r e k l a m a
MiastoWiadomości

Młodszy inspektor Andrzej Wędrychowicz komendantem Policji w Jaśle

Od dziś funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle pełni młodszy inspektor Andrzej Wędrychowicz. Akt nominacyjny o powołaniu na stanowisko komendanta wręczył nowemu przełożonemu jasielskich policjantów inspektor Zdzisław Stopczyk Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Jasła.

Młodszy inspektor Andrzej Wędrychowicz komendantem Policji w Jaśle

Ceremonia wprowadzenia nowego komendanta odbyła się podczas uroczystej odprawy. W spotkaniu wzięli udział Starosta Jasielski Adam Kmiecik, Zastępca Burmistrza Miasta Jasła Antoni Pikul oraz kadra kierownicza jasielskiej komendy.

Zaproszonych gości przywitał ustępujący ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Robert Woźnik. Następnie wystąpił inspektor Zdzisław Stopczyk Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji, który przedstawił zawodową biografię mł. insp. Andrzeja Wędrychowicza, po czym wręczył nowemu przełożonemu jasielskich policjantów rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Inspektor Zdzisław Stopczyk podziękował także za dotychczasową służbę w jasielskiej jednostce odchodzącemu komendantowi mł. insp. Robertowi Woźnikowi, który od dziś pełnić będzie funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie.

Młodszy inspektor Andrzej Wędrychowicz komendantem Policji w Jaśle

Po zakończeniu części odprawy poświęconej nominacjom, głos zabrali zaproszeni goście, którzy gratulowali nowemu komendantowi Policji w Jaśle oraz życzyli wielu sukcesów zawodowych i dobrej współpracy.

Młodszy inspektor Andrzej Wędrychowicz komendantem Policji w Jaśle

Młodszy inspektor Andrzej Wędrychowicz służbę w Policji pełni od 27 lat. Jednostką, w której rozpoczął pracę była Komenda Miejska Policji w Krakowie. W czasie swojej kariery zawodowej pełnił służbę również w jasielskiej komendzie. Funkcje kierownicze pełni od 1991 r., kiedy to został Komendantem Komisariatu Policji w Bieczu. W 2008 r. objął stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Od lipca 2010 r. był Komendantem Powiatowym Policji w Strzyżowie. Komendant Wędrychowicz ma 49 lat, interesuję się sportem i turystyką. Jego pasją jest również majsterkowanie.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
senatorbookkobayaszigood Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
good
Gość
good

No spoko. Tak powinno być co 2 lata:) Żeby się za bardzo nie panoszyli. A tak przy okazji to czy w Straży Pożarnej nie powinno też tak być??

kobayaszi
Gość
kobayaszi

Podobno ma byc teraz normalnie moze nie wszyscy beda sie zajmowac lapaniem pijanych na rowerach

ok
Gość
ok

najwyzsza pora w straży pożarnej wymienić komendanta

bo
Gość
bo

Cudów się nie spodziewajcie…niestety

senator
Gość
senator

Odpowiedni człowiek, na odpowiednim stanowisku. Powodzenia!!!

Close
X