MiastoWiadomości

Przybyszowskiego drogą jednokierunkową

Od 14 marca (czwartek) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na ul. dra Z. Przybyszowskiego w Jaśle. Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał od skrzyżowania ul. Przybyszowskiego z ul. Jagiełły w kierunku skrzyżowania z ul. Krasińskiego.

Przybyszowskiego drogą jednokierunkową

Zmiana organizacji ruchu na tej ulicy z dwukierunkowej na jednokierunkową jest realizacją postulatu mieszkańców bloków przy ulicy Przybyszowskiego. Zmiana ta została pozytywnie zaopiniowana przez Komisję Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej Jasła, a następnie zatwierdzona przez organ zarządzający ruchem czyli starostę jasielskiego.

W związku ze zmianą organizacji ruchu bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wprowadzone zmiany.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
2024 lat temu

PEWNIE BO BURAKI KTÓRE TAM MIESZKAJĄ MAJĄ TYLKO JEDEN GARAŻ ALBO WCALE I NIE MAJĄ GDZIE PARKOWAĆ!!!!!!!!! A MOŻE W JAŚLE WOGÓLE ZROBIĆ ULICE JEDNOKIERUNKOWE!!!! PO CO KTOŚ MA PRZYJEŻDŻAĆ DO WYMIERAJĄCEGO MIASTA EMERYTÓW I RĘCISTÓW!!!!!!!!! BO ZAKŁADY LIKWIDUJĄ A EMERYCI ZAJMUJĄ MIEJSCA PRACY BO JEST TANIEJ!!!!!!!!!!

abc
abc
2024 lat temu

Na końcu ulicy postawcie patrol policji, jeszcze niech oni sobie coś zarobią gdyby komuś niechcący zapomniało się i nie spojrzał na znak i pojechał na pamięć.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x