r e k l a m a
MiastoWiadomości

Pół miliona złotych na drogi i chodniki

Ponad pół miliona złotych wynosi wartość prac remontowych dróg i chodników, które rozpoczęto w okresie wakacyjnym. Niektóre z prac już się zakończyły, część z nich dobiegnie końca w październiku br.

Pół miliona złotych na drogi i chodniki (fot. UMJ)

W ostatnich dniach zakończyły się remonty chodników przy ulicach: Skalna, Dobrzańskiego, Baczyńskiego, Farna, Kilińskiego, Hubalczyków, Szajnochy – za 71,8 tys. zł oraz remont chodnika przy ulicy bocznej od ulicy Kopernika na osiedlu Kopernika – 11,7 tys. zł.

Poza tym wykonano remont chodnika (dwa odcinki) przy ulicy Kilińskiego za kwotę 24 tys. zł oraz remont chodnika przy ulicy Farnej – 13,6 tys. zł. Końcem sierpnia zakończono również remont chodnika przy ul. Szkolnej za 14,8 tys. zł i wykonano cząstkowy remont nawierzchni osiedlowych dróg żwirowych i tłuczniowych – za 12 tys. zł.

Miasto zawarło umowę na asfaltowanie ulic osiedlowych (ul. Młynarska, ul. Śnieżna, ul. Rzemieślnicza, ul. Jagodowa, ul. Konopnicka, ul. Równia, ul. boczna od ul. Lenartowicza, ul. Starowiejska, ul. Bryły – dwie boczne, ul. boczna od ul. Kwiatowej, ul. Kwiatowa). Niektóre z ulic już zostały ukończone, ale prace na wszystkich drogach mają potrwać do końca października. Wartość robót wynosi 290 tys. zł.

Pół miliona złotych na drogi i chodniki (fot. UMJ)

Do końca września ma potrwać wykonanie ogrodzenia oraz nawierzchni z kostki brukowej łącznika pomiędzy parkingiem a ul. Zieloną – 37,5 tys. zł. Natomiast końcem października ma zakończyć się remont chodnika przy ulicy bocznej od ulicy Mickiewicza na osiedlu Gamrat – 14 tys. zł.

Poza tym Miasto zawarło umowy na budowę odcinka ul. Działkowej (osiedla Krajowice) o wartości 47 tys. zł oraz na remont chodnika przy ul. Klasztornej za 8,5 tys. zł. Umowy mają być zrealizowane do końca października br.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
White
White
2022 lat temu

A pieniedzy na sport to nie ma w Jaśle , na Czarnych Jasło przeznaczyć porównując się do innych miast na podkarpaciu (Tarnobrzeg, Stalowa Wola niedalekie Krosno gdzie jest wiele lepiej tylko urzędnicy budzimy się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mandarynka
mandarynka
2022 lat temu

A kiedy dokoncza druga polowe chodnikow na ul. Ducala- wg jakiego „klucza’ wymieniane tam byly chodniki,lewa strona od ul. 3 Maja do ul. 1 M aja nie ruszona, tak samo prawa strona od ul.1 Maja do Urzedu Miar i Wag-plyty stare chodnikowe nierowne, mozna sie zabic, chyba potrzeba nieszczescia, zeby KTOS sie tym zajal…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X