Wiadomości

Odnaleziono zaginionego 57-letniego jaślanina

Powodzeniem zakończyły się poszukiwania 57-letniego jaślanina, który wczoraj zaginął pod Dynowem. W miejscowości Łubno, wraz ze znajomymi, poszukiwał złomu. Nagle jakby zapadł się pod ziemię. Od czwartkowego wieczora poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Odnaleziono go wczoraj w południe ukrytego w szopie, w lesie.

Odnaleziono zaginionego 57-letniego jaślanina

Znajomi najpierw prowadzili poszukiwania na własna rękę pytając o niego mieszkańców okolicznych domów. Skoro jednak nie przyniosło to rezultatu, po godz. 22 zwrócili się o pomoc Policji. Działania prowadzili policjanci z Dynowa i Rzeszowa. Użyto między innymi psa tropiącego.

W piątek od rana podjęto szersze poszukiwania. Obok policjantów i znajomych zaginionego włączyli się w nie strażacy z miejscowych OSP – w sumie kilkadziesiąt osób. Około godz. 13 tyralierą przeczesywano las w pobliżu wsi. Na terenie prywatnej posesji, w szopie, która służyła do ochrony przed deszczem natrafiono na zaginionego. Mężczyzna twierdził, że nic mu się nie stało. Gdy poprzedniego wieczora zgubił się, trafił na drewnianą szopę, w której spędził noc.

Policjanci przewieźli go do ośrodka pomocy medycznej, gdzie został objęty opieką lekarską.

KWP Rzeszów

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

zbieral zlom???? musi byc pokolenie PRL..

agaaa
agaaa
2024 lat temu

to dobrze ze go znaleziono : ) niech sie cieszy życiem ! : )

Szara kurka
Szara kurka
2024 lat temu

dobra wiadomosc:)

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x