r e k l a m a
Wiadomości

Nowy klub w Radzie Miasta – Porozumienie dla Jasła i Powiatu Jasielskiego

Zarejestrowany dwa tygodnie temu komitet wyborczy Porozumienie dla Jasła i Powiatu Jasielskiego ma swoich członków w radzie miasta. W skład klubu wchodzą radni: Elżbieta Bernal, Krzysztof Czeluśniak, Józef Kędrek. Przewodniczącym klubu jest Zdzisław Dziedzic.

Zdzisław Dziedzic

Zdzisław Dziedzic

Decyzja o zawiązaniu klubu radnych – jak powiedział dziś radny Dziedzic – zapadła w sobotę. Pytany o ewentualną koalicję w mieście z Platformą Obywatelską, przewodniczący odpowiada – Nie myślimy jeszcze o tym, ponieważ klub dopiero co został zawiązany.

„Nie patrzymy na pochodzenie”

Komitet Porozumienie dla Jasła i Powiatu Jasielskiego działa dwa tygodnie i liczy kilkanaście osób, jednak na razie Zdzisław Dziedzic nie chce zdradzać nazwisk kandydatów.

Mamy wspaniałych ludzi, którzy byli jeszcze w pierwszej i drugiej kadencji rady, więc mają zaufanie i poparcie w środowisku – mówi Dziedzic.

Józef Kędrek

Józef Kędrek

Krzysztof Czeluśniak

Krzysztof Czeluśniak

Elżbieta Bernal

Elżbieta Bernal

Nieoficjalnie wiadomo, że w skład komitetu wchodzą: byli burmistrzowie Andrzej Kachlik i Andrzej Czernecki oraz radny pierwszej kadencji Antoni Pikul oraz Sebastian Maciejowski.

Komitet ma skupiać osoby należące do różnych środowisk politycznych. To zdaniem przewodniczącego ma być jego siłą.

Nie patrzymy na pochodzenie czy jakieś przynależności (partyjne – red.) wcześniej czy teraz. Dla nas bardzo ważne jest to, żeby był właśnie szacunek w środowisku i zaufanie mieszkańców – mówił przewodniczący Dziedzic.

Czeluśniak? Czernecki? czy…?

Nie znamy jeszcze oficjalnego kandydata na burmistrza z nowo powstałego komitetu. Nikt z członków nie chciał się na ten temat wypowiedzieć.

Planowane na 20 września prawybory, w których udział mieli wziąć Andrzej Czernecki, Krzysztof Czeluśniak, Antoni Pikul oraz Sebastian Maciejowski zostały przesunięte. Powód? Oficjalnie – komitet nie chce zbyt wcześnie wystawić swojego kandydata. Nieoficjalnie – brak porozumienia w sprawie kandydata na burmistrza. A o start o fotel burmistrza walka toczy się między Andrzejem Czerneckim i Krzysztofem Czeluśniakiem.

Spokojna kampania?

Pytany o program i założenia komitetu Dziedzic podkreśla na razie, że nie będą prowadzić agresywnej kampanii.

Nie będzie żadnej agresji w kampanii, nie będzie ataków, tylko spokojne konkretne argumenty. Trzeba pokazać, co nie zostało wykorzystane w kadencji – jak zakład utylizacji odpadów na Gamracie – mówił Zdzisław Dziedzic.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

39
Dodaj komentarz

avatar
39 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
wwodpowiedźmilodrobina historiiCHORE PAŃSTWO !!!!! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ciekawy
Gość
ciekawy

CIEKAWE KTO WYGRA PEWNIE ABSOLWENT PIĄTKI ??

gość z szajnochy
Gość
gość z szajnochy

Ale tych z PIS boli ten czelusniak nie znam gościa ale właśnie na niego zagłosuje

xyz
Gość
xyz

Gościu z Szajnochy to nie świadczy o Tobie dobrze, że nie znasz gościa i chcesz na niego głosować. Lepiej go poznaj. Nie wolno ,aby przekora decydowała o naszym mieście, a zarazem o nas samych.

a
Gość
a

Co za żałośni ludzie…
Zdradzą nazwiska kandydatów …. dwa dni przed wyborami ! Gratulacje ! Tylko zmarnują pieniądze na pseudo "kampanię wyborczą"… co się dzieje na tej prowincji… :no:

mik
Gość
mik

co Wy z tym pisem,nie toleruje tego ugrupowania,ale na kandynatów z porozumienia nieudaczników też napewno nie będę głosował

do gościa z szajnochy
Gość
do gościa z szajnochy

czeluśniak gość za AWUESEM i LPERem i za każdym……..zależy jak zawieje i z skąd!!!!! KOŁODZIEJOWI ROBIŁ DOBRZE!!! i co z kołodziejem???????????? i niestety polityki uczył się od najlepszych!!!!!!!!! ŚWIĘTEJ PAMIĘCI STANISŁAWA ZAJĄCA!!!!!!!!!!

