r e k l a m a
MiastoWiadomości

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów

Dziewięciu uczniów ze szkoły podstawowej i sześciu z gimnazjów otrzymało dziś Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy z nagrodzonych uzyskał średnią ocen powyżej 5.0 i ma zachowanie wzorowe.

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów (fot. UMJ)

Najlepsi uczniowie szkół podstawowych w roku szkolnym 2010/2011:

Aleksandra Przetacznik – Szkoła Podstawowa nr 1, średnia 5,8
Agnieszka Ziara – Szkoła Podstawowa nr 2, średnia 5,5
Maria Kołodziej – Szkoła Podstawowa nr 4, średnia 5,5
Sylwia Pisula – Szkoła Podstawowa nr 6, średnia 5,5
Aleksandra Makowska – Szkoła Podstawowa nr 7, średnia 5,2
Kacper Dykas – Szkoła Podstawowa nr 8, średnia 5,6
Kinga Chudy – Szkoła Podstawowa nr 10, średnia 5,1
Aleksandra Konieczna – Szkoła Podstawowa nr 11, średnia 5,9
Wiktoria Łaba – Społeczna Szkoła Podstawowa, średnia 5,4

Najlepsi uczniowie gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011:

Joanna Kiczek – Gimnazjum nr 1, średnia 5,3
Andrzej Pisarek – Gimnazjum nr 1, średnia 5,2
Szymon Inglot – Gimnazjum nr 2, średnia 5,3
Gabriela Kiszka – Gimnazjum nr 2, średnia 5,4
Paulina Bonar – Gimnazjum nr 4, średnia 5,3
Katarzyna Kmiecik – Gimnazjum nr 5, średnia 5,4

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów (fot. UMJ)

Nagroda Burmistrza Miasta Jasła jest corocznie przyznawana jednemu uczniowi szkoły podstawowej oraz po dwie nagrody uczniom z gimnazjów, którzy zostali wskazani przez dyrektorów szkół.
Do nagrody może być zgłoszony uczeń, który spełnia następujące wymagania: uzyskał za I i II okres danego roku szkolnego średnią ocen ze wszystkich przedmiotów, przewidzianych planem nauczania właściwej klasy co najmniej 5,0; uzyskał  wzorową ocenę z zachowania oraz brał udział w konkursie interdyscyplinarnym, przedmiotowym lub tematycznym osiągając co najmniej etap rejonowy.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
brat
brat
2024 lat temu

Brawo Jędrek

SS
SS
2024 lat temu

Panie czernecki znowu żenada.Miałem przyjemność oglądnąć świadectwa nieco lepsze,aniżeli te ,które pan wyróżnił.Gratulacje tym 15 uczniom,dla pana kolejna plama.Typowanie uczniów do wyróżnienia prawdopodobnie wskazanych przez Pana , a potwierdzonych przez lizusów dyrektorów wprowadza wsród dopiero co kształtujących się charakterów dzieci duży żal i niedosyt.Jeśli pan chciał zgotować przyjemne wyróznienie ,to nal;eżało to zrobić w sali JDK z szacunkiem dla całej grupy uczniów sie wyróżniających w nauce. Tam było miejsce dla wszystkich,a nie wąskiej grupy wybiórczo wskazanej.

uczeń
uczeń
2024 lat temu

do SS: Świadectwa tych wyróżnionych Pan oglądał ? Czy może sugeruje się Pan średnimi tych wyróżnionych i tych które Pan widział. One są akurat najmniej ważne, ważniejsze są osiągnięcia, których Ci uczniowie mają sporo i są to wygrane w bardzo prestiżowych konkursach. Pozdrawiam. 🙂

Rodzic
Rodzic
2024 lat temu

Moja córka nie została wskazana „SS” jak piszesz – osiagnęła takie wyniki swoją pracą i została doceniona przez szkołę , a dopiero potem przez burmistrza . Może forma rzeczywiście nie taka – ale to nie tak jak piszesz … W ubiegłych latach odbywało się to w ten sam sposób ( tak na marginesie … )

PSM Jasło
PSM Jasło
2024 lat temu

Brawo Kinga i Andrzej !!!

Adam
Adam
2024 lat temu

Popieram SS.

kaka
kaka
2024 lat temu

SS nie oceny są najważniejsze ,większość jest zwolniona z egzaminu gimnazialnego i to z kilku przedmiotów

KAMIL
KAMIL
2024 lat temu

No cóż-znowu zdjęcie jego Eminencji na tle młodych tym razem osobników rodzaju ludzkiego.Cóż on czyni? Ano se wręcza jakieś papiórki od wiewiórki , geniuszom o dziwnie znajomych nazwiskach… Na cd zapraszając po wakacjach,pewnikiem spłodzi jakieś wypyszczenie na roku szkolnego-nowego narodzenie…

Ania
Ania
2024 lat temu

Nagroda Burmistrza to jedna wielka żenada. Nie dostają jej uczniowie naprawdę dobrzy, tylko ci, którzy z kilku przedmiotów się wyróżniają, a z pozostałych kuleją- czy tacy powinni nazywani być mianem „najlepszych”?

jaślak d
jaślak d
2024 lat temu

redakcji napisz jakie to nagrody… co? jaka forma?

technik
technik
2024 lat temu
..
..
2024 lat temu

ale przecież średnia tu jest najmniej ważna, osoby, ktore zostały wyróżnione są przede wszystkim laureatami z olimpiad!

SS
SS
2024 lat temu

Świadom jest każdy z nas i to należy honorować i należy uszanować,iż wśród dzieci,młodzieży,jak również dorosłych żyją zdolni i pracowici,którzy tworzą w ciszy i spokoju,ale efekty ich działań są widoczne w tworzeniu,Istnieje również wąska grupa ,która jest zdolna,pracowitai ich efekty są widoczne i w tworzeniu i w udzielaniu się w różnorakich formach,chociażby w konkursach,olimpiadach.Zwyciężców konkursów i olimpiad jest po trzech,a w I-szej grupie jest wielu i nie należy stosować gradacji i im wszystkim należy się uznanie i szacunek.Jesteśmy dorośli i jeśli w pracy nasze osiągnięcia zawodowe są porównywalne,a jednych wyróżnia się chociażby 100 złotową premią,a pozostałych się nie uznaje,to czujemy… Czytaj więcej »

Sw
Sw
2024 lat temu

Co to za dziewczyna na pierwszym zdjeciu odbiera dyplom od Pana burmistrza?

Zobacz także
Close
Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x