kurowska zawarła w imieniu miasta Jasła umowę kredytu komercyjnego w kwocie 19.000.000 zł. z czego do tej pory rzekomo wykorzystano około 15.000.000 złotych – jest nieprawdziwa.
Komitet Wyborczy Wyborców Jaślanie został zobowiązany ponadto do wpłaty kwoty 500 złotych na rzecz PCK w Jaśle.
Umowa kredytowa została podpisana na 19 mln zł i to jest fakt, natomiast w tym tekście wkradł się błąd, że już zostało wydane 15 mln zł, za co przeprosimy. Pozostałe zarzuty sąd oddalił przyznając nam tym samym rację – komentował wyrok Krzysztof Czeluśniak, pełnomocnik wyborczy KWW Jaślanie.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
52 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gugu
gugu
2024 lat temu

Żenada…

Darek
Darek
2024 lat temu

pani burmistrz swoich dzieci może i nie zatrudniła, ale dzieci radnej Marii Jagielskiej już tak !!!

Kawa
Kawa
2024 lat temu

i bardzo dobrze, ze p. Burmistrz walczy o swoje dobre imię… Jeżeli jedyną metodą dla byłego p. Burmistrza jest oczernianie obecnego to jest to żenujące i świadczy tylko o poziomie komitetu.

uncle
uncle
2024 lat temu

Jest 3 – 1 dla ” JAŚLAN” i to jest fakt i mam nadzieje ze PiS zostanie wreszcie odsunięty w Jaśle od władzy . Panie Andrzeju wszyscy młodzi idą 5 grudnia głosować na Pana. powodzenia.

do Kawa
do Kawa
2024 lat temu

Ja też nie jestem za oczernianiem ,ale nieprawdą była jedna sprawa a Pani Burmistrz oskarżyła o cztery sprawy.A jeśli chodzi o prawdę to trzeba o niej mówić głośno.Więc proszę teraz nie oczerniać Pana Czerneckiego.

Jaślak
Jaślak
2024 lat temu

To teraz wzajemne opluwanie to kampania wyborcza?
Oboje są warci siebie, Boże, jak pomyślę że jedno z tych prymitywów niedługo będzie odbierało nominację na burmistrza mojego miasta, jak będzie uniżone w kościele na mszy inauguracyjnej przyjmowało św. komunię, jak będzie obiecywało uczciwą i prawą władzę to po prostu chce mi się żygać.

jaślan
jaślan
2024 lat temu

do KAWA. Jesteś pewnie młody/a i nie pamiętasz jak cztery lata temu został potraktowany P. Czernecki.

enedue
enedue
2024 lat temu

pani kurowska nie przejmuj siebo tonacy brzytwy sie lapie co czarnecki zrobil niech sie pochwali kupe dlugu i nic poza tym .inwestycje robililudzie z jego oklic a jasielscy siedzieli i klepali biede od powietrza glodu ognia iwojnyi CZARNECKIEGO obron nas Panie

A
A
2024 lat temu

W sytuacji jaka powstała po I turze wyborów oczywiście tylko Andrzej Czernecki i koalicja większościowa w Radzie Miasta.

do KAWA
do KAWA
2024 lat temu

Chcący dabać o dobre imię trzeba go mieć.Kampania wyborcza w wykonaniu PIS-u jest żenująca i beszczelna,najgorsza od 20 lat wolnej Polski.Wiocha na całej lini.

Dżaślanka
Dżaślanka
2024 lat temu

Mamy wybór między dżumą a cholerą. Ilu z nas poszło głosować na panią Kurowską cztery lata temu po tylko, aby wreszcie skończyć z bezradnością p. Czerneckiego? Czy przez te cztery lata Czernecki nagle stał się sprawnym managerem? Śmiem wątpić. Jednak lepszy już on niż brednie jakie opowiada p. Kurowska. Merytorycznie, to wątpię że się cokolwiek zmieni. Ale przynajmniej może nie będzie już tej żenady. O ile wygra Czernecki, oczywiście.