TK
Gość
TK

"Kilkanaście osób…":D nasza armia w krótkich majtkach jest zwycięska:smilewinkgrin:

PiS
Gość
PiS

Ale młodziutka czwórka. Gdzie Oni już nie byli. W Forum Jasielskim, w PSP,w AWS, w LPR ,i Bóg wie, gdzie jeszcze. Trójka z tych ludzi, to emeryci i jeden bezrobotny, pobierajacy najwyższą diete. Czy wyobrażacie sobie, że tacy radni w podeszłym wieku są w stanie zrozumieć młodych, że będą rozwojowi? Do diabła, przecież nie trzeba być lekarzem, żeby zrozumieć fakt niereformowalności takich ludzi. A radny bezrobotny, to szczególny przypadek…Jeżeli takiemu przypadkowi po głowie chodzi burmistrzowanie, to…. ?! Sory! Nie mogę pisać, bo mi się atrament skończył. AMEN. Kachlik był, Czernecki był. Do tego samego "potoka" drugi raz się nie wchodzi.Czeluśniak… Czytaj więcej »

przesiadanie się na stołki
Gość
przesiadanie się na stołki

Dziedzić zafundował mieszkańcom os.Gądki dwukrotnie gehennę powodziową jako super znawca przy budowie i odbiorze spapranej roboty przy obwałowaniou rzeki Ropa.Odejdź Pan w spokoju i nie rżnij Pan głupa,jak to dobitnie określił Korwin Mikke.

mil
Gość
mil

Ale się PiSowcy rzucili z ujadaniem. Boli was krytyka, oj boli.
Zapomnieliście, że w swoich szeregach macie radnych "gigantów", którzy na sesjach to "ani me, ani be, ani kukuryku"? Wiem, nie zapomnieliście. Po prostu dla was dobry radny to taki, który jest głupi, nie zadaje pytań, tylko chwali i wykonuje partyjne rozkazy.

ja
Gość
ja

oj czelusniak ,czelusniak kiedy ty sie wreszcie chwycisz jakiej uczciwej roboty ,ty na burmistrza?przeciez ty sie w zyciu pracą nie skalałes umiesz tylko kombinować i robic kupę zamieszania wokół własnej niewykształconej osoby i z tego zyjesz od paru kadencji zmieniasz ugrupowania i poglady jak skarpetki idziesz tam gdzie tylko zwietrzysz jakiś interes dla siebie ,ludzie popatrzcie na te małe oczka,na to chytre spojrzenie nieskalane inteligencją ,szukajace tylko miejsca gdzie by mozna zachaczyć sie na nastepna kadencje,a pomyslałeś człowieku kim ty bedziesz jak cie niewybiorą ,odetną od jedynego dochodu jakim jest dla ciebie dieta radnego,człowieku ile ty mozesz jeszcze pasożytować na… Czytaj więcej »

dziadek
Gość
dziadek

ja pi…… sama śmietanka jasielska,od kilku kadencji pracują cieżko dniami i nocami zeby nam dogodzić

renata
Gość
renata

Wiedze że Pis wściekły do czerwoności bo Czeluśniak z górczykiem i czerneckim wybiorą im ptoki 😛
A pan Już dziękujemy

S .J
Gość
S .J

Każda z tych osób jest dobrym społecznikiem to fakt
Każdy z tych ludzi jest dobrym człowiekiem to fakt
Mało tego każdy z nich ma inne poglądy to tez fakt
Wiec szczerze mrowiąc coś z tego będzie to też fakt
Więc macie głosy całej mojej rodziny tylko mam jedna prośbę
Wypier…… tych wszystkich pociotków co pracuje w UM z lipnicy i okolic
Dziekuje.

CHORE PAŃSTWO !!!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!!!

