r e k l a m a
Wiadomości

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu otwarcie lodowiska

Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu nastąpi otwarcie sztucznego lodowiska przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Lodowisko zostało powiększone o dwieście metrów kwadratowych. Koszt powiększenia lodowiska wyniósł około czterdziestu tysięcy złotych.

Lodowisko MOSiR w styczniu 2010 r. (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
– W tym roku z naszej inicjatywy powiększone zostało sztuczne lodowisko, które przez złośliwych nazywane było ślizgawką. Koszt jego powiększenia mieści się w granicach czterdziestu tysięcy złotych – powiedział dziś w rozmowie z Portalem Jaslonet.pl, Tadeusz Baniak – Dyrektor MOSiR-u.
– Cieszymy się, że udało nam się pozyskać środki na to przedsięwzięcie, co za tym idzie będzie to radość dla dzieci i młodzieży, ale również podniesie się bezpieczeństwo dla korzystających z lodowiska – dodaje Baniak.
Otwarcie prawdopodobnie  już w przyszłym tygodniu
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie można już korzystać z lodowiska. W chwili obecnej obiekt przygotowywany jest do otwarcia, agregat już działa, a pogoda sprzyja. Powiększone lodowisko będzie miało wymiary 20×40 metrów.
Ceny biletów bez zmian
W porównaniu z poprzednim sezonem ceny biletów za korzystanie z lodowiska nie ulegną zmianie.
Tadeusz Baniak, dyrektor MOSiR-u (fot. Przemysław Janas)
– Na ten rok nie przewidujemy już podniesienia cen biletów, jako że zostały one ustalone w styczniu i nie wydaje nam się, że będzie konieczność ich podwyższenia. Jeśli chodzi o przyszły rok to w tej sprawie będziemy prowadzić rozmowy, ponieważ jest to uzależnione od budżetu jaki nowa Rada Miejska uchwali na rok przyszły – mówi dyrektor MOSiR-u.
Dyrektor MOSiRu ma nadzieję, że powiększone lodowisko spodoba się młodym łyżwiarzom i że będą oni jeszcze chętnie korzystać z obiektu.
Cennik biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych – 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej – 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew – 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek – 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
SłuchaczObserwator2PIS-manpodatnik??? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamyk
Gość
Kamyk

No 😀 Teraz bedzie mozna pojezdzic ;D

Olcia x33
Gość
Olcia x33

Nareszcie będzie większe, ciekawe jaki lód.

marzena
Gość
marzena

oo jak miło ;DD

Baczny obserwator
Gość
Baczny obserwator

szkoda, że baniak nie został burmistrzem. Miasto mu nie pomogło w naprawie zalanego basenu, nie zrobiło ani kawałka asfaltu z pieniędzy popowodziowych, w hali zimno jak na zewnątrz,a chłop dwoi się troi, żeby mosir się nie zawalił.

???
Gość
???

za kwote remontu fontanny mozna by jeszcze wiecej zrobic

podatnik
Gość
podatnik

Prawdopodobnie, to znaczy obiecanki cacanki. Jak wszystko w tej kadencji. Coś ma być zrobione, najpierw się chwalimy a następnie jakos to przedsięwzięcie nie wychodzi. Zobaczymy jak to będzie tym razem.

PIS-man
Gość
PIS-man

Oj podatniku, dlaczego jesteś taki podejrzliwy. Przecież nikt nie jest w stanie określić co do minuty, kiedy obiekt, który nie jest kryty zostanie właściwie przygotowany do funkcjonowania. Nie chodzi o obiecanki. Chyba widzisz co się w nocy wydarzyło. sniegu napadało tak niespodziewanie dużo, że już są kłopoty, ale to nie znaczy, że w tygodniu nie uda sie uruchomić. Proś Boga o sprzyjającą aurę, to wszystko będzie dobrze, i przyjdziesz się poślizgać.

Obserwator2
Gość
Obserwator2

MOSiR nie jest w super stanie , a burmistrz miasta powinien zainteresować się tym .
A nie, że tylko deptak , fontanna . Są one potrzebne ale nowy ośrodek również. !

Słuchacz
Gość
Słuchacz

Na ostatniej sesji rady miasta baniak mówił że jest nakaz PIP o generalnym remoncie hali sportowej z terminem do końca listopada 2010r, że zwrócił się do burmistrza o zabezpieczenie środków i wykonanie tych zaleceń i nic burmistrz nie zrobił. Co z takim burmistrzem należy zrobić?

Close
X