Stary
Stary
2024 lat temu

A służbowa pielgrzymka do Częstochowy? Dąb Hitlera? Obciach na całą Polskę z trzema jajami Kurowskiej? Ratowanie Bałtyku? A wypowiedź: „Jasło jest i będzie PiS-owskie” ? Rozdawanie bezrobotnym obrazków ze św. Ritą – patronką spraw beznadziejnych? Latanie po zalanym Jaśle z Kaczorem, przydupasami, Wieśkiem Jajkiem i ekipą telewizyjną? Wąchock niech się schowa!!!!

jpł
jpł
2024 lat temu

… do wszystkich – tych z lewa, z prawa i tych obojętnych. NIE MA ALTERNATYWY. A. Czernecki i później długo, długo nic. Mówię o programie, realizacji i wsparciu ponad miejskiemu. Nie umniejszam pewnych osiągnięć burmistrzowi tej kadencji. ale każdy powinien mieć swoje 5 minut. Teraz kolej na lepsze. ANDRZEJ CZERNECKI BURMISTRZ MIASTA JASŁA.

xD
xD
2024 lat temu

Do uncle…
Nie gadaj głupot.. Tak miało być już w pierwszej turze… I jak było??? I będzie tak dalej.. A prawda jest taka że społeczeństwo w RJS jest ciemne i zacofane i nie widzi że rządy MK to tylko ruina dla miasta i tyle….

podatnik
podatnik
2024 lat temu

Tylko pospolite ruszenie 5 grudnia może nas uchronić od cienia jaki na nas rzucił dąb Hitlera.

`mieszkaniec znajacy sprawe
`mieszkaniec znajacy sprawe
2024 lat temu

oczywiscie jak zawsze kurowska twierdiz ze wszyscy klamiom a ona jest tylko naj a to bzdura jakich malo nie potrafi przyznac sie do bledow jakie popelnia a oto lista co zrobila dla jasla i jej niesamowite sukcesy 1 pielgrzymka za pieniadze podatnika 2 ratowanie baltyku wyjazd za pieniadze podatnika 3 zakup samochodu za pieniadze podatnika ( w jaske potrzebujacych niemawiec mozna wydac 100 tysiakow na samochod) 4 platne parkingi (bo mamy dobrobyt i trzeba wspomagac urzad miastai) 5 grota maryjna na ul.lwowskiej 6Deptak 7Promocja jasła pod haslem Dąb hitlera 8Droga do nikad 9Brak o biecanych inwestorow 10 Bez sensowne donosy… Czytaj więcej »

BRAWO PIS
BRAWO PIS
2024 lat temu

Zlecenie robót i usług firmie, której wspólnikiem jest radny PiS.

KLAUDIUSZ
KLAUDIUSZ
2024 lat temu

O ,widać,że Czeluśniak wysoko mierzy.Pewnie ma obiecany stołek rzecznika prasowego przez Czarneckiego,a może co więcej??? Ja już niczemu się nie dziwię po tych „wyborach”…Mam nadzieję,że choć Jaślanie na chwilę przejrzą na oczy 5 grudnia,głosując na p. Kurowską!

olek
olek
2024 lat temu

Będziemy głosować na Panią Marię Kurowską.

.....
.....
2024 lat temu

NIE chcę być niegrzeczny ,ale na tego babsztyla nie mogę już patrzeć za to wszystko.Jasło to nie uzdrowisko z samymi emerytami.Ja też chciałbym mieć emeryturę,pytanie gdzie na nią zarobię,a nie mam już dwudziestu paru lat [nie każdy ma plecy,bądż jest lekarzem adwokatem czy strażnikiem miejskim].na świecie żyją też inni ludzie ,którzy mają rodziny i chcieli by uczciwie zapracować na utrzymanie.Nie należę do żadnego ugrupowania ale polską RZĄDZI PO ,i głosując na najjaśniejszą [PiS] Jasło pogrąży się całkowicie.popatrzcie jak Krosno np.wygląda.Jeszcze 3 lata można z Uni coś wyciągnąć,nie przegapmy tego .Chyba że chcemy zalesić dębami Jasło.

