r e k l a m a
MiastoWiadomości

Pożar tartaku w Siedliskach Żmigrodzkich (foto)

Po godzinie 22. doszło do pożaru tartaku w Siedliskach Żmigrodzkich. W akcji gaszenia pożaru uczestniczyło 6 jednostek OSP oraz jednostka Państwowej Straży Pożarnej z Jasła. Ucierpiał właściciel, który podjął się akcji gaszenia pożaru.

Pożar tartaku w Siedliskach Żmigrodzkich (fot. Marek Sroka, nowyzmigrod.net)

Właściciel chcący gasić pożar ucierpiał doznał poparzenia nogi i przewieziony został karetką do szpitala w Jaśle. Jako pierwsza na miejscu zdarzenia pojawiła się jednostka OSP z Siedlisk Żmigrodzkich oraz Starego Żmigrodu. W akcji ratowniczo-gaśniczej uczestniczyły także jednostki OSP ze Skalnika, Łysej Góry oraz Nowego Żmigrodu.

Pożar tartaku w Siedliskach Żmigrodzkich (fot. Marek Sroka, nowyzmigrod.net)

– Przed przybyciem na miejsce pożaru jednostki Państwowej Straży Pożarnej na miejscu działania prowadziły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, podając prąd wody na palące się zadaszenie nad trakiem i wynosząc jednocześnie elementy stwarzające dodatkowe zagrożenie dla rozprzestrzeniania się pożaru. Działania PSP polegały na wprowadzeniu drugiego prądu wody w celu całkowitego ugaszenia pożaru – mówił st. kpt. Andrzej Bugajski z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, który dowodził akcją na miejscu zdarzenia.

MS
nowyzmigrod.net

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x