MiastoWiadomości

Nowa filia rewiru dzielnicowych w Dębowcu

Nowa filia rewiru dzielnicowych w Dębowcu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W ramach reorganizacji struktury jasielskiej jednostki Policji, w części budynku, w którym swoją siedzibę miał posterunek w Dębowcu, utworzona została filia Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Jaśle – adres: 38-220 Dębowiec 118. Głównym jej zadaniem jest ułatwienie mieszkańcom gminy kontaktu z funkcjonariuszami. Pomieszczenie, w którym mieści się filia, zostało odnowione przez samorząd lokalny.

W każdy wtorek od godz. 9 do 11 oraz czwartek od godz. 14 do 16 – w nowej filii rewiru będzie dyżurował i przyjmował interesantów dzielnicowy. Mieszkańcy gminy Dębowiec będą mogli również skontaktować się z dyżurującym policjantem telefonicznie dzwoniąc pod nr 13 44 38 374. Czas dyżurów może zostać zmieniony w zależności od propozycji społeczności lokalnej. Dodatkowo dzielnicowy będzie pełnił służbę obchodową na terenie gminy – wspierając patrole interwencyjne i ruchu drogowego z jasielskiej komendy.

Ponadto tak jak dotychczas o wszelkich zdarzeniach, które wymagają interwencji Policji, mieszkańcy gminy mogą informować całodobowo dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, dzwoniąc pod nr alarmowy 997 lub 112.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x