Romek
Romek
2024 lat temu

Kiedy czytam niektóre komentarze to robi mi się przykro, że można o kimkolwiek tak się wyrażać. Każdy ma prawo do własnej opinii, szanuję to, ale nikt nie ma prawa obrażać. Nie kandydowałem ani nie zamierzam nigdy kandydować do żadnego urzędu – bo brakłoby mi sił i zwątpiłbym. Cokolwiek bym nie zrobił byłoby źle, a każda obrona własnej godności – o ile byłaby uzasadniona i prawdziwa – okazałaby się pretekstem do zmieszania z błotem. Poddaję to do przemyślenia, to tylko moje skromne zdanie. Staram się szanować zdanie każdego – ale kultura obowiązuje. Pozdrawiam forumowiczów.

xc
xc
2024 lat temu

Sąd oddalił reszte zarzutów bo w trybie wyborczym 24 ha tylko bez wątpliwości mógł orzec o tym w sprawie kredytu ….Ot i cała wasza matematyka 3;1 ha ha ha

jenkins
jenkins
2024 lat temu

Pozostałe zarzuty sąd oddalił przyznając nam tym samym rację – komentował wyrok Krzysztof Czeluśniak, pełnomocnik wyborczy KWW Jaślanie.
Czy to zdanie jest prawdziwe? Panie moderatorze !

jenkins
jenkins
2024 lat temu

A swoją drogą ciekawe ile z tych komentarzy napisał Pan Czernecki ?

jaślanka
jaślanka
2024 lat temu

Koniec PIS-u jest bliski i taka jest prawda….pogódźcie się z tym 🙂

Paweł
Paweł
2024 lat temu

Czeluśniak i Czernecki ??Nie wstyd Ci Pani dyrektor?Toc uczniowie w budowlance są o wiele …!!!

jaslanin
jaslanin
2024 lat temu

poziom Czeluśniaka i spółki …oczernić.. Chciałbym powtórkę z Marzanny i zamaskowanych anty…
żenada,
swój głos oddam na Kurowską

baba jaga
baba jaga
2024 lat temu

pis pakowac manatki i do dąbrówki

ssssss
ssssss
2024 lat temu

Niech zwyciezy rumiany ,pani Burmistrz podziekujemy ,mamy dosc juz kultury romskiej w naszym miescie!!!!!!!

zwolennik PO
zwolennik PO
2024 lat temu

Niech zwyciezy rumiany ,pani Burmistrz podziekujemy ,mamy dosc juz kultury romskiej w naszym miescie!!!!!!!
mam dość pani z dąbrowki
mam dość pani z krosna w JDK
mam dość pana z kołaczyc rzecznika Prasowego
mam dość PIs-u

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Ciekawe kiedy jaslo4u napisze o werdyckie sądu?

jenkins
jenkins
2024 lat temu

A może o tym podyskutujmy zamiast psioczyć na PiS.
Rządowy program rozwoju „Polska 2030”, polegający na pompowaniu państwowych pieniędzy na rozwój najbogatszych regionów Polski, skutkuje znacznym przyspieszeniem tempa wyludniania się jej biedniejszych wschodnich województw. Prognozy GUS alarmują: jeśli niekorzystne zjawisko się utrzyma, do roku 2035 ubędzie aż około 10 procent mieszkańców województwa podkarpackiego.
Czy to nie jest przyczyna biedy w Jaśle?
Gdybyśmy nawet wszyscy zapisali się do PO to tylko tyle się zmieni że trochę pieniędzy odbiorą Krosnu i dadzą Jasłu.

do mieszkaniec znajacy sprawe
do mieszkaniec znajacy sprawe
2024 lat temu

11. Strona www dla urzędu miasta bez przetargu. Zakupiona w firmie z Torunia !!!!!
Czy w Jaśle jest brak firm tworzących strony www ?
Chciałbym wiedzieć jaki jest koszt strony http://www.jaslo.pl

jasielska
jasielska
2024 lat temu

z tych wpisów PO-wców, którzy nawet sie z tym nie kryja, że kieruje nimi tylko i wyłącznie chęć dowalenia burmistrz z opozycji a w żadnym razie nie dobro Jasła, widać co to za ludzie, co to za elektorat i czyj …. jeden wielki wstyd. Jestem jak najdalej od polityki, ale to co widac zakrawa na faszyzm – i to gdzie – w moim mieście

