MiastoWiadomości

Promowali zawód policjanta podczas dni otwartych w liceum Kołaczyce

W poniedziałek, policjanci z jasielskiej komendy uczestniczyli w dniu otwartym Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach. Mundurowi opowiadali o służbie w Policji i prezentowali sprzęt, jaki obecnie wykorzystywany jest przez funkcjonariuszy. Nie zabrakło także rozmów profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa.

Dzień otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach, to coroczne przedsięwzięcie, podczas którego placówka prezentuje swoje kierunki nauczania. Wśród wielu odwiedzających była duża grupa osób zainteresowanych podjęciem nauki w klasach mundurowych, dlatego też bardzo chętnie zapoznawali się oni ze specyfiką służby w Policji. Dla funkcjonariuszy była to niewątpliwie dobra okazja do tego, by zachęcać do służby w Policji.

Jasielscy policjanci zaprezentowali uczniom sprzęt, jaki używają podczas służby. Zainteresowani mieli okazję poczuć się policjantami przymierzając elementy wyposażenia umundurowania. Młodzież chętnie rozmawiała z funkcjonariuszami i mówiła o swoich spostrzeżeniach.

Policjanci podczas spotkania przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa oraz rozdawali uczestnikom ulotki i broszury informacyjne.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x