r e k l a m a
MiastoWiadomości

Rozwiązywanie problemów społecznych

Radni Rady Miejskiej Jasła przyjęli projekt Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałaniu Narkomani na 2013 rok.

Urząd Miasta Jasła (fot. Wojciech Żebracki, Jaslonet.pl)

W projekcie zawarto szereg sprawdzonych zadań z lat poprzednich m.in.: kampanię „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, „Postaw na rodzinę”, dofinansowanie placówek opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego, utrzymanie aktywności Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i jej współpracy z policją i strażą miejską w zakresie profilaktycznych działań prewencyjno-edukacyjnych i kontroli punktów detalicznej sprzedaży napojów alkoholowych.

W projekcie budżetu miejskiego na 2013 rok na realizację programu zaplanowano 750 tys. zł.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2023 lat temu

Zaiste „szczytny cel” i okrągła sumka – przy budżetach rodzinnych oscylujących w granicach 20 – 30tyś/ rok – jest to całkowity koszt utrzymania prawie 30 rodzin …. natomiast „bogata kampania” zasili niską produkcję odpadów i uzasadni podwyżki za ich wywóz i utylizację ………

LIZODROPULOS!
LIZODROPULOS!
2023 lat temu

Dajcie ludziom pracę,perspektywę godnego życia,a alkoholizm i narkomania będzie marginesem.Te bzdety,programy…Rzygać się chce od tej urzędniczej paplaniny-słoniny!

bhp
bhp
2023 lat temu

dlaczego nie dopowiedziano,że w tym programie jako priorytet przyjęto dalszą likwidację jeszcze istniejących zakładów pracy i planowe zwiększenie bezrobocia do 25% ?

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x