r e k l a m a
Ważne wydarzeniaWiadomości

Rowerzysta zderzył się z renaultem

Wczoraj w Kołaczycach 82-letni rowerzysta zderzył się z osobowym renaultem. Starszy człowiek z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policjanci ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia.

fot. archiwum

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 16. Z zabranych dotychczas informacji wynika, że kierujący rowerem 82-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce jechał ul. Jagiełły. Skręcając w lewo na skrzyżowaniu w ul. Szewską, ściął zakręt i uderzył w przód oczekującego na włączenie się do ruchu osobowego renaulta. Mężczyzna odbił się od pojazdu i upadł na jezdnię.

Na skutek wypadku pokrzywdzony rowerzysta trafił do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich stwierdzono u niego obrażenia głowy, został hospitalizowany.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków, sprawdzili stan trzeźwości uczestników wypadku. Kierowca renaulta, jak i rowerzysta byli trzeźwi.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
100 latekwujekpamiętający Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pamiętający
Gość
pamiętający

Dobrze że nie wpadł w TW”Drzewo”

wujek
Gość
wujek

Rowerzysta nie dostosował prędkości do warunków panujących na szosie

100 latek
Gość
100 latek

w takim wieku trudno o trzeźwą wyobraźnię u takich ludzi.Problem w tym,że oni nie potrafią pogodzić się ze starością i nie przyjmują do wiadomości,że i życie mają za sobą i myślenie mają ograniczone.Jeśli ten przykry wypadek da zrozumienie innym jego rówieśnikom,to i przyjdzie otrzeźwienie.Znając naszą mentalność,to niczego on nie nauczy wiekowych ludzi

Close
X