r e k l a m a
MiastoWiadomości

Maseczki dla mieszkańców powiatu jasielskiego

Wczoraj na placu Powiatowej Straży Pożarnej w Jaśle rozdzielono dostawę 225 600 sztuk maseczek chirurgicznych pomiędzy miasta i gminy powiatu jasielskiego. Komenda Powiatowa PSP w Jaśle otrzymała maseczki chirurgiczne z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Zostały one dostarczone do komendy przez żołnierzy WOT w dniu 20 kwietnia. Za ich dystrybucję odpowiedzialni będą wójtowie i burmistrzowie. Na miejscu poza służbami mundurowymi obecny był Starosta Jasielski Adam Pawluś i Wójt gminy Osiek Jasielski Andrzej Stachurski.

Starosta zwrócił uwagę na to, że pomimo spadającej ilości zakażeń, sytuacja w powiecie nadal jest niebezpieczna. Szpital Specjalistyczny w Jaśle posiada odział covidowy, na którym obecnie zajęte jest ponad 100 miejsc. Niektórzy pacjenci przechodzą chorobę bardzo ciężko, dlatego koronawirusa nie można ignorować. Przekonywał, że tylko zbiorowa odpowiedzialność i udział w narodowym programie szczepień może przyśpieszyć powrót do normalności.

Na koniec Starosta Jasielski Adam Pawluś podziękował wszystkim zaangażowanym w akcję przekazywania maseczek.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gate.io
4 miesięcy temu

I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me? https://www.gate.io/de/signup/XwNAU

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x