MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Od 15 września do 14 października w siedzibie Urzędu Miasta Jasła ponownie wyłożony zostanie do publicznego wglądu projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego miasta Jasła dla obszaru „Gądki” nr 40 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Plan zostanie wyłożony w pokoju nr 311, w godzinach od 8.00 do 15.00, a dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się 27 września br. w Urzędzie Miasta w Jaśle, w sali 304, o godz. 11.

Uwagi i wnioski co do ustaleń przyjętych w projekcie planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego należy składać do Burmistrza Miasta Jasła z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 4 listopada br.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HANS
HANS
2024 lat temu

Aż strach się bać co tam nawalono ?????

John
John
2024 lat temu

A jednak można informować w mediach lokalnych o takich sprawach a nie konsultować tylko z tymi co „wiedzą” – patrz wrzesień-listopad 2008.Oj brzydko Pani postąpiłą Pani Mario

ciech
ciech
2024 lat temu

Ciekawe czy wyciągnieto wnioski z ubr. powodzi, czy nadal planują budownictwo na gruntach zalewowych?

ewa
ewa
2024 lat temu

Ciech rozbawiłeś mnie do łez.Ta władza,i wnioski???? Przecież im zależy tylko na etatach…A to co się tu i ówdzie dzieje,to siła koła zamachowego poprzedniej kadencji…O powodzi to ona gada,pisze,i snuje plany wbrew prawom fizycznym…I jeszcze jedno-ta władza nie planuje-ona wie, że trzeba planować,ale reelekcję… Fakt,strach się bać!

ciech
ciech
2024 lat temu

ewa: Wbrew prawom fizyki to jest noszenie wody w dziurawym wiadrze, bo tym było oddanie wałów na Gądkach bez 200 m odcinka od strony os. Rafineryjnego. Zapomniałaś juz, jak to premier J. Kaczyński przyjechał na tą okoliczność do Jasła na 3 tyg. przed wyborami w 2007 r.? To już lepiej byłoby nie budować ich wcale, Gądki byłyby też zalane ale przynajmniej Jasło uniknęłoby katastrofy aż w takim rozmiarze.

ewa
ewa
2024 lat temu

ciech-zgadzam się z Tobą w 100 %….Jak widać są ludzie co myślą inną częścią ciała niż mózg, i pewnie dlatego ich tak pochlastało….

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x