r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Okradli modlącą się kobietę

Policjanci zatrzymali dwóch chłopców, którzy w kościele okradli mieszkankę Jasła.  Nieletni wykorzystali nieuwagę modlącej się kobiety i zabrali jej z portfela kilkaset złotych. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Okradli modlącą się kobietę (fot. KPP Jasło)

W minioną sobotę do komendy w Jaśle zgłosiła się 71-letni mieszkanka miasta. Starsza pani zawiadomiła, że  została okradziona.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że po południu wybrała się do kościoła w Jaśle. Po wejściu do środka usiadła w jednej z ław, obok położyła reklamówkę z zakupami i zaczęła się modlić. Po chwili wstała i podeszła do pomnika św. Antoniego zaświecić świeczkę. Gdy wróciła okazało się, że ktoś ukradł jej kilkaset złotych ze znajdującego się w reklamówce portfela.

Pokrzywdzona poinformowała funkcjonariuszy, że kradzieży mogli dokonać będący w kościele nieletni chłopcy. Na podstawie zabranych informacji i przekazanych przez kobietę rysopisów, policjanci wytypowali sprawców. Okazali się nimi 12 i 14-latek z Jasła, którzy byli już wcześniej notowani przez Policję w związku z popełnianiem podobnych przestępstw.

Nieletni zostali doprowadzeni do komendy i przesłuchani w obecności jednego z rodziców. Chłopcy przyznali się do kradzieży. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
dragonessmmPiS-mandomino Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
domino
Gość
domino

bo pracy nie ma w tym kraju to se chłopy radzą jak mogą ;D

PiS-man
Gość
PiS-man

Gdybyśmy doszli do władzy to nie karano by naszych milusińskich i kiboli.

dragoness
Gość
dragoness

Kiedyś to się małolata PRZYBIJAŁO do pręgierza za ucho. Stał, dopóki się sam nie urwał. Ach, gdzie te czasy…

mm
Gość
mm

Talibowie za kradzież ucinali rękę

dragoness
Gość
dragoness

Nie tylko oni. Ta kara obowiązywała w całej Europie, oczywiście, jeśli wartość ukradzionej rzeczy była niska. Jak się miało szczęście, to można było wylądować na zesłaniu. W przeciwnym razie wieszano.

Close
X