r e k l a m a
MiastoWiadomości

Policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę. Był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki!

Do policyjnego aresztu trafił 24-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna próbował ukryć się przed policjantami, ponieważ był poszukiwany. Podczas interwencji okazało się także, że miał przy sobie niedozwolone środki narkotyczne.

Wczoraj po godz. 17, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zauważyli na ulicy Szajnochy młodego mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu zaczął uciekać i schował się w klatce schodowej jednego z bloków. Ponieważ mężczyzna z wyglądu przypominał osobę poszukiwaną, funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję.

Policyjna intuicja nie zawiodła. Podczas sprawdzenia okazało się, że zatrzymany 24-latek najbliższe miesiące spędzi w areszcie, ponieważ ma na swoim koncie kilka wyroków, nakazujących zatrzymanie go celem odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności.

Nie był to jedyny powód próby uniknięcia kontaktu z patrolem policji. 24-latek posiadał także przy sobie blisko 3 gramy niedozwolonych środków narkotycznych. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Na podstawie dotychczasowych wyroków sądu trafi do aresztu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bieluch
Bieluch
2 lat temu

Bardzo dobrze

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x