InwestycjeWiadomości

Powstały nowe miejsca parkingowe

Zakończono prace przy budowie wewnętrznej drogi dojazdowej z chodnikiem i miejscami postojowymi oraz przebudowę kolidującej infrastruktury przy ul. Piotra Skargi i ul. Farnej w Jaśle oraz przy budowie parkingu przy ul. Szkolnej w Jaśle. Teraz bez problemu mogą zaparkować przyjeżdżający na zielony targ oraz rodzice przywożący dzieci do obu szkół (ZSM nr 3 i 4).

Powstały nowe miejsca parkingowe (fot. UMJ)

W zakres prac przy budowie wewnętrznej drogi dojazdowej wchodziła: budowa wewnętrznej drogi dojazdowej do parkingu przy ul. Farnej od ul. P. Skargi w Jaśle, wraz z budową odwodnienia i oświetlenia, budową chodnika po lewej stronie i miejsc postojowych po prawej stronie. Prace obejmowały również przebudowę sieci: teletechnicznej, kanalizacyjnej wodociągowej oraz gazowej. Koszt budowy wyniósł 350 tys. zł.

Przy zespole Szkół Miejskich nr 3 powstał parking z 49 miejscami (dla pojazdów do 3,5 t), jezdnia manewrowa oraz chodnik. W ramach prac wykonano również odwodnienie i kanalizacje deszczową. Koszt budowy to 375 tys. zł.

Dodatkowo przy ZSM nr 3 prowadzone są także prace odbudowy zniszczonej po powodzi infrastruktury: remont dróg wewnętrznych, chodników, placów i terenów zielonych oraz nawierzchni boisk sportowych. Na wykonanie prac przyznana została miastu promesa w wysokości 700 tys. zł.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gbur
gbur
2024 lat temu

Płatne ??????????????

ewa
ewa
2024 lat temu

A wszystko to przez te k…. wybory….

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x