PolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Pięciu kandydatów na burmistrza chce debaty, Kurowska nie mówi nie

Pięciu kandydatów na burmistrza Jasła zgłoszonych przez komitety: Platformy Obywatelskiej, Jaślan, Nasze Jasło, Forum Jasielskie, Przymierze Samorządowe Podkarpacia podjęło wspólnie decyzję o udziale w debacie studyjnej i publicznej. Do debaty zaproszono również burmistrz Jasła Marię Kurowską.

Maria Kurowska PiS (fot. Sylwia Binkowicz)
Liczymy, że również Pani Burmistrz jest żywotnie zainteresowana przedstawieniem swojego programu, wymianą poglądów pomiędzy kandydatami i przede wszystkim spotkaniem z wyborcami – czytamy w piśmie do Marii Kurowskiej, burmistrza Miasta Jasła.
Decyzję o udziale w debacie Maria Kurowska ma podjąć do 9 listopada. Pismo w tej sprawie zostało złożone w Urzędzie Miasta 5 listopada, jednak jak powiedziała nam dzisiaj pani burmistrz, do tej pory nie widziała jego treści.
Do tej pory nie widziałam tej propozycji, bo jest trochę obiegu w naszej poczcie elektronicznej, więc jeżeli pismo wpłynęło to na pewno nie zginęło – mówiła Maria Kurowska.
Podkreśliła jednak, że nie widzi przeszkód, żeby wziąć udział w debacie.
Bardzo lubię debaty i różne spotkania, więc miło mi będzie wziąć udział w takiej debacie – dodała burmistrz.
Pytana przez dziennikarzy, czy będzie druga tura wyborów, burmistrz nie udzieliła precyzyjnej wypowiedzi, z kolei na pytanie, który z kandydatów jest dla niej najpoważniejszym konkurentem odpowiedziała – myślę, że wszyscy są na jednym poziomie i tak ich postrzegam.
Kandydaci na burmistrzów chcą zorganizować debatę najpóźniej do 19 listopada. Proponowanym miejscem jej przeprowadzenia jest sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
antidotum
antidotum
2024 lat temu

Jeśli odmówi to będzie skandal.

maik
maik
2024 lat temu

Niech powie TAK tylko co dalej?

matka
matka
2024 lat temu

Gdyby każdy co umie gadać UMIAŁ ROBIĆ to JASŁO byłoby KUWEJTEM Podkarpacia !!!!

007
007
2024 lat temu

Na debacie zrobi jeszcze większy skandal dla niej lepiej gdy nie przyjdzie

paweł
paweł
2024 lat temu

A co debata zmieni….Miała 4 lata i co?Jeszcze chcecie debaty?Pogięło Was?

Klaudiusz
Klaudiusz
2024 lat temu

P. Kurowska ma rację. Jej działalność,jej program dla miasta jest znany.Ostatnio nawet odbyły się spotkania osiedlowe w tej sprawie na których omawiała to co zrobiła,co zamierza zrobić.Pytania były od ludzi i odpowiedzi też.Zatem powielanie tego jest bezsensem.Celowe jest natomiast skrzyżowanie rękawic przez pozostałych kandydatów. Niech pokażą program,szczególnie niech p. Górczyk i p. Czarnecki wyjaśnią co też przez 4 lata ich tak poróżniło,skoro razem sprzątali w Jaśle w ubiegłej kadencji??? Czekam…..

Klaudiusz
Klaudiusz
2024 lat temu

to co wyżej napisałem dotyczy tytułu artykułu,natomiast nie zmieniam w kontekście jego treści swojego zdania.Pani Burmistrz winna powiedzieć-dziękuję ,nie skorzystam z ww powodów.Debata to nie igrzyska….

