r e k l a m a
MiastoWiadomości

Leszek Znamirowski zastępcą burmistrza Jasła

W poniedziałek, 28 marca Andrzej Czernecki, burmistrz miasta powołał na stanowisko drugiego zastępcy burmistrza Leszka Znamirowskiego. Do obowiązków nowego zastępcy będzie należało nadzorowanie  pionem infrastruktury społecznej, a więc sprawowanie kontroli nad wydziałem oświaty, wydziałem kultury sportu i spraw społecznych oraz znajdującym się w jego ramach biurem wspierania inicjatyw społecznych.

Leszek Znamirowski drugim zastępcą burmistrza (fot. archiwum, W. Żebracki)

– Jestem pełen pokory i respektu dla zadań, których się podjąłem, bo są to zadania bardzo trudne. W oświacie nieunikniony jest program oszczędnościowy, jednak będzie on przeprowadzony na zasadzie ewolucji, a nie rewolucji. Za liczbami stoją ludzie i ich rodziny i to trzeba brać pod uwagę – podkreśla Leszek Znamirowski.

Leszek Znamirowski  sprawował mandat radnego IV i V kadencji Rady Miejskiej Jasła. W tej kadencji był członkiem Komisji Spraw Społecznych oraz przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. Podczas VIII sesji Rady Miejskiej Jasła ( 28 marca br.), w związku z powołaniem go na funkcję zastępcy burmistrza, złożył rezygnację z mandatu radnego Rady Miejskiej Jasła.

Drugi zastępca burmistrza Jasła jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie, jest magistrem historii. Ukończył studia podyplomowe z informatyki oraz studia podyplomowe z zarządzania i kierowania oświatą. Posiada również ukończone szkolenie dotyczące finansów samorządów zorganizowane przez Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej. Od 1987 roku jest nauczycielem w szkole podstawowej. W latach 1991-2001 był dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10 w Jaśle.

Leszek Znamirowski to regionalista, autor publikacji książkowych, prasowych i audycji radiowych dotyczących Jasła. Jest członkiem Rady Muzeum Regionalnego w Jaśle.

UM Jasła

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
do S-Sjj;))S-Smieszkaniec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Poinformowany
Gość
Poinformowany

Wiosna idzie,to i kwiatki przebiły śnieg….

jj
Gość
jj

Wygląda na to, że Kościow załatwił konkurentów z ulicy królewskiej…

;))
Gość
;))

Górczyk jest zatrudniony w starostwie i na pewno tam zostanie… a jeśli to trzeci zastępca, to chyba nie umiesz liczyć 🙂

S-S
Gość
S-S

Jest to trzeci z-ca burmistrza Jasła .Czy to świadczy o nieporadności Czarneckiego ,który rozdziela obowiązki dla z-ców,Niemniej jednak z ich realizacji i tak będzie on rozliczany.Mer Nowego Jorku niema tylu z-ców.Na wynagrodzenia czterech burmistrzów Jasło musi w budżecie przygotować spore środki..W kolejce czeka P.Baniak i będzie odpowiedzialny za sprawy sportu i świeże powietrze dostarczane luzem do UM.Czeka również P.Górczyk i będzie prowadził kontakty ze Starostwem Powiatowym.Czeka również P.Przetacznik,który będzie prowadził kontakty z partiami politycznymi.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Moje Gratukacje !

jolka
Gość
jolka

Bardzo dobry wybór!

PO
Gość
PO

Pan Burmistrz dokonał świetnego wyboru. Gratuluję Panu Znamirowskiemu i życzę powodzenia na nowym stanowisku.

nick
Gość
nick

Bezpartyjny burmistrz lubi PO. Nie po raz pierwszy.

Pierson
Gość
Pierson

Gratuluję wyboru!

jaslanin
Gość
jaslanin

a więc nie Roman! hehe gratuluje wyboru, Leszek Znamirowski zna się na oświacie 🙂 powinien się sprawdzić…

do S-S
Gość
do S-S

Aleś gościu naprany!!!

Close
X