Wiadomości

Poręba poprze kandydaturę Kurowskiej na burmistrza miasta Jasła

Europoseł Tomasz Poręba liczy, że w wyborach na burmistrza miasta Jasła z ramienia PiS wystartuje Maria Kurowska.

Pytany dlaczego akurat ta kandydatura według niego jest najlepsza, odpowiada:

Jestem przekonany, że (Maria Kurowska – przypis redakcji) całym sercem jest oddana temu miastu i może się pochwalić wieloma osiągnięciami. Jest osobą dynamiczną i myślę, że dobrze prezentuje miasto jak i Prawo i Sprawiedliwość – mówi Tomasz Poręba.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Kurowska na wójta Brzysk,Zającowa na burmistrza,Pawluś na starostę.Tak ustaliliśmy,więc nie mieszajcie ludziom w głowach:upset:

Pragmatyk
Pragmatyk
2024 lat temu

Z dalekiej Brukseli popieranie tego w czym
się nie uczestniczy nie jest tym samym co
dla mieszkańców Jasła którzy mają z tym cyrkiem doczynienia codziennie ! (ciekawe ile
razy w tym swoim biurze będzie pan Poręba osobiście ?)

absolwent
absolwent
2024 lat temu

Powiem tylko jedno: ręka rękę myje.
Oboje muszą mieć zysk z takiego układu.

Op
Op
2024 lat temu

Do Pragmatyka:
już parę razy był.

ciech
ciech
2024 lat temu

Cześć PiSAman, nigdy nie podejrzewałem, że z ciebie taki dowcipniś.

ut.
ut.
2024 lat temu

To jest strzał we własną piętę -popieranie Kurowskiej ! To byłby cud !- jak by ta pani została znów wybrana na burmistrza !. A jak wiadomo ostatni cud się zdarzył jakieś 2 tyś lat temu !!:no:

pepe
pepe
2024 lat temu

Maryja, Ty się nawet Boga nie boisz, jeszcze Ci mało wstydu przez te lata? Nawet Ci ta kontrolowana pielgrzymka nie pomoże.A jeszcze dojdzie Pierzchała następny faworyt. ja się załamie!!!!!!

Taki jeden z Jasła
Taki jeden z Jasła
2024 lat temu

Ja w pełni się zgadzam z posłem Porębą,co do oceny przymiotów Pani Burmistrz Kurowskiej…
Jeżeli ktoś twierdzi,że Ta Pani,nic dla Jasła pozytywnego nie zrobiła,niech wyjdzie choćby na spacer.Nikt nie jest doskonały,każdy popełnia błędy,i zapewne tychże nie ustrzegła się i nie ustrzeże P.Burmistrz.I to trzeba brać pod uwagę wydając opinię.No chyba,że ktoś chce i pełni rolę błazna, mniemając mylnie że jest Stańczykiem…

mieszkanieć jasła
mieszkanieć jasła
2024 lat temu

NAJWYŻSZY CZAS OBALIĆ BASTION PIS-U W JAŚLE I POWSTRZYMAĆ TEN CAŁY CYRK,ZRESZTĄLUDZIE W REGIONIE (NIE WSZYSCY) SĄ TAK ZBAŁAMUCENI ,ŻE ROBIĄ TO CO KSIĄDZ KAŻE ALBO POLITYK PIS,CHOCIAŻ BY TO MIAŁO ZASZKODZIĆ SPOŁECZEŃSTWU ,NIE OSZUKUJMY SIĘ ,TAKA JEST PRAWDA. A KTO NIE WIERZY,NIECH JEDZIE W POLSKE I POPYTA LUDZI CO SĄDZĄ O POLITYCE W REGIONIE PODKARPACIA,WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ,ŻE TU SĘ MIESZKA.POZDRO

RONIN
RONIN
2024 lat temu

PiS-man Już ci mówiłem won z tego portalu a najlepiej z jasla. Ten Gość z krosna chyb jest obłakany jakie ośągnięcia – ratowanie morza, dąb hitlera, kapliczka na łukasiewicza – czy to są osiagnięcia – dynamika tak wielka że prawie ani jedego projektu unijnego nie zlozyło miasto o kase do unii, stworzenia miasta politycznego zależnego od Staniaława Zająca i księda Putyry to własnie jest polityka PiS – przywiezienie sobie pani dyrektor jdk w teczce za to ze zrobiła kampani wyborcza w krosnie panu wice marszałowi Rzońcy – i to jest tak zwane zerwanie zukładami – PiS to chora partja ludzi… Czytaj więcej »

