PolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Maria Kurowska: nie dostałam zaproszenia na debatę

Nie dostałam zaproszenia na debatę – powiedziała dziś portalowi Jaslonet.pl burmistrz Jasła Maria Kurowska.

Maria Kurowska (fot. Wojciech Żebracki, Jaslonet.pl)
Mimo że pismo wpłynęło do Urzędu Miasta 5 listopada, burmistrz podkreśliła, że do dnia dzisiejszego żadnego zaproszenia do wzięcia udziału w debacie od swoich kontrkandydatów nie otrzymała.
Z tego, co słyszę miałam dać odpowiedź do 9 listopada, podobano jakaś inna debata się szykuje, ale ja nic nie wiem – zastrzegała się dziś burmistrz Jasła.
Owszem w piśmie od 5 kontrkandydatów był termin do 9 listopada. Z kolei  pomysł zorganizowania debaty telewizyjnej wyszedł w miniony weekend od Janusza Przetacznika, który poinformował o tym wszystkie komitety wyborcze oraz media.
Maria Kurowska mówi, że coś słyszała, ale nic nie wie. Zaproszenia nie dostała, nikt do niej nie dzwonił w tej sprawie. Na pytanie, czy jest gotowa do wzięcia udziału w debacie odpowiedziała:
Ja muszę wiedzieć, kiedy debata będzie, bo terminarz mam już wypełniony. Jeśli będzie taka propozycja to ja się do niej ustosunkuję, bo wiecie panowie, że ja bardzo lubię debatować. Jak będę miała czas to przyjdę – powiedziała Maria Kurowska.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl
Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
68 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TV
TV
2024 lat temu

Ale kłamczucha nic nie wie biedula.Całe miasto wie a ona nie. Acha przecież ona z wiochy może i nie wie HA ,HA ,HA.Już niedługo będzie mieć dużo czasu na debatowanie z kurami na grzędzie.Warunek jak wcześniej nie odleci na ……..miotle.

wyborca
wyborca
2024 lat temu

najlepiej rżnac glupa

Bezszczelny
Bezszczelny
2024 lat temu

marysia była lekko w szoku ! Mokra w Kroku Gdy na plecach czuje niepokuj a dopiero bedzie w szoku jak poleci na pysk z upragnionego stołku!! Jaślanie Mówimy nie Pani marysi

Stary
Stary
2024 lat temu

hehehehe! Kurowska całą kadencję przejechała na swojej brawurze i tupecie, a teraz, gdy w debacie trzeba się wykazać wiedzą i merytorycznymi argumentami to …”zaproszenia nie dostałam”!

cc
cc
2024 lat temu

tak oto działa Urząd Miasta pod jej władzą, że nawet pisma do niej skierowane giną gdzieś w machinie biurokracji- Pani burmistrz może by jeszcze zatrudnić z 200 urzędników to by się ktoś z pisemkiem pofatygował.

ps.
ps.
2024 lat temu

to niech się zastanowi czy się boi ataku, czy pisemko nie dotarło bo coś mętnie zeznaje ta kobieta

gbur
gbur
2024 lat temu

I tak nic nie kumała przez całą kadencję.
Czas to radykalnie zmienić.

jb
jb
2024 lat temu

I ma kobieta rację. Nie pozwoę Pani dać wprowadzić w maliny przez cwanego przetacznika. Z pewnością ma przygotowane podstępne pytaania o dąb, ronda i pielgrzymki. Tylko już widzę co sam będzie robił jak go wybiorą. Sami swoi.

ptak.
ptak.
2024 lat temu

nie potrzeba debaty, Pani Maria Kurowska już wygrała.

klj
klj
2024 lat temu

MARIA MARIA MARIA MARIA MARIA !!!
DAMY RADE ! WYGRAMY

Mikołaj
Mikołaj
2024 lat temu

Bidulka nic nie wie nich da na mszę o odnalezienie zaproszenia

RJS
RJS
2024 lat temu

Nie dostałam, nie wiem, nie pamiętam. Chcę dalej być burmistrzem. Stoję wiernie przy Jarku i kocie jego. I TO MA WAM WYSTARCZYĆ, JASIELSKIE BARANY !

marek
marek
2024 lat temu

śmierdzi ściemą na kilometr! pismo do urzedu poszło już 5 listopada!

ffd
ffd
2024 lat temu

To trzebą ta szm*te zapraszac ? Sama powinna wyjsc z inicjatywą debaty, przeciez to reklama a nie kara. Co za popier*olona kobieta!

