r e k l a m a
MiastoWiadomości

Spotkanie z przewodniczącymi zarządów Osiedli

W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miasta w Jaśle odbyło się spotkanie nowo wybranych przewodniczących zarządów osiedli z burmistrzem Jasła Andrzejem Czerneckim. Jednym z punktów spotkania było omówienie zadań realizowanych na poszczególnych osiedlach, a także przedstawienie propozycji zadań, które powinny zostać wykonane w latach 2012-2014.

Spotkanie z przewodniczącymi zarządów Osiedli

Tego typu spotkania mają służyć sprawnej komunikacji pomiędzy zarządami osiedli, a urzędem. Chcemy na bieżąco znać sprawy i potrzeby poszczególnych osiedli  i w ten sposób pomóc w jak najlepszym ich zarządzaniu – tłumaczy Paweł Rzońca, sekretarz miasta.

Według burmistrza Czerneckiego osiedla jako jednostki pomocnicze są ważnym ogniwem w procesie konsultacji społecznych dotyczących realizacji strategii miasta na lata 2007-2020. Z tego powodu przewodniczący zarządu osiedli zostali poproszeni  o przygotowanie propozycji zadań, które ich zdaniem powinny zostać uwzględnione do realizacji w najbliższych latach.

Wśród omówionych spraw znalazły się również realizacja budżetu miasta Jasła na 2011 rok w zakresie robót remontowych na osiedlach oraz przedstawienie odbywających się na osiedlach zadań (imprezy kulturalne, program profilaktyczny skierowany do dzieci i młodzieży).

W spotkaniu ze strony miasta, oprócz burmistrza Czerneckiego,  udział wzięli: Paweł Rzońca, sekretarz miasta, Jacek Borkowski, skarbnik miasta oraz przedstawiciele Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Jaśle.

Spotkania władz miejskich z przewodniczącymi osiedli mają odbywać się raz na kwartał. Następne spotkanie planowane jest na wrzesień, bądź październik tego roku.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
STANISŁAWKazimierzdragoness Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dragoness
Gość
dragoness

I guzik z tego wyniknie, albo zbudują kolejny chodniczek „do nikąd” jak na osiedlu Na Kotlinę.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

To spotkanie było oczekiwane. Wnioski wysunięte przez Zarządy Osiedli do działań w ich kadencji zostały przez władzę przeczytane. Co dalej zobaczymy, na ile środków lub woli wystarczy. Tak trzymać

STANISŁAW
Gość
STANISŁAW

Jak zwykle pierdu,pierdu-woda ,kawa,paluszki,fotka i do następnej randki. Efekty jak widać od wyborów porażające…Gówno na patelni to mało powiedziane,gdy się rozważy co ta władza od wyborów uczyniła dla mieszkańców Jasła.Bo dla siebie na pewno wiele…Powiem krótko mam w poważaniu to co się dzieje(a właściwie nic), i dlatego podobnie jak wielu Jaślan staram się unikać kontaktu z nienormalnością(delikatnie mówiąc)….Ta władza nie jest w stanie nic zrobić,bo nie ma wiedzy,wsparcia społecznego.i żadnej wizji rozwoju miasta.Ona jest sama dla siebie,administruje rynkiem,i zarabia pieniądze z podatków,które płaci ciężko pracujący Jaślanin…Jak długo jeszcze tak będzie??? No pewnie,aż się ludzie obudzą i zaczną używać idąc do… Czytaj więcej »

Close
X