MiastoWiadomości

Powrót zimy! Jasło i okolice okiem Czytelników (foto)

Po kilku ciepłych dniach i całkowitej odwilży, do naszego regionu wróciła zima. W ciągu najbliższych dni możemy się spodziewać wysokich ujemnych temperatur oraz opadów śniegu, ale już nie tak intensywnych jak w nocy ze środy na czwartek.

Powrót zimy! Jasło i okolice okiem Czytelników (fot. Mateusz Dyląg)

Powrót zimy to dobra wiadomość przede wszystkim dla uczniów z naszego województwa, którzy od najbliższego poniedziałku rozpoczynają dwutygodniowy wypoczynek zimowy. W miastach śnieg to gwarantowana plucha, zwały błota, tkwiące w korkach samochody.

Powrót zimy! Jasło i okolice okiem Czytelników (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Mieszkańcy Jasła już od poranka z łopatami odśnieżają przydomowe chodniki, podjazdy oraz podwórka. Przypominamy o tym, że odpowiedzialność za odśnieżanie chodnika znajdującego się bezpośrednio przy posesji należy do właściciela nieruchomości. Osoby, które nie zadbają o odśnieżenie chodników mogą zostać ukarane przez Straż Miejską mandatem karnym nawet do pięciuset złotych.

– W gminie Nowy Żmigród od godziny 12-16 nie było prądu. Obecnie co jakiś czas są kilkuminutowe przerwy – pisze na kontakt@jaslonet.pl Czytelnik Kamil.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Jasła oraz okolic w zimowej scenerii autorstwa naszych reporterów oraz Czytelników Jaslonet.pl

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krk
Krk
2024 lat temu

Dobrze, ze sa takie fotki!!! jestem w Krakowie i sobie oglądam bo tam studiouje.. Tym razem zima zaskoczyła??

Adek
Adek
2024 lat temu

Jakie Warunki w Jasle?

Dana
Dana
2024 lat temu

hehe nie ma to jak osiedle Kopernika hehe

qwertyn
qwertyn
2024 lat temu

ciekawe na jakiej uczelni studiOjesz, musi tam byc naOka na wysokim poziomie…

DW
DW
2024 lat temu

Ja też oczom nie wierzę, co się w moim Jaśle dzieje. We Wrocławiu nie ma grama śniegu ! Już na zachód od Gliwic jest wiosna.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x