marek
marek
2024 lat temu

jej trzeba było wysłać za potwierdzeniem odbioru – wtedy by nie ściemniała

Jan
Jan
2024 lat temu

Debaty są potrzebne tym co chcą się promować, a Pani burmistrz wypromowała się pracują z całych sił przez 4 lata- efekt to piękne Jasło.

anka
anka
2024 lat temu

A po co ma iść na tą debatę i maglować się z innymi ? Przecież oni chcą się wypromować przy niej ! Przypomnijcie sobie wybory prezydenckie – czy Komorowski brał udział w debatach przed pierwszą turą ? Nie i dobrze na tym wyszedł hahahha

GF
GF
2024 lat temu

Pani Burmistrz teraz po prostu rzadko bywa w Urzędzie Miasta bo prowadzi kampanię wyborczą – więc nie zdążyła odebrać pisma od 5 listopada! Po tym właśnie widać gdzie Kurowska ma sprawy miasta… Najważniejsza jest kampania

Paweł
Paweł
2024 lat temu

Przetacznik jak chce debaty niech jedzie na ryby na Kamczatke tam czekają na niego towarzysze to sobie z nimi podyskutuje!!!

mmm
mmm
2024 lat temu

ściema jak nic !

A...
A...
2024 lat temu

Nie popieram pani Kurowskiej, ale nie dziwię się że nie pali się do udziału w debacie,której scenariusz nie przewiduje praktycznie możliwości wypowiadania się- jeśli ktoś z góry nie zna pytań.30sekund na odpowiedź ?To tylko pan Przetacznik wyrecytuje wyuczony tekst.

agrafka
agrafka
2024 lat temu

To czekaj dalej skoro uważasz że nie dostałaś zaproszenia. I tak nie wygrasz i tylko się ośmieszysz tchórzostwem.

beskydnick
beskydnick
2024 lat temu

oj Panowie „kandydaci” zastanówcie się co robicie… 5-ciu na jedną ? ,, a gdzie głosy?… przecież Pani Marysia może wygrać w pierwszej trze (oby nie) ….do tej pory nic nie myślicie, a zostało już tylko cztery dni… ruszcie troszkę móżdżkami …. pozdrawiam

klj
klj
2024 lat temu

zamknijcie sie po codebata kazdy zna jej program a ze jacys frajerzy zapraszaja tylko dlatego zeby sie wypromowac .
MARIA NIE IDŹ !

do "A..."
do "A..."
2024 lat temu

i co – przydupasku Kurowskiej? boisz sie Przetacznika? no i masz racje 🙂

ciekawy Z Kołaczyc
ciekawy Z Kołaczyc
2024 lat temu

POWINNA NAPISAĆ SKARGĘ DO PANI BURMISTRZ NA OTĘPIAŁOŚĆ SWOICH URZĘDNIKÓW ???????????

podatnik
podatnik
2024 lat temu

Żądamy wspólnej debaty kandydatów na burmistrza Jasła. Kandydaci, którzy nie wezmą udziału w debacie udowodnią, że nie mają nic do zaoferowania naszemu społeczeństwu, udowodnią że boją się merytorycznej, rzeczowej dyskusji. Burmistrz powinien być nie tylko dobrym włodarzem miasta, dbać o jego rozwój, ale również godnie miasto reprezentować i promować. Jaślanie po czterech latach posuchy oczekują na nowoczesnego, mądrego gospodarza. Jest to możliwe tylko w wyniku wygranej Panów: Zduńskiego, Przetacznika lub Górczyka. Pozostałym kandydatom dziękujemy.

CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

Debaty puste obietnice , bez pokrycia , nawet zielona wyspa Komoroskiego – co po wyborach zrobiła sie czerwona i poszła na dno…

CDN
CDN
2024 lat temu

do „A..”
każdy z kandydatów zadaje pytania pozostałym. przetacznik nie odpowiada więc z pamięci, bo nie zna pytań innych kandydatów.
najpierw przeczytaj ze zrozumieniem. czytanie ze zrozumieniem to warunek przejścia do drugiej klasy szkoły podstawowej

Kapuś
Kapuś
2024 lat temu

klj to OGON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poz.14

macia
macia
2024 lat temu

tik tak tik tak…….. w zegarku pani kadencji kończy się bateria. Bo to podróbka zegarka tak jak cała pani władanie w tym mieście

wyborca
wyborca
2024 lat temu

My WYBORCY żądamy rzetelnej debaty!! Chcemy móc porównać pomysły kandydatów na rozwój Jasła!
Pani Mario – jeśli chce Pani zachować twarz – radzę się nie wykręcać bo to zwyczajne TCHÓRZOSTWO!

