r e k l a m a
MiastoWiadomości

Pod wpływem alkoholu kamieniami obrzucił sklep

Policjanci zatrzymali wandala, który rzucając kamieniami wybił szybę w oknie i uszkodził elewację jednego ze sklepów w Jaśle. Wcześniej pijany mężczyzna wszczął awanturę w sklepie, ponieważ nie sprzedano mu alkoholu. Wkrótce poniesie konsekwencje swojego zachowania.

Pod wpływem alkoholu kamieniami obrzucili sklep kamieniami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

O wybiciu szyby w jednym ze sklepów w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony przez pracowników marketu. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili, że ktoś rzucając kamieniami uszkodził elewację budynku i rozbił podwójną szybę w oknie. Po rozpytaniu świadków funkcjonariusze ustalili, że uszkodzeń mogli dokonać dwaj pijani mężczyźni, którzy wcześniej wszczęli awanturę w sklepie, ponieważ odmówiono im sprzedaży alkoholu.

Policjanci zaczęli sprawdzać pobliski teren w poszukiwaniu sprawców. Po chwili zauważyli podejrzanych. Okazali się nimi 24 i 26-letni mieszkańcy Jasła. Obaj byli mocno pijani. Starszy z zatrzymanych miał 4 promile alkoholu w organizmie, a jego kolega 3 promile.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą uszkodzeń jest 26-latek. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do obrzucenia sklepu kamieniami. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Będzie również zobowiązany do naprawienia wyrządzonych szkód.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x