Ważne wydarzeniaWiadomości

Rowerzysta zderzył się z renaultem

Wczoraj w Kołaczycach 82-letni rowerzysta zderzył się z osobowym renaultem. Starszy człowiek z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policjanci ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia.

fot. archiwum

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 16. Z zabranych dotychczas informacji wynika, że kierujący rowerem 82-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce jechał ul. Jagiełły. Skręcając w lewo na skrzyżowaniu w ul. Szewską, ściął zakręt i uderzył w przód oczekującego na włączenie się do ruchu osobowego renaulta. Mężczyzna odbił się od pojazdu i upadł na jezdnię.

Na skutek wypadku pokrzywdzony rowerzysta trafił do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich stwierdzono u niego obrażenia głowy, został hospitalizowany.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków, sprawdzili stan trzeźwości uczestników wypadku. Kierowca renaulta, jak i rowerzysta byli trzeźwi.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pamiętający
pamiętający
2024 lat temu

Dobrze że nie wpadł w TW”Drzewo”

wujek
wujek
2024 lat temu

Rowerzysta nie dostosował prędkości do warunków panujących na szosie

100 latek
100 latek
2024 lat temu

w takim wieku trudno o trzeźwą wyobraźnię u takich ludzi.Problem w tym,że oni nie potrafią pogodzić się ze starością i nie przyjmują do wiadomości,że i życie mają za sobą i myślenie mają ograniczone.Jeśli ten przykry wypadek da zrozumienie innym jego rówieśnikom,to i przyjdzie otrzeźwienie.Znając naszą mentalność,to niczego on nie nauczy wiekowych ludzi

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x