r e k l a m a
MiastoWiadomości

Przybyszowskiego drogą jednokierunkową

Od 14 marca (czwartek) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na ul. dra Z. Przybyszowskiego w Jaśle. Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał od skrzyżowania ul. Przybyszowskiego z ul. Jagiełły w kierunku skrzyżowania z ul. Krasińskiego.

Przybyszowskiego drogą jednokierunkową

Zmiana organizacji ruchu na tej ulicy z dwukierunkowej na jednokierunkową jest realizacją postulatu mieszkańców bloków przy ulicy Przybyszowskiego. Zmiana ta została pozytywnie zaopiniowana przez Komisję Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej Jasła, a następnie zatwierdzona przez organ zarządzający ruchem czyli starostę jasielskiego.

W związku ze zmianą organizacji ruchu bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wprowadzone zmiany.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
abcmieszkaniec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

PEWNIE BO BURAKI KTÓRE TAM MIESZKAJĄ MAJĄ TYLKO JEDEN GARAŻ ALBO WCALE I NIE MAJĄ GDZIE PARKOWAĆ!!!!!!!!! A MOŻE W JAŚLE WOGÓLE ZROBIĆ ULICE JEDNOKIERUNKOWE!!!! PO CO KTOŚ MA PRZYJEŻDŻAĆ DO WYMIERAJĄCEGO MIASTA EMERYTÓW I RĘCISTÓW!!!!!!!!! BO ZAKŁADY LIKWIDUJĄ A EMERYCI ZAJMUJĄ MIEJSCA PRACY BO JEST TANIEJ!!!!!!!!!!

abc
Gość
abc

Na końcu ulicy postawcie patrol policji, jeszcze niech oni sobie coś zarobią gdyby komuś niechcący zapomniało się i nie spojrzał na znak i pojechał na pamięć.

Close
X