"STOWARZYSZENIE ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM" — kto doszedł po grzbietach i trupach robotniczych do celu , a teraz się na nich wypiął , kto zniszczył Solidarność i jej szczytne cele walcząc nie o robotników, ale o koryto i własną pozycję , kto wreszcie dzisiaj pomaga w jednoczeniu i walce o wspólną sprawę , godziwą zapłatę za ciężką pracę i byt ,który jest gorszy niż skazanych przestępców , czy sierot w domach dziecka, a na których utrzymanie idzie kilka razy więcej środków niz na 1 osobę w większośći polskich rodzin utrzymujących się z uczciwej pracy, czy wypracowanej emerytury . Gdzie są następcy… Czytaj więcej »

odrobina historii
Gość
odrobina historii

Jaślanie są dumni,że wracają "starzy budowniczowie dobrobytu w Jaśle":Pikul,Czernecki,Czeluśniak,Dziedzic,Kmak,Kędrek i wiele wspaniałości .Ci właśnie wspaniali będąc wiecznymi radnymi w Jaśle przyczynili się do likwidacji:Mleczarni,F-ki Domów,Z-dów Płyt Wiórowych,Liwocza,Naftobudowy,Sp-ni Jasiołka.Ludzie Ci spowodowali swoją mądrością,zaangażowaniem,arogancją,że istniejący Gamrat,Rafineria ledwo dychają.Ci ludzie to uczynili ogromną
rzeszę bezrobotnych,na pewno na ich głosy i ich rodzin mogą liczyć. Próbują Wrócić ,by dokończyć dzieła.

mil
Gość
mil

odrobino historii. A możesz wyjaśnić w miarę szczegółowo, w jaki sposób:
"ikul,Czernecki,Czeluśniak,Dziedzic,Kmak,Kędrek … będąc wiecznymi radnymi w Jaśle przyczynili się do likwidacji:Mleczarni,F-ki Domów,Z-dów Płyt Wiórowych,Liwocza,Naftobudowy,Sp-ni Jasiołka"???
Chętnie poczytam o "historii".

odpowiedź
Gość
odpowiedź

Jeśli mil zainteresowany jest likwidacją w Jaśle wielu wyżej wskazanych,jak też nie wymienionych zakładów w Jaśle w okresach kadencyjności tych Panów wystarczy odkurzyć pamięć.Zakłady te w tzw.okresie transformacji z marszu zostały skazane albo na powolną agonię,albo na upadłość..Płyty:odnowiony park maszynowy,w miarę spokojny portfel zamówień,spokojny rachunek bankowy,chęć załogi w przejęciu utworzenia Spółki pracowniczej.Zupełne nici.Kto ze wskazanych notabli kiwnął palcem,ażeby poczynić próbę pomóc 700 osobowej załodze?Proszę wskazać?Podobna sytuacja z F-ką Domów.Załoga podobnie zainteresowana utworzeniem pracowniczej Spółki z wprowadzeniem nowych technologii-zero.Liwocz,firma z tradycjami,z super nowatorskimi technologiami.Omamiono ludzi Funduszami Inwestycyjnymi.Pracownicy bezskutecznie pukali i do drzwi marszałkowskich,poselskich,lokalnych.Na odchodne co otrzymali,ano odpowiedź"trzeba było wcześniej mnie o… Czytaj więcej »

obserwator
Gość
obserwator

Panie Czeluśniak !! Odpuść pan wybory – jeszcze nie nadszedł czas. Są inni bardziej "odpwiedni" panowie na to stanowisko. Pani już dziękujemy.

kasia P
Gość
kasia P

Prezes nie przejmuj się byłeś z nami przy powodzi my będziemy z tobą podczas wyborów i wygonimy zarazę z Jasła

MIESZKANIEC
Gość
MIESZKANIEC

BOŻE CHROŃ JASŁO!!!!!!!!!! czeluśniak NA BURMISTRZA TO JAK LEEPER NA PREZYDENTA!!!!!!!!! BOŻE UCHOWAJ TYCH GRZESZNIKÓW BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ!!!! A RĘKA BOSKA JEST SPRAWIEDLIWA I DOSIĘGNIE KAŻDEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gamraciak
Gość
Gamraciak

panie Dziedzic po wyborach zrób pan utylizację na Gądkach od Gamratu z daleka

Miłośnik jazzu
Gość
Miłośnik jazzu

A jednak,niemożliwe może być możliwe.Piana "spokoju" spłynie na Jaślan z falą gnojówki… Ale bydzie do śmichu.Kononowicz show,to mało rzec…Takoż to wygląda i spozira polska demokracja.Coś nieprawdopodobnego…:no::lol::o

RJS
Gość
RJS

:D:D Czeluśniak kontra Czernecki:D:D i to właśnie tygrysy lubią najbardziej:Dhumor i rozrywkę.Tylko może te zabawy dalej od Jasła? Proponuję walkę odwetową o fotel sołtysa w Dąbrówce:D

lol:)
Gość
lol:)

ahahahahahahahahah koń by sie usmiał elita polityczna 🙂

Stary
Gość
Stary

I to jest demokracja. Każdy ma prawo do organizowania się i przedstawiania propozycji dla Jasła. Pan Czeluśnia, pani Bernal, pan Dziedzic to radni, którzy są zawsze blisko mieszkańców, słuchają ich, podejmują interwencje. A może tzw. elita, mająca nader wysokie mniemanie o sobie powinna, się od nich uczyć? A wyborcy zadecydują….