ciech
ciech
2024 lat temu

Jenkins: I słusznie, bo Podkarpackie jest przeludnione. Chciałbyś na siłę zatrzymywać ludzi na tym zadupiu? Liczba mieszkańcow na km. kw. jest w Podkarpackiem prawie 2 razy wyższa niż w woj. Lubuskim czy Zachodniopomorskim, wyższa nawet niż w silnie zurbanizowanym woj. Dolnosląskim. Do tego ponad 60 % mieszka na wsi co jest kuriozum na skalę europejską. Te 10 % ubytku mieszkańców do 2035 r.to i tak za mało, by wyrównać dysproporcje między przeludnioną ścianą wsch. a odczuwającą deficyt ludzi ścianą zachodnią

jenkins
jenkins
2024 lat temu

Do Ciech: Nie lepiej tu tworzyć miejsca pracy niż ludzi przesiedlać na drugą część Polski lub za granicę? Nie lepiej ludziom ze wsi dać pracę w mieście? Odległość do pracy obecnie 20 km to żaden problem. Zwłaszcza że w zachodnich rejonach ludzie dojeżdzają po 70 km. Trochę patriotyzmu lokalnego Panie szanowny.

jjj
jjj
2024 lat temu

Bardzo mnie cieszy informacja że na ul.17 Stycznia ułożono kostkę po obu stronach ulicy co jest nieprawdą ponadto firma krośnieńska ! spartoliła asfaltem boczne uliczki masę bitumiczną wozi się z krosna a złęże czeka jakość wykonanych robót oceńcie sami zapraszam na aleję znaków za nasze pieniądze.

Badi
Badi
2024 lat temu

Andrzej Czernecki jest najlepszym kandydatem na burmistrza. To za jego czasów wyremontowano rynek, park miejski, wybudowno krytą pływalnię, obwodnicę północą, 40 km kanalizacji, most na Kazimierza Wielkiego. Czernecki stworzył plany drogi KG2 i KG4 oraz program monitoringu i rewitalizacji centrum miasta. Czernecki chciał też budować nową komendę policji i centrum im. Łukasiewicza. Pozyskał też dotację na zakład przetwórstwa odpadów, żeby stawki za wywóz śmieci były niższe. Przede wszystkim wykorzystywał milionowe dotacje unijne, jak np. na związek dorzecza gmin Wisłoka (3 nowe oczyszczalnie ścieków!!!). Pani Kurowska straciła wszystko, dotacje, nic konkretnego nie zrobiła, dokończyła tylko projekty Czerneckiego! Kurowska musi szybko odejść… Czytaj więcej »

do S-S
do S-S
2024 lat temu

Postanowienie Sądu Okręgowego w Krośnie (…) I. „Zakazać Komitetowi Wyborczemu Wyborców „Jaślanie” rozpowszechniania informacji, iż kandydatka na Burmistrza Miasta Jasła Maria Kurowska zawarła w imieniu Miasta Jasła umowę kredytu komercyjnego w kwocie 19.000.000 zł, z czego do tej pory rzekomo wykorzystano około 15.000.000 zł;” ……..zaciągnięto, a jakże – lecz nie wykorzystano  Fakt, różnica jest ISTOTNA!!! Uchwała Rady Miejskiej Jasła w sprawie zaciągnięcia długotrwałego kredytu bankowego z dnia 24 maja 2010 roku Paragraf 1 ust.1 „Zaciąga się kredyt długoterminowy w wysokości 19 200 000,00 zł w transzach do pobrania w 2010 r. z przeznaczeniem na: pokrycie deficytu Miasta Jasła na… Czytaj więcej »

do S-S
do S-S
2024 lat temu

tak, tak pomzkaŁ
Paragraf 2 ust.1 „Spłata kredytu nastąpi ratami w latach 2011 – 2020.”

