r e k l a m a
MiastoWiadomości

Na żaden medal nie pracuje się tak długo

Dwanaście par małżeńskich zostało uhonorowanych „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Medale zostały nadane postanowieniem prezydenta RP z dnia 26 czerwca 2012 r. W imieniu Bronisława Komorowskiego odznaczenia Jubilatom wręczył Andrzej Czernecki, burmistrz miasta.

Na żaden medal nie pracuje się tak długo

– 50 lat to w życiu każdego człowieka długi okres czasu, ale przyznacie Państwo, że minęły one niezwykle szybko. Nie każdy dostaje od losu tę możliwość, by po 50 latach wspólnego życia mógł wrócić myślami do tamtych młodzieńczych lat. Państwo otrzymaliście ten dar i dzisiaj wspólnie możemy obchodzić piękny jubileusz – powiedziała podczas uroczystości Elżbieta Stec, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jaśle.

– Jesteście Państwo dla nas wszystkich dowodem na to, że można pokonać wszelkie trudności, które na naszej drodze stawia życie. 50 lat wspólnego życia małżeńskiego to piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń – mówił do Jubilatów burmistrz Czernecki.

Wśród jubilatów, którzy wspólnie przeżyli ze sobą pięćdziesiąt lat, znajdują się: Maria i Krzysztof Godkowie, Genowefa i Franciszek Janusiowie, Helena i Władysław Klockowie, Helena i Tadeusz Lichńczakowie, Elżbieta i Ryszard Lisowie, Wanda i Józef Obercowie, Kazimiera i Julian Rachowiczowie, Krystyna i Jan Skórscy, Teresa i Marian Soblowie, Janina i Zdzisław Świstakowie, Lucyna i Juliusz Żelechowscy oraz Józefa i Jan Tyburowie.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jack Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jack
Gość
jack

pozdrowienia dla państwa Januś!

Close
X