MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Samorządowy Menedżer Regionu dla Jasła

Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła otrzymał w rankingu Pulsu Biznesu Filary Polskiej Gospodarki wyróżnienie „Samorządowy Menedżer Regionu 2011 w województwie podkarpackim”. W imieniu burmistrza wyróżnienie odebrał – podczas uroczystości, która odbyła 18 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Lublinie – Paweł Rzońca, sekretarz miasta Jasła.

Samorządowy Menedżer Regionu dla Jasła

Filary Polskiej Gospodarki przyznawane są firmom z całej Polski już od kilku lat, natomiast w tym roku po raz pierwszy wśród gmin przeprowadzono plebiscyt, mający na celu uhonorowanie liderów wśród jednostek samorządu terytorialnego. TNS Pentor zwrócił się do wszystkich gmin w Polsce z prośbą o wskazanie samorządów, o których można powiedzieć, że są liderami w regionie.

Samorządowcy spośród gmin w danym województwie wybierali jedną – w ich ocenie lidera w regionie. Dokonując wyboru nie mogli wskazać własnej gminy. Dodatkowo spośród wszystkich gmin w danym województwie poproszono respondentów o wskazanie samorządów gminnych z ich województwa, które są liderem pod względem takich kryteriów jak: tempo rozwoju, pozyskanie pieniędzy unijnych, wspieranie przedsiębiorców, działających na terenie danej gminy, konsolidację społeczności lokalnej.

W województwie podkarpackim liderem Samorządowego Menedżera Regionu 2011 został Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, a burmistrz Jasła znalazł się w gronie wyróżnionych wspólnie z włodarzami: Mielca, Krosna, Trzebowniska, Stalowej Woli, Soliny, Dębicy, Ustrzyk Dolnych i Cieszanowa.

Współorganizatorem plebiscytu była firma Orange, partnerami: Enea, PKO Bank Polski, PGNiG, Grupa PZU,  patronami honorowymi: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związek Powiatów Polskich.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alo,alo
Alo,alo
2024 lat temu

Jak widać doradca Czerneckiego P.Gowin i jego towarzysze bardzo ,a bardzo wzajemnie się wspierają.Jest to domena określonej nacji.Chociaż mierny ale wierny.Jeśli tak co miesiąc P.Czernecki będzie odznaczany,wyróżniany,/bo to jest faktem/,to napewno jego kandydatura niebawem zostanie zgłoszona do wyróżnienia noblowskiego.Na takiego obrotnego człowieka Jasło czekało wiekami i wreszcie maaaaaaaaaamy.

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Sami siebie odznaczają i dekorują , lub nadają doktoraty – zapytajcie większości, czyli zwykłego mieszkańca z wypłatą, czy świadczeniem na poziomie minimum, które to nie wystarcza na pokrycie minimalnych potrzeb egzystencji, – a ta większość was oceni…..

Bolo
Bolo
2024 lat temu

Fajnie, że sobie przyznają te nagrody tylko rodzi mi się w głowie pytanie? CO MY JAŚLANIE Z TEGO TAK NAPRAWDĘ MAMY? Czy przez to zmniejszyło się w naszym powiecie bezrobocie? Czy powstały w Jaśle nowe miejsca pracy? Czy dzięki temu będzie jaślanom się lepiej żyło? Jeśli nie to wszystkie te nagrody i dyplomy nasz burmistrz może sobie w d… wsadzić. Jeszcze nie tak dawno śmialiśmy się z Kurowskiej, że tylko kościoły buduje i kwiatki w parkach sadzi. Zostało nam chyba tylko stwierdzić że „zamienił stryjek……” Szkoda tylko, że to ciągle naszym kosztem….

energetyk
energetyk
2024 lat temu

Pytanie do P.P.Czerneckiego ,Przetacznika.Kiedy zostanie zamknięty sezon grzewczy w Jasielskiej Spółdzielni.Tutaj obowiązują jasne i klarfowne przepisy.Jeśli przez okres 5-ciu dni temp.w przedziale dobowym spada poniżej 0 stopni C,sezon grzewczy zostaje zamknięty.Od początku m-ca 04 nie było takich spadków.Przetacznika służby ściągnęły zawory z kaloryferów w klatkach i przy otwartych oknach ciepło tłoczone jest w gwizdek.Chyba,że jest cicha zmowa z mpgk-iem,ażeby przez cały rok trwał sezon grzewczy.Zarobek trwa,a kto dba o blokowiska.Wszystkim tym należą się kolejne odznaczenia.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x