MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Mali studenci na Juniwersytecie

Blisko stu małych studentów wzięło udział w inauguracji roku akademickiego na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym. Inauguracji przewodniczył cały senat na czele z rektorem i burmistrzem miasta Jasła, Andrzejem Czerneckim.

Ruszył Juniwersytet

Na pierwszych wykładach dzieci otrzymały symboliczne indeksy, które są symbolem rozpoczęcia nauki na Juniwersytecie. Dzieci na pierwszym spotkaniu dowiedziały się „Co to jest robot”. Wśród stu studentach, którzy zostali przyjęci na Juniwersytet znalazła się również córka burmistrza Czerneckiego – Aleksandra.

Na zakończenie roku akademickiego każde dziecko, które uczestniczyło przynajmniej w 4 wykładach, czyli ma 4 pieczątki, otrzyma dyplom ukończenia Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Zajęciach będą się odbywać raz, dwa razy w tygodniu w Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu „Postaw na rodzinę”.

Więcej informacji na temat naboru, aktualności związanych z Juniwersytetem znajdą Państwo na stronie internetowej www.juniwersytet.pl

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
STEFAN
STEFAN
2024 lat temu

No to wreszcie dowiedzieliśmy się po co ten Uniwerek-dla córeczki p. Czerneckiego…Gratulacje za inicjatywę,i piękne ujęcie na zdjęciu do kroniki familijnej………………….

;;;;;
;;;;;
2024 lat temu

Stefek a czy ty wogole wiesz jak wygląda corka pana burmistrza??? bo tak na marginesie to jej na zadnym zdjęciu nie widze…..

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x