Wiadomości

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu otwarcie lodowiska

Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu nastąpi otwarcie sztucznego lodowiska przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Lodowisko zostało powiększone o dwieście metrów kwadratowych. Koszt powiększenia lodowiska wyniósł około czterdziestu tysięcy złotych.

Lodowisko MOSiR w styczniu 2010 r. (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
– W tym roku z naszej inicjatywy powiększone zostało sztuczne lodowisko, które przez złośliwych nazywane było ślizgawką. Koszt jego powiększenia mieści się w granicach czterdziestu tysięcy złotych – powiedział dziś w rozmowie z Portalem Jaslonet.pl, Tadeusz Baniak – Dyrektor MOSiR-u.
– Cieszymy się, że udało nam się pozyskać środki na to przedsięwzięcie, co za tym idzie będzie to radość dla dzieci i młodzieży, ale również podniesie się bezpieczeństwo dla korzystających z lodowiska – dodaje Baniak.
Otwarcie prawdopodobnie  już w przyszłym tygodniu
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie można już korzystać z lodowiska. W chwili obecnej obiekt przygotowywany jest do otwarcia, agregat już działa, a pogoda sprzyja. Powiększone lodowisko będzie miało wymiary 20×40 metrów.
Ceny biletów bez zmian
W porównaniu z poprzednim sezonem ceny biletów za korzystanie z lodowiska nie ulegną zmianie.
Tadeusz Baniak, dyrektor MOSiR-u (fot. Przemysław Janas)
– Na ten rok nie przewidujemy już podniesienia cen biletów, jako że zostały one ustalone w styczniu i nie wydaje nam się, że będzie konieczność ich podwyższenia. Jeśli chodzi o przyszły rok to w tej sprawie będziemy prowadzić rozmowy, ponieważ jest to uzależnione od budżetu jaki nowa Rada Miejska uchwali na rok przyszły – mówi dyrektor MOSiR-u.
Dyrektor MOSiRu ma nadzieję, że powiększone lodowisko spodoba się młodym łyżwiarzom i że będą oni jeszcze chętnie korzystać z obiektu.
Cennik biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych – 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej – 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew – 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek – 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamyk
Kamyk
2024 lat temu

No 😀 Teraz bedzie mozna pojezdzic ;D

Olcia x33
Olcia x33
2024 lat temu

Nareszcie będzie większe, ciekawe jaki lód.

marzena
marzena
2024 lat temu

oo jak miło ;DD

Baczny obserwator
Baczny obserwator
2024 lat temu

szkoda, że baniak nie został burmistrzem. Miasto mu nie pomogło w naprawie zalanego basenu, nie zrobiło ani kawałka asfaltu z pieniędzy popowodziowych, w hali zimno jak na zewnątrz,a chłop dwoi się troi, żeby mosir się nie zawalił.

???
???
2024 lat temu

za kwote remontu fontanny mozna by jeszcze wiecej zrobic

podatnik
podatnik
2024 lat temu

Prawdopodobnie, to znaczy obiecanki cacanki. Jak wszystko w tej kadencji. Coś ma być zrobione, najpierw się chwalimy a następnie jakos to przedsięwzięcie nie wychodzi. Zobaczymy jak to będzie tym razem.

PIS-man
PIS-man
2024 lat temu

Oj podatniku, dlaczego jesteś taki podejrzliwy. Przecież nikt nie jest w stanie określić co do minuty, kiedy obiekt, który nie jest kryty zostanie właściwie przygotowany do funkcjonowania. Nie chodzi o obiecanki. Chyba widzisz co się w nocy wydarzyło. sniegu napadało tak niespodziewanie dużo, że już są kłopoty, ale to nie znaczy, że w tygodniu nie uda sie uruchomić. Proś Boga o sprzyjającą aurę, to wszystko będzie dobrze, i przyjdziesz się poślizgać.

Obserwator2
Obserwator2
2024 lat temu

MOSiR nie jest w super stanie , a burmistrz miasta powinien zainteresować się tym .
A nie, że tylko deptak , fontanna . Są one potrzebne ale nowy ośrodek również. !

Słuchacz
Słuchacz
2024 lat temu

Na ostatniej sesji rady miasta baniak mówił że jest nakaz PIP o generalnym remoncie hali sportowej z terminem do końca listopada 2010r, że zwrócił się do burmistrza o zabezpieczenie środków i wykonanie tych zaleceń i nic burmistrz nie zrobił. Co z takim burmistrzem należy zrobić?

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x