r e k l a m a
Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Szebniach. Pieszy zginął na miejscu

Kilka minut po godzinie 21 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Szebnie doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, który zginął na miejscu.

Śmiertelne potrącenie pieszego w Szebniach

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf poruszał się od strony Krosna w kierunku Jasła. Prawą stroną jezdni szedł mężczyzna, który nagle wtargnął na jezdnie.

Pomimo podjętej reanimacji, życia pieszego nie dało się uratować. Zmarł na miejscu. Z relacji świadków wynika, że ofiarą był prawdopodobnie mieszkaniec Warzyc w wieku około trzydziestu lat.

Kierujący samochodem, 47-letni mieszkaniec Krosna nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków.

Dokładne przyczyny tej tragedii ustalane są przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
2024 lat temu

aleee urwal !

SS
SS
2024 lat temu

Mimo licznych wypadków w tej miejscowości nikt nie reaguje.Kończy się jak zawsze na opublikowaniu .Podobnie było w Trzcianie k/Rzeszowa.I tam wójt wraz z radą gminy Świlcza wymusili wprost na Woj.Dyrekcji Dróg wybudowanie przejśćia podziemnego.W Szebniach ukształtowanie terenu poniżej sklepu wymagałoby wyłącznie przebicia się pod drogą,bez żadnych zejść i podejść.do tunelu.Tylko chcieć i zrobić.

wPiSdu
wPiSdu
2024 lat temu

a czy ofiara była trzeźwa? l

dd
dd
2024 lat temu

czarny punkt, ograniczenie tam miał do 70, musiał ciąć grubo ponad setke, popatrzcie na zniszczenia auta, zobaczcie gdzie leży ofiara, kilkadziesiąt metrów od samochodu… wjechał w niego z ogromną siłą.. ludzie zwolnijcie…

Zobacz także
Close
Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x