PolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Ryszard Karmelita zrezygnował ze startu na wójta Brzysk

Ryszard Karmelita (fot. Hubert Szpyrka)
Niespełna dwie doby od zgłoszenia kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast mamy w powiecie jasielskim pierwszą rezygnację. Ryszard Karmelita, kandydat komitetu Wisłoka – Liwocz „Nadzieja” wycofał się wczoraj ze startu w wyborach na wójta gminy Brzyska.
Po rezygnacji Karmelity pozostaje trzech kandydatów: obecny wójt Ryszard Papciak, wiceprzewodniczący rady powiatu jasielskiego Rafał Papciak i zastępca wójta gminy Brzyska Józef Lenartowicz.
Nieoficjalnie mówi się, że rezygnacja ze startu Ryszarda Karmelity spowodowana jest porozumieniem z Józefem Lenartowiczem.
W takiej sytuacji Józef Lenartowicz będzie startował z numerem pierwszym, na liście.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gbur
gbur
2024 lat temu

A nie jego przeszłością ?????

buhahaha
buhahaha
2024 lat temu

i cale szczęście……

rebus
rebus
2024 lat temu

W takim razie pytam, jaka cena za rezygnację? Nasuwa się jedno rozwiązanie i chyba jedyne, a mianowicie w przypadku zwycięstwa Lenartowicza zastępcą jest Karmelita. Drżyjcie mieszkańcy gminy Brzyska! A propos. Gratuluję panu Lenartowiczowi niektórych kandydatów na radnych z jego komitetu. Albo pan jesteś ślepy i głuchy, albo jako PIS-owski namaszczony kandydat nie masz pan żadnego zaplecza politycznego w tej gminie. Ludzie z przeszłością SLD-owską, ateiści, obiboki i śmierdzące lenie trafiają się na liście PIS-u w Brzyskach, jako kandydaci do rady gminy. Tylko pogratulować. W takim razie kto będzie pana popierał i bronił, gdy po wyborach przyjdzie czas zaciskania pasa, podnoszenia… Czytaj więcej »

gorka
gorka
2024 lat temu

co to za rambo za karmelita?:D

Żyg w rowicz
Żyg w rowicz
2024 lat temu

Czy to prawda że TW Drzewo nie jest opisany na PKW?

MAŻYCIEL
MAŻYCIEL
2024 lat temu

CZEKAMY KIEDY ZREZYGNUJE PANI MARIA I ODEJDZIE W ŚWIETLE CHWAŁY A NIE ROZCZAROWANA PO PRZEGRANEJ .

mika
mika
2024 lat temu

dobrze napisał rebus o radzie gminyGmina na nic nie ma fundusz, ale na szczytne cele takie jak utrzymywanie wszystkich „lubiących się napić” to ma, nigdy tego nie zrozumie po co tyle gmina zatrudnia pseudo konserwatorów jak nie ma kasy i niby taka zadłużona. A z panem L. jak sie rozmawia to jak grochem o ścianę, umie tylko obiecać a gorzej z realizacja, chłopina ma krótka pamięć:)I kolejne wybory i nie mam kandydata naprawdę odpowiedniego na wójta który by zrozumiał co się do niego pisze i mówi- moim skromnym zdaniem:(

cxz
cxz
2024 lat temu

Uwielbiam wójta Papciaka to” taka szarmancka menszczyzna .”……”jestem oczarowany…” powiedział na przywitanie a że możemy sobie popatrzeć prosto w oczy ( z racji wzrostu ) to i rozmowa była na odpowiednim poziomie …………….

rjs
rjs
2024 lat temu

chyba nie wiecie co piszecie to miejsce jest zrobione dla pani M. K Jak się jej noga powinie, a może się powinąć. Fajna babka 🙂

rjs2
rjs2
2024 lat temu

A co do pana Lenartowicza to naprawdę porządny człowiek, jak go nie wybierzecie to będziecie mieli dwa razy większe zadurzenie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dr Zdziwko
Dr Zdziwko
2024 lat temu

do rjs2 „ZADURZENIE” ???
to już jest w Gigantach Intelektu i Producentach Obietnic

mm
mm
2024 lat temu

ad
ad
2024 lat temu

jak to nie realizuje się inwestycji w gminie? A most na Wisłoce, a 3 mosty w Błażkowej,a sala gimnastyczna w Lipnicy i wiele innych- to nie są inwestycje??
I wszystko na głowie p.Lenartowicza.

ad1
ad1
2024 lat temu

do ad -no tak ale dla zwykłego zjadacza chleba to jest -jak to określił Dr Zdziwko -Producentem obietnic i nic więcej

do ad
do ad
2024 lat temu

To co wymieniłeś to są inwestycje Powiatu jasielskiego, a nie gminy Brzyska, a już w żadnym wypadku p. Lenatrowicza. W tych inwestycjach częściowo partycypują w kosztach gminy Kołaczyce i Brzyska.
Poprzedni wójt i rada gminy wybudowali gimnazjum w Brzyskach i salę gimnastyczną we Wróblowej i wiele dróg i mostów i jakoś zostawili gminę na plusie, a teraz nie zrobili nic, poza stołami do szachów i dniami chleba, a zrobili taki dług.
Podziękują im ludzie za to już niedługo!

DRZEWO
DRZEWO
2024 lat temu

TW DRZEWO ŻYGŁOWICZ ROZDAJE KARTY HA HA HA !!!!

mgr Jerzy
mgr Jerzy
2024 lat temu

Słówko do Rafała Papciaka co teraz powie o tym co zrobił 13 maja 2004r,
Michałowi Nowak – jest przestępcą . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

Potencjalni wyborcy się produkują – a kandydaci siedzą cicho ,by się nie narazic niepotrzebną obietnicą !!!!

Farba-plama
Farba-plama
2024 lat temu

Jeżeli udała się kariera do powiatu ,to tam trzeba się starać coś załatwiać.Jeżeli była sprawa,to sąd na pewno chciał nie zamykać przyszłości-ale to nie upoważnia nosić głowy Za wysoko .

Zobacz także
Close
Back to top button
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x