InwestycjeWiadomości

Przebudowano ulicę Sikorskiego w Jaśle

Zakończyła się przebudowa ulicy Sikorskiego w Jaśle. Wartość zadania, które realizowane było od kwietnia do sierpnia 2011 r., wyniosła 664 tysiące zł.

Przebudowano ulicę Sikorskiego w Jaśle

W ramach inwestycji wykonano: przebudowę nawierzchni jezdni na długości 517,5 m, wymianę nawierzchni na: skrzyżowaniach z drogami wewnętrznymi i zjazdach, wymianę nawierzchni na zatokach parkingowych na nawierzchnię z ażurowych płyt betonowych typu „Zielony parking”.

Przebudowano ulicę Sikorskiego w Jaśle

Przebudowano chodniki na długości 570 m, gdzie wymieniono nawierzchnię z płytek betonowych na  nawierzchnię z kostki brukowej betonowej. Wykonano regulację kratek ściekowych, studzienek kanalizacyjnych i teletechnicznych. W ramach przebudowy ulicy dokonano również wymiany, uzupełnienia i odnowienia oznakowania: pionowego i poziomego, a także wymieniono latarnie oświetlenia ulicznego.

Zadanie realizowane było w ramach Wieloletniego Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Koszt zadania sfinansowany w ramach dotacji budżetu państwa (332 tysiące zł) oraz budżetu miasta (332 tys. zł).

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaślan
jaślan
2024 lat temu

Napiszcie lepiej czego nie zrobiono. Przyda się ściąga podczas wyborów.

cyc
cyc
2024 lat temu

żałosne, od kwietnia to robili ?? no tak jeden robi dziesięciu stoi….metr asfaltu kosztował ponad 1000 zł ?? nie popierd…..kogoś??? rozbudowa lodowiska kosztowałaby zaledwie 100 tysięcy ale po co…lepiej jakies asfalty wymieniac, ja nawet roznicy nie widze !! skandal…rozkradaja pieniadze !!

ixi
ixi
2024 lat temu

..przypominam ze na Partacka Traoje wydano lekka reka ponad 12 MLN PLN….dzieki PiS..

jaslanka
jaslanka
2024 lat temu

POPATRZCIE NA powiatową inwestycję ul.Jagiełły wyrżnięte kwadraty obok studzienek ……DZIURY na łączeniach z ulicami nie remontowanymi ….powiatowi znawcy inwestycji ..”Wam kury szczać prowadzać a nie politykę robić … „cytat

mieszkanka
mieszkanka
2024 lat temu

oj prawda, prawda. Ledwo zrobili, a na drugi dzień już cięli świeżutki asfalt. Ulica Mickiewicza to samo. Kratki kanalizacji burzowej nie są równo osadzone, zalane betonem!!! nie mówiąc juz nic o BARDZO zróżnicowanej wysokości krawężników wzdłuż wyżej wspomnianej ulicy (współczuję ludziom, którzy są zmuszeni do korzystania z różnego rodzaju wózków:-(((( i w któryms miejscu zechcą przedostać się na drugą stronę)

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x