r e k l a m a
MiastoWiadomości

Lider edukacji dla Jasła

27 marca w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu EURO-POWIAT EURO-GMINA województwa podkarpackiego. Miasto Jasło zdobyło prestiżową nagrodę – Lidera Edukacji.

Lider edukacji dla Jasła

To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne ponieważ zostało przyznane w momencie kiedy samorządy mają bardzo poważne problemy z finansowaniem oświaty. Kształtowanie dzieci i młodzieży w naszym mieście jest rzeczą nadrzędną, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że Jasło jest  postrzegane na terenie Podkarpacia jako lider w tej dziedzinie – zaznaczył Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Lider edukacji dla Jasła

Celem Plebiscytu Euro-Gmina jest promocja i reklama najlepszych  jednostek samorządowych – Liderów w różnych kategoriach i dziedzinach m.in. gospodarka i przedsiębiorczość, ekologia, służba zdrowia i opieka społeczna, bezpieczeństwo, edukacja, kultura, sport, turystyka, agroturystyka oraz najbardziej przyjazna gmina.

Lider edukacji dla Jasła

Patronat honorowy I Edycji Plebiscytu EURO-GMINA EURO-POWIAT Województwa Podkarpackiego objął Marszałek Województwa Mirosław Karapyta.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
mieszkaniecekologjpłObserwacjekrs Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sonda
Gość
sonda

Jeśli porównać miasto Jasło,powiat jasielski z miastem Mielec i powiatem mieleckim,to Karapyta,który nie zauważa prężnego rozwoju miasta i powiatu mieleckiego,natomiast zauważa rządzących aparatczyków w mieście Jasło i powiecie jasielskim,to albo ma podsyłane na biurko nieprawdziwe materiały albo działa tendencyjnie.
W Mielcu skala bezrobocia ok.5 %,zaś w Jaśle ok.19 %.Nikomu nie trzeba przypominać,że człowiek jeśli ma pracę,stały dochód,to ma wewnętrzne bezstresowe zadowolenie.I wedle sondaży lokalnych włodarze zabiegający o nowe stanowiska pracy,jak to ma miejsce w Mielcu mają prawo być wyróżniani.

"konkurs" ;)
Gość
"konkurs" ;)

http://plebiscyteurogmina.pl/pdf/karta-zgloszenia.pdf
6400 zł + VAT – tyle kosztuje statuetka + certyfikat + „reklama”

krs
Gość
krs

ZA TO ŻE NIE LIKWIDOWAŁ TAK JAK INNI ….brawo i gratulacje !!

Obserwacje
Gość
Obserwacje

To Tadeusz Więcek ma konkurencję dla przyznawanych (sprzedawanych?) przez Nowe Podkarpacie nagród. Oj będą Panowie z Kielc mieli opinię urabianą… ;-))

jpł
Gość
jpł

Gratulacje – dalszych sukcesów i osiągnięć – tak trzymać. Bo tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. Kultura to potęga i świadczy o nas, jest dla nas i z nami – jak historia.

jpł
Gość
jpł

ps. do jpł – oczywiście EDUKACJA.

ekolog
Gość
ekolog

Właściwa strona ażeby umieścić pytanie do P.Czerneckiego.Proszę poinformować zainteresowanych czym się Pan kierował wydając zezwolenie na wykarczowanie kilkunastu młodych,zdrowych iglaków wokół tzw.”Starego Dworu”.Jakie uzasadnienie wydał Wydz.Ochrony Środowiska na wycięcie pięknych drzew.?Może jest za\ dużo zieleni w Jaśle,a może zrobiono to na fali świeżego odznaczenia za ekologię w Jaśle.Kto i kiedy zostanie za takie zniszczenie solidnie rozliczony?

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

za to ,że nie likwiduje szkół ! Popieram !

Close
X