r e k l a m a
MiastoWiadomości

Policjanci proszą o kontakt świadków zdarzenia

Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Strzyżowie, w sprawie wypadku podczas nocy sylwestrowej 2019/2020 r., na Górze Liwocz. W wyniku wystrzału sztucznych ogni, obrażeń doznały osoby stojące przy wjeździe do sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju.

Policja prosi o kontakt osoby, które w noc sylwestrową z 31 grudnia 2019 r. na 1 stycznia 2020 r., przebywały na Górze Liwocz, w Brzyskach, obok sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Policjanci proszą także o zgłaszanie się osób, które posiadają zdjęcia lub nagrania video, na których widać odpalanie sztucznych ogni z placu obok sanktuarium oraz widać osoby mogące uruchamiać sztuczne ognie.

Osoby posiadające nagrania video lub zdjęcia z osobami odpalającymi fajerwerki tego dnia, w rejonie sanktuarium, jak również posiadające informacje na temat osób odpalających fajerwerki, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie ul. Gen. Władysława Andersa 2, 38-100 Strzyżów, tel. 47 8225 310 lub z Prokuraturą Rejonową w Strzyżowie ul. 8 Marca 9, 38-100 Strzyżów.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
binance регистрация

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x