r e k l a m a
MiastoWiadomości

Policjanci wzięli udział w pikniku z okazji dnia dziecka

W sobotę jasielscy policjanci uczestniczyli w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Liczne atrakcje i piękna pogoda sprawiły, że teren Ogrodu Jordanowskiego w Jaśle wypełniły tłumy dzieci w towarzystwie swoich rodziców i opiekunów.

W minioną sobotę na terenie Ogrodu Jordanowskiego w Jaśle odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Dla najmłodszych uczestników, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wśród uczestników tego wydarzenia nie zabrakło także policjantów. Mundurowi zaprezentowali uczestnikom pikniku sprzęt, który na co dzień wykorzystują w służbie. Dzieci mogły z bliska obejrzeć policyjne motocykle, radiowóz oraz usiąść za kierownicą.

Wszyscy mogli przymierzyć elementy wyposażenia funkcjonariuszy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Policjanci odpowiadali dzieciom na wiele pytań oraz przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontekście zbliżających się wakacji.

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Jaśle, najmłodsi otrzymywali m.in. odblaskowe breloki i przywieszki zakupione w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x