Zenon
Zenon
2024 lat temu

Rozmawiałem dzisiaj z kolegą z Sobniowa na temat ostatnich wyborów. Wyjaśnił mi, dlaczego Kurowska przegrała w Sobniowie. Otóż dwa lub trzy lata temu w Sobniowie odbył strajk w tamtejszej szkole z przyczyny zmiany dyrektora. Dotychczasowy dyrektor sprawdził się na swoim stanowisku, był dobrym organizatorem, za jego kadencji oddano do użytku nową salę gimnastyczą, pracownię komputerową. Miał też osiągnięcia na polu pedagogicznym. Ale w trakcie roku szkolnego pani burmistrz ogłosiła konkurs na dyrektora sobniowskiej szkoły, w wyniku którego zwyciężył protegowany przez nią i sobniowskiego proboszcza, organista z sobniowskiego kościoła. Cała ta nieprawdopodobna sytuacja zbulwersowała miejscową opinią publiczną i rodzice stanęli po… Czytaj więcej »

Adam
Adam
2024 lat temu

Fakt,że komitet Czarneckiego płaci nakazem sądowym pieniądze,a ni komitet p. Kurowskiej jednoznacznie przesądza sprawę.Sztab Czarneckiego kłamał, w wierze,że tą metodą wygra fotel burmistrza…
Tonący i brzytwy się trzyma…A radny(niestety ponownie) Czeluśniak robi to co umie najlepiej- czuje bleusa….Jak widać nic nowego nie idzie….Niech szlak trafi jasielską demokrację!Amen

wPiSdu
wPiSdu
2024 lat temu

do Adama,
Ty się chyba z koniem na łby pozamieniałeś, dlaczego Kurowska ma płacić ? A dzięki Czeluśniakowi wychodzą na jaw takie właśnie wybryki władzy jak fura za 100 tys dla UM z kasy przeznaczonej na pomoc społeczną. Tego jakoś sąd nie zakwestionował a chyba nietrudno to zweryfikować.

olo
olo
2024 lat temu

PiSmanie WRÓĆ !!!!!
Nie ma się z kogo śmiać na forum.
Tęsknimy do ciebie – może skomentujesz wybory?

S-S
S-S
2024 lat temu

Czarneckiemu co skutecznie sie udaje?.Jedno po trupach do celu.Pierwszy raz pokazał jak skutecznie potrafi to robić wówczas,gdy wywalił z Burmistrza P.Raka,a sam zasiadł na jego fotelu.Obecnie wyciaga mało wiarygodne bzdety na Kurowską.Niech czarnecki rozliczy się ze swoich działań nepotycznych.W obecnych czasach potężnego bezrobocia w Jaśle,,do którego w dużej mierze walnie się przyczynił za swojej kadencji ,to i załatwienie pracy szaletowej musi wymagać poparcia kogoś wpływowego.

gość
gość
2024 lat temu

I oby tylko wygrała p.Kurowska bo widać że dla Jasła i okolic zrobiła bardzo dużo.Gdy przypomnę sobie jak wyglądało Jasło za p. Czarneckiego to nie widzę ani jednej rzeczy którą zrobił dla Jasła.I niech mówią co chcą na p.Kurowską to i tak zagłosuję na nią bo jednak jest najlepszą kandydatką na burmistrza.Powodzenie !!!

TS
TS
2024 lat temu

Ślepy „gościu” – do okulisty, a potem, jeśli pomoże, do kogokolwiek, kto zna Jasło. Skoro nie dotarłeś nigdy w zyciu dajej na wschód od Dąbrowki, to po co zabierasz głos w sprawach o których nic nie wiesz ?

gość
gość
2024 lat temu

Do TS ale ty jesteś prosty…

antidotum
antidotum
2024 lat temu

A ten Pan na pierwszym zdjęciu obok swojej pani to napewno dostał by pierwszoplanową rolę w serialu „Rancho”. Byłby jednym z bohaterów siedzącym na ławce i pijącym „mamrota”. Nawet nie trzeba by go było charakteryzować-te czerwone policzki mówią wszystko.

zocha
zocha
2024 lat temu

A ja oddam swój głos Andrzejowi Czerneckiemu. Dość rządów kłamczuch z Dąbrówki ! Dość PiS-u i ich układów ! Dość rządów pani z Krosna w Jaśle ! Dość znęcania się nad ludźmi ! Jaślanie , PiS przegrał wszędzie, w województwie i powiecie jest w opozycji. Zostało jeszcze wybrać bezpartyjnego burmistrza i jesteśmy wolni od PiS-u. Jedynym rozsądnym kandydatem bezpartyjnych jest ANDRZEJ CZERNECKI. Głosujmy na niego, a w naszym mieście będzie żyło się normalnie.

Back to top button
52
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x