InwestycjeWiadomości

Odprawa roczna jasielskich policjantów

W poniedziałek w Jasielskim Domu Kultury odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka. Głównym tematem odprawy było podsumowanie 2018 roku oraz zaprezentowanie planów i zamierzeń jasielskiej Policji na ten rok.

W poniedziałek o godzinie 13, w Jasielskim Domu Kultury odbyła się odprawa roczna jasielskiej policji podsumowująca 2018 rok. Wzięli w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz przedstawiciele prokuratury, służb mundurowych i samorządu terytorialnego.

Mł. insp. Robert Wróbel – Komendant Powiatowy Policji w Jaśle przywitał przybyłych gości oraz policjantów i pracowników cywilnych. Następnie przedstawił strukturę organizacyjną jasielskiej policji oraz podsumował stan bezpieczeństwa w powiecie jasielskim w roku 2018, omówił wyniki pracy oraz poziom realizacji zamierzeń, zadań i priorytetów. Omówił wyzwania, z jakimi mierzyć się będziemy w najbliższym roku, podkreślając, że najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed jasielską policją, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

Szef jasielskich policjantów podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę i współdziałanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz wszelkiego rodzaju wsparcie, w tym także finansowe. Swoje słowa skierował również do policjantek, policjantów i pracowników – dziękując za służbę i pracę w 2018 roku.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę z kierownictwem jasielskiej komendy, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy. Podziękowali za wielkie zaangażowanie i wysoką skuteczność w działaniach, tym samym życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

W trakcie narady głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek, który podsumował wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle. Komendant ocenił pozytywnie pracę jasielskiej komendy. Podkreślił znaczenie współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, samorządami i społeczeństwem wskazując na odpowiedzialność i jej znaczenie w codziennej służbie.

KPP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x