Ważne wydarzeniaWiadomości

Śmiertelne porażenie prądem

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. 43-letni mężczyzna zginął porażony prądem. Do zdarzenia doszło podczas prac budowlanych.

Śmiertelne porażenie prądem (fot. Archiwum)

Wczoraj około godz. 15.10, dyżurny komendy został powiadomiony przez dyspozytora pogotowia o porażeniu prądem mężczyzny. Przybyli na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 43-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn wykonywał prace budowlane na terenie własnej posesji. Mężczyzna wiercąc w betonowej płycie elektryczną wiertarką, prawdopodobnie został porażony prądem.

Leżącego na płycie 43-letniego mężczyznę zauważyła jego żona. Kobieta natychmiast wezwała karetkę pogotowia. Akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku. Mężczyzna zmarł.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli do dalszych badań wiertarkę oraz przedłużacz. Dokładny przebieg zdarzenia będzie wyjaśniany w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szara kurka
Szara kurka
2024 lat temu

przykre

elos
elos
2024 lat temu

w gminie Skołyszyn a gdzie dokładniej?

elos
elos
2024 lat temu

Święcany

....
....
2024 lat temu

Święcany

józiek
józiek
2024 lat temu

Co to znaczy zabezpieczyli do dalszych badań?Czy nie wystarczy powiedzieć,że zabrali do badań specjalistycznych wiertarkę i przedłużacz?Na miejscu jeszcze powinni sprawdzić,czy gniazdko,kabel,do którego podłączono przedłużacz nie miało fazy na bolcu,o ile miało bolec?

XX
XX
2024 lat temu

To naprawdę tragedia. Szczere kondolencje dla najbliższej rodziny.

cyc
cyc
2024 lat temu

przykro…chlop chcial wybudowac czy remontowac dom dla rodziny i zginal…:/

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x