MiastoWiadomości

Potrącił kobietę, chłopca i uciekł z miejsca wypadku

W Jaśle na przejściu dla pieszych kobieta w zaawansowanej ciąży i jej 14-letni syn zostali potrąceni podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Oboje trafili do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Po kilkudziesięciu minutach policjanci ustalili i zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Potrącił kobietę, chłopca i uciekł z miejsca wypadku

Wczoraj po godz. 19 dyżurny jasielskiej Policji został powiadomiony o wypadku na ul. Lwowskiej. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę i jej 14-letniego syna potrącił kierowca samochodu marki Alfa Romeo, który nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. 34-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży wraz z synem trafiła do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu wypadku, jednocześnie prowadzili poszukiwania odpowiedzialnego za wypadek kierowcy. Po kilkudziesięciu minutach prowadzone czynności odniosły skutek.

Funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie znajduje się uczestniczący w wypadku samochód oraz zatrzymali 52-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego, który przyznał się do kierowania alfą romeo. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Dalsze czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x