Mikah Ali
Mikah Ali
2024 lat temu

Rzońca, Kurowska skąd Wy wzięliście się w PiS ?

ixi
ixi
2024 lat temu

Ja sie wcale nie dziwie..o czym ona bedzie rozmawiac? O fontannach, debach, pielgrzymkach, przecinaniu wstag, ksiezach???? Przeciez ona nie ma pojecia o ekonomii, gospodarce, rozwoju, strategii i jakiejkolwiek checi do robienia czegokolwiek co pomoze temu miastu…

wielkie powroty
wielkie powroty
2024 lat temu

Przecież większość Jaślan już dokładnie wie co mają do powiedzenia tuż przed wyborami ludzie,którzy kiedyś długo rządzili Jasłem i co wyrządzili?a no wyrządzili mu ,ale dużą krzywdę.Po co chcą wrócić?,czy po to chcą wrócić,ażeby dalej kontynuować politykę wstecznictwa?Dlaczego Ci nawiedzeni już w trakcie obecnej kadencji nie mieli publicznej odwagi rozliczenia się z przeszłości,nie mieli odwagi zwrócenia sensownej uwagi na czynione nieprawidłowości przez obecnych rządzących, a szkodliwych dla m.Jasła.Obecna debata jak się należy spodziewać ,to będzie ciąg dalszy uprawiania demagogii,obrzucanie się wzajemnie błotem,a pożytku żadnego.

PIS-man
PIS-man
2024 lat temu

Klaudiusz!!!Zamknij się już wichrzycielu!!!

PO
PO
2024 lat temu

Brawo Radny Czeluśniak tak jest debata i kawa na ławe jak to kandydaci z PIS robią interesik : Radny R. Radny W. Radny C i elektryk K startujący do powiatu wszyscy robią na mieniu komunalnym kasę marmury pierzeję bez umowy !

JASLAK
JASLAK
2024 lat temu

czarnecki na burmistrza SMIESZNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

proste
proste
2024 lat temu

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

Trochę starszy
Trochę starszy
2024 lat temu

jaka ona brzydka fuj

dawid
dawid
2024 lat temu

PiS-man – jak przegracie wybory to sie zamkniesz wreszcie?

Klaudiusz
Klaudiusz
2024 lat temu

PiS-man pocałuj mnie w żyć! Papugo….

lechosław.pl
lechosław.pl
2024 lat temu

Ta piękna fotka przekonuje mnie co do słuszności teorii Darwina…

majk
majk
2024 lat temu

CZERNECKI ZERŻNĄŁ HASŁO OD PRZETACZNIKA!!! Od dzisiaj kandydat KWW Jaślanie na burmistrza Jasła używa hasła „Burmistrz dla Jaślan”. Czy to hasło nie jest zbyt podobne do sloganu Janusza Przetacznika – „Burmistrz dla Jasła”, które Przetacznik ujawnił w zeszłym tygodniu??? Chyba KWW Jaślanie trzeba będzie za niedługo nazwać KWW „Podróbka” albo KWW „Plagiacik”. Nie jest to bowiem pierwsza próba „zerżnięcia” czegoś od komitetu Janusz Przetacznika – Forum Jasielskie. Na liście kandydatów do Rady Miasta „Jaślanie” wystawili bowiem Andrzeja Dybasia – „podróbkę” Przewodniczącego Rady Miasta („prawdziwy” Dybaś startuje oczywiście z Forum Jasielskiego). Próba oszukania jasielskich wyborców jest na tyle perfidna, że „Jaślanie”… Czytaj więcej »

Kibice czarnych
Kibice czarnych
2024 lat temu

Baniak najlepszy!!! Już raz uratował klub, razem z Olkiem Karamonem. Pamiętamy, pamiętamy i Węgrzynom w głosowaniu oddamy!

zadowolony
zadowolony
2024 lat temu

Ty nie jesteś kibicem Czarnych. Jesteś klonem tego śmiesznego, farbowanego kandydata. Od Czarnych wara !!
Ciesz się stołkiem póki możesz. Jak Marysieńka wygra wybory to polecisz z hukiem i ani dyrektorem, ani burmistrzem nie będziesz… 🙂

Brat Pit
Brat Pit
2024 lat temu

Do Jaślaka: Nu, Czarnecki Rysiu na burmistrza to prawie tak samo śmieszne jak reelekcja pani Marii.
Tylko ANDRZEJ CZERNECKI!

Kibice czarnych
Kibice czarnych
2024 lat temu

Te zadowolony?! Nie jesteśmy kibicami prezesów czarnych, więc nie myl tych dupków z piłkarzami.

nemo
nemo
2024 lat temu

Kłócicie się cymbały, wypisujecie głupoty na forum – i co wam to da ?
Przecież wygra i tak Maria Kurowska 🙂

do kibice....
do kibice....
2024 lat temu

To ty jesteś dupkiem. W dodatku śmiesznym i łysiejącym :))

Back to top button
25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x