r e k l a m a
PolitykaWiadomości

„Mamy prawo wybierać kogo chcemy, nie bójmy się z niego korzystać”

Już za kilka godzin rozpocznie się cisza wyborcza. Finisz kampanii to wzmożone działanie sztabów, które starają się przekonać wyborców do głosowania na swoich kandydatów. W Jaśle ostatnie godziny kampanii sztab Stanisława Pankiewicza poświęca na przekonywanie mieszkańców regionu do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach.

Wybory samorządowe (fot. Hubert Szpyrka, Jaslonet.pl)

Do mieszkańców zostały rozesłane maile z prośbą o wzięcie udziału w wyborach parlamentarnych.

Poczujmy się odpowiedzialni za nasz kraj i region. Patriotyzm naszych czasów nie oznacza już heroicznej walki z karabinem w dłoniach, a coraz częściej wyrazem miłości Ojczyzny jest świadome podejmowanie decyzji. Mamy prawo wybierać kogo chcemy i nie bójmy się z niego korzystać – czytamy w liście podpisanym przez Stanisława Pankiewicza, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Do maili dołączone są materiały wyborcze kandydata, ale jak podkreślają organizatorzy akcji, najważniejsze jest, aby mieszkańcy regionu wzięli udział w głosowaniu.

– Chcemy przekonać mieszkańców naszego terenu, aby poszli do wyborów i zagłosowali na kogo chcą, aby nie rezygnowali ze swojego prawa, które stanowi fundament demokracji. Nie wzięcie udziału w głosowaniu, to pozbawienie siebie prawa do decydowania o tym, jak będą wyglądać kolejne cztery lata. Chcemy pokazać, że każdy głos ma sens – mówią organizatorzy akcji.


Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dragoness
dragoness
2024 lat temu
dragoness
dragoness
2024 lat temu

Amoże coś takiego w ramach wolności wyboru?
http://www.youtube.com/watch?v=p2-PCScXP-o

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Nasze CHORE PAŃSTWO już tyle razy Cię wpuściło w maliny, że masz tego dosyć,{nie dostrzegasz żadnego godnego kandydata, który ma Cię reprezentować} ale chcesz mieć wpływ na losy kraju, chcesz zaprotestować i co wtedy robi nasze CHORE PAŃSTWO , czy podpowiada Ci jak to zrobić, aby Twój protest został zauważony { przecież mamy „demokracje ” i wolno Ci protestować} ??? NIC , cisza , wydaje Ci się , że najlepszym rozwiązaniem będzie zbojkotować wybory i nie głosować – jesteś w błędzie oni tylko na to czekają i tak zostaniesz podpięty do listy, która ich popiera jako: NIJAKI , któremu jest… Czytaj więcej »

bzzz
bzzz
2024 lat temu

ej jaslonet czeka cie kara przeciez jest cisza wybocza uciekaj z tym artykulem

dragoness
dragoness
2024 lat temu

ej bzzz, popatrz na datę publikacji.

Zobacz także
Close
Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x