jkh
jkh
2024 lat temu

kretyni debata nic nie da. I tak w jaśle nic sie nie zmieni juz szczególnie teraz kiedy najblizszy zjazd z autostrady bedzie w pilznie nikt nie bedzie tutaj juz inwestowal. Jasło schodzi na psy juz zeszło. To miasto umarło

PIS.MEN
PIS.MEN
2024 lat temu

Drodzy państwo ankieta która został zrobiona na zlecenie naszego ugrupowania to następująca proporcja(próba na 1000 dorosłych mieszkańcach Jasła )
1. Kurowska 2. Czarnecki długa przerwa……….3. Zduński…. 4. Baniak przepaść …………..5. Górczyk ……….próżnia………………6 i wyłania się Przetacznik

podatnik
podatnik
2024 lat temu

Do jkh.
Tylko my sami możemy sobie pomóc idąc 21 listopada do wyborów. Jasło do tej pory nie miało szczęścia do przywódców. Jednak ostatnie cztery lata to kompletne cofanie się wstecz. Wykorzystajmy ten moment.
Tylko osoby merytorycznie przygotowane do zarządzania miastem i mające zdrowe poglądy pro społeczne, osoby które są w stanie dogadać się z przedstawicielami polskiego rządu są w stanie wyciągnąć nasze miasto z gospodarczego marazmu. Przygotowanie programu dla budowy dawno projektowanej obwodnicy i programu dla rozwoju gospodarczego miasta, to priorytet. Taki program mogą zapewnić tylko trzej kandydaci na burmistrzów, Panowie Zduński, Górczyk i Przetacznik. Pozostałym kandydatom już dziękujemy.

jkh
jkh
2024 lat temu

a ja Tobie dziekuje.
Zdunski nauczyciel wf burmistrzem brawo.
górczyk brawo..
przetacznik jeszcze wieksze brawo
DNO
tutaj trzeba kogos młodego kto zna problemy młodzieży.
Choc Maria K nie wniesie nic nowego to i tak dalej najlepszy kandydat dopóki za kilka lat nie pojawi się ktoś młody z wizja rozwoju miasta.
Takze te wybory nie nie zmienią tak jak prezydent jak był lech miałem wrazenie ze cos sie dzieje jest komorowski to nawet newsów na onecie o nim nie ma bo on nic nie robi… to samo tusk

zyga
zyga
2024 lat temu

PIS.MEN – przydupasku Kurowskiej. Myślisz, że ktoś ci uwierzy w Twoją ściemę z sondażem??? heheheh :))
Ale po tym co napisałeś widać kogo się najbardziej boją PiSiory:
1) Przetacznik
2) Górczyk
3) Baniak
Jeszcze się zdziwisz 21 listopada, jak ten „ranking” (który sobie poustawiałeś w soim małym łebku) odwróci się do góry nogami! :))

zuzia
zuzia
2024 lat temu

PIS.MEN – dodaj: tych, którzy zdecydowanie wezmą udział w wyborach, by ankieta była jeszcze bardziej wiarygodna a przeciwnicy pani Marii zaczęli już przygotowywać wypowiedzi w rodzaju: zajęte przeze mnie 2, 3, 4, itp. miejsce oraz uzyskane poparcie na poziomie błędu statystycznego pozwala mi wierzyć, że już za 4 (8, 12 – niepotrzebne skreślić) lata będę w stanie powalczyc z panią Kurowską o fotel burmistrza miasta! 😛

do "PIS.MEN"
do "PIS.MEN"
2024 lat temu

Jeśli masz rzeczywiście wyniki sondażu to podrzuć je któremuś z jasielskich portali – na pewno opublikują. Założę się, że tego nie zrobisz tylko będziesz dalej wypisywał bzdury w komentarzach bo takiego sondażu po prostu nie było! 🙂
I jeszcze zagadka dla wszystkich – dlaczego najwięcej komentarzy broniących Kurowską pojawia się w godzinach 8:00-14:00?
Odpowiedź: Dział Strategii i Promocji UM pracuje pełną parą! 🙂

