r e k l a m a
MiastoWiadomości

Pół miliona złotych na drogi i chodniki

Ponad pół miliona złotych wynosi wartość prac remontowych dróg i chodników, które rozpoczęto w okresie wakacyjnym. Niektóre z prac już się zakończyły, część z nich dobiegnie końca w październiku br.

Pół miliona złotych na drogi i chodniki (fot. UMJ)

W ostatnich dniach zakończyły się remonty chodników przy ulicach: Skalna, Dobrzańskiego, Baczyńskiego, Farna, Kilińskiego, Hubalczyków, Szajnochy – za 71,8 tys. zł oraz remont chodnika przy ulicy bocznej od ulicy Kopernika na osiedlu Kopernika – 11,7 tys. zł.

Poza tym wykonano remont chodnika (dwa odcinki) przy ulicy Kilińskiego za kwotę 24 tys. zł oraz remont chodnika przy ulicy Farnej – 13,6 tys. zł. Końcem sierpnia zakończono również remont chodnika przy ul. Szkolnej za 14,8 tys. zł i wykonano cząstkowy remont nawierzchni osiedlowych dróg żwirowych i tłuczniowych – za 12 tys. zł.

Miasto zawarło umowę na asfaltowanie ulic osiedlowych (ul. Młynarska, ul. Śnieżna, ul. Rzemieślnicza, ul. Jagodowa, ul. Konopnicka, ul. Równia, ul. boczna od ul. Lenartowicza, ul. Starowiejska, ul. Bryły – dwie boczne, ul. boczna od ul. Kwiatowej, ul. Kwiatowa). Niektóre z ulic już zostały ukończone, ale prace na wszystkich drogach mają potrwać do końca października. Wartość robót wynosi 290 tys. zł.

Pół miliona złotych na drogi i chodniki (fot. UMJ)

Do końca września ma potrwać wykonanie ogrodzenia oraz nawierzchni z kostki brukowej łącznika pomiędzy parkingiem a ul. Zieloną – 37,5 tys. zł. Natomiast końcem października ma zakończyć się remont chodnika przy ulicy bocznej od ulicy Mickiewicza na osiedlu Gamrat – 14 tys. zł.

Poza tym Miasto zawarło umowy na budowę odcinka ul. Działkowej (osiedla Krajowice) o wartości 47 tys. zł oraz na remont chodnika przy ul. Klasztornej za 8,5 tys. zł. Umowy mają być zrealizowane do końca października br.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
White
White
2024 lat temu

A pieniedzy na sport to nie ma w Jaśle , na Czarnych Jasło przeznaczyć porównując się do innych miast na podkarpaciu (Tarnobrzeg, Stalowa Wola niedalekie Krosno gdzie jest wiele lepiej tylko urzędnicy budzimy się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mandarynka
mandarynka
2024 lat temu

A kiedy dokoncza druga polowe chodnikow na ul. Ducala- wg jakiego „klucza’ wymieniane tam byly chodniki,lewa strona od ul. 3 Maja do ul. 1 M aja nie ruszona, tak samo prawa strona od ul.1 Maja do Urzedu Miar i Wag-plyty stare chodnikowe nierowne, mozna sie zabic, chyba potrzeba nieszczescia, zeby KTOS sie tym zajal…

Zobacz także
Close
Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x