MiastoWiadomości

Nagrody roczne dla dyrektorów miejskich instytucji kulturalnych

Małgorzata Piekarska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz Alfred Sepioł, dyrektor Muzeum Regionalnego w Jaśle decyzją miejskich radnych otrzymali nagrody roczne za 2011 rok.

Nagrody roczne dla dyrektorów miejskich instytucji kulturalnych

Dyrektorzy miejskich instytucji kultury mogą otrzymywać nagrodę roczną po spełnieniu określonych warunków m.in. uzyskaniu dodatniego wyniku finansowego, terminowej realizacji zobowiązań o charakterze publicznoprawnym, efektywnej realizacji zadań i celów statutowych,
zatwierdzonym sprawozdaniu finansowym za 2011 rok.

Małgorzata Piekarska otrzyma nagrodę w wysokości 4 500 zł (brutto), a Alfred Sepioł w wysokości 3 500 zł (brutto).

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

Kto mi odpowie na pytanie – dlaczego to jednych „władza” dostrzega , promuje i nawet nagradza za wykonywanie swoich nie nazbyt ciężkich obowiązków, a o innych zapomina. Tych niewolników, tyrających za minimum , które to nie wystarcza na zaspokojenie minimalnych potrzeb – i nie dosyć tego ściąga się jeszcze od nich podatki , aby „wybrańcy” otrzymali nagrody……………..

Ja jako były Dyrektor
Ja jako były Dyrektor
2024 lat temu

Nagrodzonym gratuluję. Ta symboliczna gratyfikacja jest zasłużona,wiem co piszę…

bhp
bhp
2024 lat temu

takie nagrody przyznane przez radnych,to wytwór ogromnej 10-cio miesięcznej pracy całej gromady burmistrzów i rady.Przez ten okres nie było żadnej wzmianki co robią dobrego,złego nasi wybrańcydla miasta,dla mieszkańców.Ale jeśli niema się czym pochwalić,to i takie bzdetne tematy ,jak przyznaie dwóćh premii,to wiele.Panu Czerneckiemu dobrze wychodzi niszczenie zieleni w mieście.To właśnie ten pan spowodował wybrukowanie drugiej części Rynku i powolne wysychanie drzewostanu .Chyba sprawia to przyjemność patrzenia przez okna Urzędu miasta na usychające kikuty drzew.Podobnie można pochwalić za bezprawną wycinkę drzew /iglaków/wokół „Strasznego Dworu”

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

ZA CO NAGRODY???? BO SE PRACUJĄ?

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x