r e k l a m a
MiastoWiadomości

Przedświąteczna wizyta policyjnego misia w Domu Dziecka w Kołaczycach

W miniony weekend policjantki z jasielskiej komendy, w towarzystwie policyjnego misia, odwiedziły dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. Wizyta sprawiła dzieciom dużo radości i wywołała uśmiechy na ich twarzach. Mundurowi przekazali podopiecznym prezenty, które umilą im spędzanie świątecznego czasu w placówce.

W minioną sobotę policjantki z jasielskiej komendy, zajmujące się m.in. profilaktyką społeczną, odwiedziły dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. Niewątpliwie dla najmłodszych mieszkańców tej placówki było to niecodzienne wydarzenie, ponieważ w spotkaniu uczestniczył wyjątkowy gość. Dzieci miały okazję poznać policyjnego misia, który podczas wspólnej zabawy sprawił im dużo radości i wywołał uśmiechy na ich twarzach.

Podczas spotkania, czas zabawy z policyjnym misiem, policjantki wykorzystały także na edukację dzieci w obszarze bezpieczeństwa w sieci. Zwróciły uwagę na najczęstsze zagrożenia, na które można natknąć się w internecie, udzielały porad – jak postępować w wielu trudnych i niebezpiecznych sytuacjach, by nie paść ofiarą przestępstwa.

Spotkanie z policyjnym misiem sprawiło dzieciom dużo radości. Każdy z uczestników otrzymał prezenty. Dzięki tej inicjatywie policjantki wprowadziły do placówki dużo pozytywnej energii, ciepła i uśmiechu, który z pewnością będzie najmłodszym towarzyszył przez najbliższy okres Świąt Bożego Narodzenia.

W końcowej części spotkania, policjantki ogłosiły konkurs na najładniejsze imię dla nowego pluszowego funkcjonariusza jasielskiej komendy. Jego rozstrzygnięcie nastąpi już w nowym 2021 roku.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Wszystkim podopiecznym Domu Dziecka w Kołaczycach życzymy dużo uśmiechu, pogody ducha oraz samych pięknych i magicznych chwil spędzonych w ciepłej i radosnej świątecznej atmosferze.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x