AeR
Gość
AeR

LUDZIE ALE HAŁA MATKO I CÓRKO :D:D:D:D:D:D

Hyzio
Gość
Hyzio

Porozumienie nieudaczników jeździ po wioskach i namawia ludzi do startu.Z tego co wiem to nikt nie chce z nimi startować.

Hunter
Gość
Hunter

kto chce mieć burmistrza który ukończył piątkę???

....
Gość
....

zgadzam się z lol. Masakra kto na nich będzie glosował:lol: po co to od nowa przerabiać czarnecki nuda nic się nie działo za jego kadencji moim zdaniem nic nie zrobił:yes: a o czeluśniaku to nie wspomne:upset:

Zakład
Gość
Zakład

Jeżeli powstał by za unijne pieniędze Zakład Zagospodarowania Odpadów w Jaśle, np. w Gamracie, to w sposób cywilizowany, w oparciu o europejską technologię – bo taka tylko mogła być stosowana – rozwiązany zaostał by problem odpadów i oprócz efektu ekologicznego znacznej poprawie uległa by sytuacja Gamratu. To już było – władza podpuściła osiedle do protestu i zadowolona jest z powstawania dzikich wysypisk czy podnoszenia cen za wywóz odpadów. Takie są fakty. Za takie wykorzystanie unijnych dotacji przyznaje się nagrody i tytuły. C.d.n.:o

do RJS - dobre:)
Gość
do RJS - dobre:)

kandydaci fantastyczni-obydwaj-normalnie
cyrk na kołkach-Ci by nam dopiero kabaret
z miasta zrobili.Wyborcy zdecydują,zdecydują..
a p.Czeluśniak sprawdza się w opozycji,pilnując
rządzących,to może dla dobra wszystkich niej tak zostanie;)

Anka
Gość
Anka

Nareszcie konkretna ekipa bardzo dobrzy ludzi mi pomagali przy powodzi może wreście coś będzie dla miasta bo tej baby z dąbrowki mam dość

NIE PISowiec
Gość
NIE PISowiec

Co chcecie PIeSki lisowskie boli was że zrobili pożarna ekipę i was wygonią z miasta przybłędy żerujące na podatnikach np. niedorzecznik z Kołaczyce i jego żonka z hebzianki

antidotum
Gość
antidotum

Jasielski Forrest Gump na Burmistrza.:lol:

cza
Gość
cza

nawet się nie ośmieszajcie z kandydaturą Czeluśniaka !!

Darek
Gość
Darek

Jak widze te wasze wPISy to mnie śmiech ogarnie szczekajcie, szczekajcie a karawana jedzie dalej 21 pożegnamy tą chołote z białego domku

ZAWIEDZIONY MIESZKANIEC JASŁA
Gość
ZAWIEDZIONY MIESZKANIEC JASŁA

PANIE KĘDREK MIAŁEM PANA ZA ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU!!!! A TERAZ KOALICJA Z CZELUŚNIAKIEM???????!!!!(dyziu) WSTYD I HAŃBA!!!!!!! MIAŁEM NA PANA GŁOSOWAĆ I NA PEWNO NIE BĘDĘ!!!!!! JASŁO MIASTO, POLSKA KRAJ ZAPOMNIANE PRZEZ BOGA!!!!!!!!!!! TACY LUDZIE DECYDUJĄ O NAS MIESZKAŃCACH?????????? A TU NIE MA KOGO WYBRAĆ!!!! SAMI OSZUŚCI!!!!!! ZŁODZIEJE I ŁAJDACY!!!! ŻĄDZĄ JASŁEM KRAJEM I POLSKĄ!!!!!!!!! DLACZEGO DEBILE SĄ W POLITYCE??????????????????!!!!!!!!!!!!!

ww
Gość
ww

odrobino histori MASZ RACIEjest wielu mlodszych i madrzejszych ana burmistrza obecnego to niema co narzekac jaslo ma piekny wyglad a w przyszlej kadencji pani burmistrz z madra ekipa radnych zrobi jeszcze wiecej dziadki dziedzice zajace ODPOCZYWAC

Close
X