r e k l a m a
Wiadomości

Odnaleziono zaginionego 57-letniego jaślanina

Powodzeniem zakończyły się poszukiwania 57-letniego jaślanina, który wczoraj zaginął pod Dynowem. W miejscowości Łubno, wraz ze znajomymi, poszukiwał złomu. Nagle jakby zapadł się pod ziemię. Od czwartkowego wieczora poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Odnaleziono go wczoraj w południe ukrytego w szopie, w lesie.

Odnaleziono zaginionego 57-letniego jaślanina

Znajomi najpierw prowadzili poszukiwania na własna rękę pytając o niego mieszkańców okolicznych domów. Skoro jednak nie przyniosło to rezultatu, po godz. 22 zwrócili się o pomoc Policji. Działania prowadzili policjanci z Dynowa i Rzeszowa. Użyto między innymi psa tropiącego.

W piątek od rana podjęto szersze poszukiwania. Obok policjantów i znajomych zaginionego włączyli się w nie strażacy z miejscowych OSP – w sumie kilkadziesiąt osób. Około godz. 13 tyralierą przeczesywano las w pobliżu wsi. Na terenie prywatnej posesji, w szopie, która służyła do ochrony przed deszczem natrafiono na zaginionego. Mężczyzna twierdził, że nic mu się nie stało. Gdy poprzedniego wieczora zgubił się, trafił na drewnianą szopę, w której spędził noc.

Policjanci przewieźli go do ośrodka pomocy medycznej, gdzie został objęty opieką lekarską.

KWP Rzeszów

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2021 lat temu

zbieral zlom???? musi byc pokolenie PRL..

agaaa
agaaa
2021 lat temu

to dobrze ze go znaleziono : ) niech sie cieszy życiem ! : )

Szara kurka
Szara kurka
2021 lat temu

dobra wiadomosc:)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X