r e k l a m a
MiastoWiadomości

Leszek Znamirowski zastępcą burmistrza Jasła

W poniedziałek, 28 marca Andrzej Czernecki, burmistrz miasta powołał na stanowisko drugiego zastępcy burmistrza Leszka Znamirowskiego. Do obowiązków nowego zastępcy będzie należało nadzorowanie  pionem infrastruktury społecznej, a więc sprawowanie kontroli nad wydziałem oświaty, wydziałem kultury sportu i spraw społecznych oraz znajdującym się w jego ramach biurem wspierania inicjatyw społecznych.

Leszek Znamirowski drugim zastępcą burmistrza (fot. archiwum, W. Żebracki)

– Jestem pełen pokory i respektu dla zadań, których się podjąłem, bo są to zadania bardzo trudne. W oświacie nieunikniony jest program oszczędnościowy, jednak będzie on przeprowadzony na zasadzie ewolucji, a nie rewolucji. Za liczbami stoją ludzie i ich rodziny i to trzeba brać pod uwagę – podkreśla Leszek Znamirowski.

Leszek Znamirowski  sprawował mandat radnego IV i V kadencji Rady Miejskiej Jasła. W tej kadencji był członkiem Komisji Spraw Społecznych oraz przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. Podczas VIII sesji Rady Miejskiej Jasła ( 28 marca br.), w związku z powołaniem go na funkcję zastępcy burmistrza, złożył rezygnację z mandatu radnego Rady Miejskiej Jasła.

Drugi zastępca burmistrza Jasła jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie, jest magistrem historii. Ukończył studia podyplomowe z informatyki oraz studia podyplomowe z zarządzania i kierowania oświatą. Posiada również ukończone szkolenie dotyczące finansów samorządów zorganizowane przez Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej. Od 1987 roku jest nauczycielem w szkole podstawowej. W latach 1991-2001 był dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10 w Jaśle.

Leszek Znamirowski to regionalista, autor publikacji książkowych, prasowych i audycji radiowych dotyczących Jasła. Jest członkiem Rady Muzeum Regionalnego w Jaśle.

UM Jasła

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poinformowany
Poinformowany
2023 lat temu

Wiosna idzie,to i kwiatki przebiły śnieg….

jaslanin
jaslanin
2023 lat temu

a więc nie Roman! hehe gratuluje wyboru, Leszek Znamirowski zna się na oświacie 🙂 powinien się sprawdzić…

Pierson
Pierson
2023 lat temu

Gratuluję wyboru!

nick
nick
2023 lat temu

Bezpartyjny burmistrz lubi PO. Nie po raz pierwszy.

PO
PO
2023 lat temu

Pan Burmistrz dokonał świetnego wyboru. Gratuluję Panu Znamirowskiemu i życzę powodzenia na nowym stanowisku.

jolka
jolka
2023 lat temu

Bardzo dobry wybór!

mieszkaniec
mieszkaniec
2023 lat temu

Moje Gratukacje !

S-S
S-S
2023 lat temu

Jest to trzeci z-ca burmistrza Jasła .Czy to świadczy o nieporadności Czarneckiego ,który rozdziela obowiązki dla z-ców,Niemniej jednak z ich realizacji i tak będzie on rozliczany.Mer Nowego Jorku niema tylu z-ców.Na wynagrodzenia czterech burmistrzów Jasło musi w budżecie przygotować spore środki..W kolejce czeka P.Baniak i będzie odpowiedzialny za sprawy sportu i świeże powietrze dostarczane luzem do UM.Czeka również P.Górczyk i będzie prowadził kontakty ze Starostwem Powiatowym.Czeka również P.Przetacznik,który będzie prowadził kontakty z partiami politycznymi.

;))
;))
2023 lat temu

Górczyk jest zatrudniony w starostwie i na pewno tam zostanie… a jeśli to trzeci zastępca, to chyba nie umiesz liczyć 🙂

jj
jj
2023 lat temu

Wygląda na to, że Kościow załatwił konkurentów z ulicy królewskiej…

do S-S
do S-S
2023 lat temu

Aleś gościu naprany!!!

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x