podatnik
podatnik
2024 lat temu

Do jkh. Gratulacje, wiejska nauczycielka już wystarczająco rozsławiła nasze miasto. Dąb Hitlera czyli promowanie idei nazistowskiej, ratowanie Bałtyku czyli wycieczka za nasze podatki, pielgrzymki czyli fałszywe poświęcenie się dla modlitwy w towarzystwie fleszy i urzędowego kierowcy, tworzenie plakatów wyborczych PIS przy wykorzystaniu sprzętu JDK i młodych zależnych od niej pracowników Urzędu Miasta czyli nadużycie władzy, plakaty wyborcze w zamkniętych skrzynkach ZMKS Jasło na przystankach czyli nadużycie władzy. Mogę wyliczyć jeszcze wiele takich sytuacji. Choćby drogie i kiepsko rozliczone inwestycje. To jest marnotrawstwo czasu i naszych podatków. Szkoda, że jesteś zauroczony PIS-em. Musimy zrobić wszystko aby wyrwać nasze miasto z tej… Czytaj więcej »

stany stany... :)
stany stany... :)
2024 lat temu

do „PIS.MEN”: mówisz że reprezentujesz jasielski PiS i że masz wyniki badań…ble ble ble
To dlaczego Twój numer IP ma lokalizację w USA (dokładnie Los Angeles)?????? :))) hehehehe stary – śmierdzisz ściemą na kilometr 🙂

stany stany... :)
stany stany... :)
2024 lat temu

wiem już, wiem!!! to wywiad amerykański opracował badania sondażowe w Jaśle na zlecenie Fotygi i Macierewicza! :))) bueheheh
sorry PIS.MEN i respect 🙂

dawid
dawid
2024 lat temu

Oddaj glos na Marie w programie Zostan Modelka!!!pieknie pozuje

~ewangielik
~ewangielik
2024 lat temu

Kurowska nadaje się tylko na sołtysa Dąbrówki albo na gosposię u proboszcza Mariana w Sobniowie. Pedagogiem być nie może, bo perfidnie kłamie. Musi być koniec rządów PiS-u i kleru katolickiego w tym mieście.

cza
cza
2024 lat temu

Tak jest, Pani Marysiu. Debatę to niech sobie przeprowadzają Ci, co nie mają się póki co czym poszczycić. Za Panią przemawiają wyniki tego, co Pani uczyniła dla miasta przez swoją kadencję. A tytuł Burmistrza 2010 na pewno z nieba nie spadł! Powodzenia 🙂

Wstyd
Wstyd
2024 lat temu

PIS.MEN Ty durniu nawet nie wiesz jak nazywa się twój lider.

Lacki
Lacki
2024 lat temu

„Z tego, co słyszę miałam dać odpowiedź do 9 listopada, podobano jakaś inna debata się szykuje, ale ja nic nie wiem – zastrzegała się dziś burmistrz Jasła”. Zastrzegała? a może zarzekała Panie Kowalczyk.

macia
macia
2024 lat temu

podatnik spróbuj się cofnąć do przodu. A PISman! na konwencji PIS w ubiegła niedziele nie było 1000 osób. widzę, że zaczynacie fałszować statystyki a to źle i nie godne KATOLIKA

do PIS.MEN
do PIS.MEN
2024 lat temu

Nasz komitet „Przymierze Samorządowe Podkarpacia” zlecił zrobienie badań na próbie 3000 dorosłych mieszkańców Jasła. Wyniki ankiety są następujące:
1) Górczyk, 2) Przetacznik ………………………przepaść 3) Czernecki 4)Zduński 5) Baniak …………………………..wielka próżnia 6) i wyłania się Kurowska
:))) heheh
Jak widzisz, KAŻDY może wpisywać takie bzdury! hehehe
Jeśli chcesz żeby ktoś w to uwierzył to PRZEDSTAW SIĘ z imienia i nazwiska! Jasielscy dziennikarze wtedy będą mogli przepytać Cię w jaki sposób ułożyłeś sobie ten śmieszny ranking.
I pamiętaj – ostatni będą pierwszymi :)))

Sabina
Sabina
2024 lat temu

Moje zdanie jest takie że takie debaty nic merytorycznego nie wnoszą, 5 kandydatów będzie wymyślać cuda aby tylko przypodobać się ludziom, a obecna Pani burmistrz może pokazać co ZROBIŁA DLA JASŁA, o cudach nie musi mówić i tak WYGRA. Jak czytałam niektóre ulotki wyborcze to śmiech mnie ogarniał jaką ludzie mają fantazję, a jak czytałam program wyborczy jednej pani z WOLICY to myślałam że pęknę ze śmiechu.

Back to top button
68
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x