r e k l a m a
MiastoWiadomości

Polsko-ukraiński szlak winny

Rada Miejska Jasła wyraziła zgodę na podjecie przez Miasto Jasło wieloletniego zadania pod nazwą „Transgraniczny polsko-ukraiński szlak winny Jasło-Użgorod” w partnerstwie z Fundacją Karpacką z siedzibą w Użgorodzie oraz ze Stowarzyszeniem Winiarzy Podkarpacia.

sesja Rady Miejskiej Jasła (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)

Zadanie, w przypadku otrzymania dofinansowania, miałoby być realizowane w latach 2013 – 2014, a jego podstawowym celem byłaby promocja winiarstwa. W zakres zadania wchodziłoby utworzenie Centrum Promocji poprzez adaptację pomieszczenia i zakup wyposażenia oraz działania promocyjne dotyczące produktu turystycznego – szlaku winnego.

Zgoda została podjęta podczas poniedziałkowej XXV sesji Rady Miejskiej Jasła.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
filip golarz
filip golarz
2024 lat temu

co będą tym szlakiem wino z Ukrainy przemycać to niech też zrobią cały szlak wino,piwo,wódka,fajki i paliwo

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Zbudują rurociąg przyjaźni i będą przetaczać wino tam i z powrotem – magazyny w cysternach po dawnej Rafinerii…??? i raz w roku wielki Happening…

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

Pojawiła się nowa szansa na podróżowanie władzy po Ukrainie,z flachą wina…I pewnie tylko jej… A może by tak za zagrabione Jaślanom podatki podstawiło by autobusy dla chętnych „winiarzy”???? na wyjazd do Użgoroda?

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Dogodzić Jaślanom nie sposób, zawsze znajdą coś by narzekać i jojczyć. Nic Wam się nie podoba. Może zazdrościcie tego wina co się przetaczać będzie tylko poza waszymi buziami.. 🙂 Oj ludzie, ludzie jak to ma być dobrze kiedy sami tymi wpisami i zachowaniem nie świadczycie zadobrze o sobie… buuuuu

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

Anonim ma racje,bo nie może pić…Ma zgagę lub sympatyzuje z władzą,która mu daje posadkę i papu!

filip golarz
filip golarz
2024 lat temu

po co jechać na Ukrainę po wino nie jest bliżej do Pektowinu

Obserwacje
Obserwacje
2024 lat temu

Z tej całej „winnej szopki”, tylko Romuś i Jewka mają zysk. Jewka będzie miała etat w tym nowym tworze, który ma mieć siedzibę w JDK. To ponoć kompromis (ten etat sztucznie na szybko tworzony), za odpuszczenie w przepychaniu Jewki na stołek dyr. JDK. Kasa płynie, a wino jedzie z Węgier, bo ostatnia zima wymroziła wszystko, ale to nic i tak będzie medalowe. W końcu zasłużenie, bo Węgrzy mają dobre likiery, a że czasem przelane do innej butelki i z inną etykietą. Pewnie uczciwy człowiek w ten sposób by nie postąpił, no właśnie uczciwy człowiek nie… Skoro za komuny RM był… Czytaj więcej »

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x