r e k l a m a
MiastoWiadomości

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów

Dziewięciu uczniów ze szkoły podstawowej i sześciu z gimnazjów otrzymało dziś Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy z nagrodzonych uzyskał średnią ocen powyżej 5.0 i ma zachowanie wzorowe.

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów (fot. UMJ)

Najlepsi uczniowie szkół podstawowych w roku szkolnym 2010/2011:

Aleksandra Przetacznik – Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,8
Agnieszka Ziara – Szkoła Podstawowa nr 2, średnia 5,5
Maria Kołodziej – Szkoła Podstawowa nr 4, średnia 5,5
Sylwia Pisula – Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,5
Aleksandra Makowska – Szkoła Podstawowa nr 7, średnia 5,2
Kacper Dykas – Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,6
Kinga Chudy – Szkoła Podstawowa nr 10, średnia 5,1
Aleksandra Konieczna – Szkoła Podstawowa nr 11, średnia 5,9
Wiktoria Łaba – Społeczna Szkoła Podstawowa, średnia 5,4

Najlepsi uczniowie gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011:

Joanna Kiczek – Gimnazjum nr 1, średnia 5,3
Andrzej Pisarek – Gimnazjum nr 1, średnia 5,2
Szymon Inglot – Gimnazjum nr 2, średnia 5,3
Gabriela Kiszka – Gimnazjum nr 2, średnia 5,4
Paulina Bonar – Gimnazjum nr 4, średnia 5,3
Katarzyna Kmiecik – Gimnazjum nr 5, średnia 5,4

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów (fot. UMJ)

Nagroda Burmistrza Miasta Jasła jest corocznie przyznawana jednemu uczniowi szkoły podstawowej oraz po dwie nagrody uczniom z gimnazjów, którzy zostali wskazani przez dyrektorów szkół.
Do nagrody może być zgłoszony uczeń, który spełnia następujące wymagania: uzyskał za I i II okres danego roku szkolnego średnią ocen ze wszystkich przedmiotów, przewidzianych planem nauczania właściwej klasy co najmniej 5,0; uzyskał  wzorową ocenę z zachowania oraz brał udział w konkursie interdyscyplinarnym, przedmiotowym lub tematycznym osiągając co najmniej etap rejonowy.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

14
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
SwSS..technikjaślak d Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
brat
Gość
brat

Brawo Jędrek

SS
Gość
SS

Świadom jest każdy z nas i to należy honorować i należy uszanować,iż wśród dzieci,młodzieży,jak również dorosłych żyją zdolni i pracowici,którzy tworzą w ciszy i spokoju,ale efekty ich działań są widoczne w tworzeniu,Istnieje również wąska grupa ,która jest zdolna,pracowitai ich efekty są widoczne i w tworzeniu i w udzielaniu się w różnorakich formach,chociażby w konkursach,olimpiadach.Zwyciężców konkursów i olimpiad jest po trzech,a w I-szej grupie jest wielu i nie należy stosować gradacji i im wszystkim należy się uznanie i szacunek.Jesteśmy dorośli i jeśli w pracy nasze osiągnięcia zawodowe są porównywalne,a jednych wyróżnia się chociażby 100 złotową premią,a pozostałych się nie uznaje,to czujemy… Czytaj więcej »

..
Gość
..

ale przecież średnia tu jest najmniej ważna, osoby, ktore zostały wyróżnione są przede wszystkim laureatami z olimpiad!

technik
Gość
technik
jaślak d
Gość
jaślak d

redakcji napisz jakie to nagrody… co? jaka forma?

Ania
Gość
Ania

Nagroda Burmistrza to jedna wielka żenada. Nie dostają jej uczniowie naprawdę dobrzy, tylko ci, którzy z kilku przedmiotów się wyróżniają, a z pozostałych kuleją- czy tacy powinni nazywani być mianem „najlepszych”?

KAMIL
Gość
KAMIL

No cóż-znowu zdjęcie jego Eminencji na tle młodych tym razem osobników rodzaju ludzkiego.Cóż on czyni? Ano se wręcza jakieś papiórki od wiewiórki , geniuszom o dziwnie znajomych nazwiskach… Na cd zapraszając po wakacjach,pewnikiem spłodzi jakieś wypyszczenie na roku szkolnego-nowego narodzenie…

kaka
Gość
kaka

SS nie oceny są najważniejsze ,większość jest zwolniona z egzaminu gimnazialnego i to z kilku przedmiotów

Adam
Gość
Adam

Popieram SS.

PSM Jasło
Gość
PSM Jasło

Brawo Kinga i Andrzej !!!

Rodzic
Gość
Rodzic

Moja córka nie została wskazana „SS” jak piszesz – osiagnęła takie wyniki swoją pracą i została doceniona przez szkołę , a dopiero potem przez burmistrza . Może forma rzeczywiście nie taka – ale to nie tak jak piszesz … W ubiegłych latach odbywało się to w ten sam sposób ( tak na marginesie … )

uczeń
Gość
uczeń

do SS: Świadectwa tych wyróżnionych Pan oglądał ? Czy może sugeruje się Pan średnimi tych wyróżnionych i tych które Pan widział. One są akurat najmniej ważne, ważniejsze są osiągnięcia, których Ci uczniowie mają sporo i są to wygrane w bardzo prestiżowych konkursach. Pozdrawiam. 🙂

SS
Gość
SS

Panie czernecki znowu żenada.Miałem przyjemność oglądnąć świadectwa nieco lepsze,aniżeli te ,które pan wyróżnił.Gratulacje tym 15 uczniom,dla pana kolejna plama.Typowanie uczniów do wyróżnienia prawdopodobnie wskazanych przez Pana , a potwierdzonych przez lizusów dyrektorów wprowadza wsród dopiero co kształtujących się charakterów dzieci duży żal i niedosyt.Jeśli pan chciał zgotować przyjemne wyróznienie ,to nal;eżało to zrobić w sali JDK z szacunkiem dla całej grupy uczniów sie wyróżniających w nauce. Tam było miejsce dla wszystkich,a nie wąskiej grupy wybiórczo wskazanej.

Sw
Gość
Sw

Co to za dziewczyna na pierwszym zdjeciu odbiera dyplom od Pana burmistrza?

Close
X