..2..3..
..2..3..
2024 lat temu

No Ronin chociaż raz muszę przyznać Ci rację 🙂 Moje zdanie jest takie. Owszem, drogi, rondo, boisko, chodniki, deptak – jedne z niewielu jej dobrych osiągnięć ale tych nietrafionych w sedno osiągnięć ma więcej. Na co nam pomniki, na co nam dąb, na co nam droga do morza? Zrobiłaby najpierw coś dla ludzi i młodzieży przez co miasto się rozwija i zatrzymuje jakoś mieszkańców a nie budować coś, co powoduje tylko że miasto się starzeje i odpycha. Ostatnio byłem w Gorlicach. Kurde tam aż rynek kwitnie. Te chodniki z kostki, latarnie i wystrój domów opiewających rynek. Aż chce się wyjść… Czytaj więcej »

RONIN
RONIN
2024 lat temu

LUDZIE MAM DOŚĆ ŻYCIA W MIEŚCIE JEDNEJ WŁADZY – TO MIASTO ZOSTALO UPOLITYCZNINE PRZEZ PANSTWA ZAJĄCÓW – UKŁADY TYLKO SIĘ LICZ NIC WIECZEJ ZAMKNIETO NAS W GROBOWCU ZA ŻYCIA MISTO JEST MARTWE NIE ISTNIEJ KULTURA NIE ISTNIEJE ŻYCIE. PRZEWIJMY ZMOWE MILCZNI I POWIEDZMY TEJ WŁADZY DOŚĆ WON ZTYMI CO NIE UMIĄ RZĄDZIĆ NIE ZNAJĄ EKONOMI NIW IWEDZ NA CZYM ZDROWE MIASTO POWINNO FONKCONOWAĆ – DOŚĆ UKŁADÓW PIS MOWI SW KAMPANI STOP Z UKALDAMI I PANIA DYREKTOR JDK PRZYWIZI W TECZCE – A ZGADNIJCIE KOGO – I DOBRZE SIE DOMYSLACIE WICE MARSZAŁKA RZOŃCY – BO MU PONOĆ PROFESJONALNA KAMPANIE ZROBIŁA W… Czytaj więcej »

RONIN
RONIN
2024 lat temu

…2…3 – a co myślisz o kulturze dla ludzi 18-35 – zaniedbany opszar – gdzie koncerty – gdzie wieczorki poetyckie – gdzie blus – gdzie jazz gdzi inne wydażenia – a dom kultury mato w….. ale jeden plus koncerty zaczeły sie odbywać i to niezłe – pora na dalszy rozwój – tylko zeby ludziom odpuscił leń i zaczeli na to chodzic co sie zaczyna dziac – 18:00 to godzina smierci miasta – nc sie nie dziej ludzi w knajpkach jak na lekarstwo – na miescie ani tyle – w konie kcha – i jak my tu mamy żyć – nie… Czytaj więcej »

Obywatel Jasła.
Obywatel Jasła.
2024 lat temu

Ludzie opamiętajcie się! Co Wy od Pani Burmistrz Kurowskiej chcecie?

Miejscowy
Miejscowy
2024 lat temu

Do PIS-mana. My w Brzyskach mamy swoich kandydatów na wójta na których będziemy głosować. Na pewno już nie posłuchamy p. Kurowskiej, tak jak ostatnim razem. Duet Papciak – Lenartowicz bokiem nam wychodzi. Prędzej ludzie oddadzą swój głos na Kosa, Burka czy Olusia niż na nią.

jasielska przyśpiewka ludowa
jasielska przyśpiewka ludowa
2024 lat temu

ROni – z tym blus-em chyba przesadziłeś?

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Ronin – prawdziwy samuraj gdyby tak bełkotał jak ty to już dawno popełniłby seppuku 😀 A ty podróbka znajdź sobie inny nick 😀

Jaślanin
Jaślanin
2024 lat temu

Pani Kurowska prowadzi kampanię wyborczą na całego,a pozostałe partie śpią,czyli w naszym mieście bez zmian.Niestety…

.1..2..3
.1..2..3
2024 lat temu

To że nie ma ludzi wieczorami to wynik złej "konstrukcji" miasta. Gdzie alejki, gdzie jakieś ławki, gdzie porządne dyskoteki gdzie normalny człowiek może przyjść, napić się piwa i potańczyć do normalnej muzyki a nie obijać się o zachlane dzieciaki w mini spódniczkach i kastetami na łapach… Owszem, Blues i Jazz swoją drogą ale wieczorki poetyckie? o_0 W Jaśle nie ma perspektyw bo się nie rozrasta. Spółdzielnie zamiast postawić kilkadziesiąt bloków dalej w kierunku Krosna czy Krakowa (na przykład) i zwiększyć to miasto to wolą kasę dla siebie trzymać. Ronin a czy właściciele knajp i restauracji nie mają kasy? Mają tylko… Czytaj więcej »

Back to top button
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x