MiastoWiadomości

Spotkanie Zarządu Klubu Czarni 1910 z Burmistrzem Miasta Jasła

W dniu wczorajszym Zarząd Klubu spotkał się z Burmistrzem Miasta Jasła Andrzejem Czerneckim i Sekretarzem Urzędu Miasta Pawłem Rzońcą. Rozmawiano na temat sytuacji finansowej klubu w związku z wycofaniem się firmy ZTS Gamrat (Lentex) ze sponsorowania, a także na temat możliwości pozyskania nowych sponsorów, nie tylko z terenu miasta Jasła.

Spotkanie Zarządu Klubu Czarni 1910 z Burmistrzem Miasta Jasła (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Burmistrz zwrócił uwagę na prawidłowo prowadzone szkolenie młodzieży w klubie, co przekłada się na bardzo dobre wyniki osiągane przez grupy młodzieżowe Czarnych. Zastanawiano się nad różnymi aspektami pomocy władz miasta, zarówno organizacyjnej jak i finansowej, które mogłyby przyczynić się do przełożenia sukcesów piłki młodzieżowej na wyniki drużyny seniorów.

Przed startem ligi zaplanowano kolejne spotkanie władz miasta z Zarządem Klubu oraz przedstawicielami firm wspomagających finansowo Czarnych Jasło.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pigwa
pigwa
2024 lat temu

Owszem wyniki grup młodzieżowych są, ale nie przekłada sie to na wyniki seniorów. Skoro nie było awansu w tym roku, to trudno się dziwić że o sponsora będzie coraz trudniej bo kto chce pchać kasę na tak zachowawczą drużynę.

pit
pit
2024 lat temu

Nie ma co się dziwić że GAMRAT (obecnie Lentex) wycofał się ze sponsorowania skoro we wszystkich mediach zespół nazywał się :
RAFINERIA – CZARNI JASŁO. Nie dało się tego zmienić ?
Najlepszym sponsorem dla kluby byłby PGNiG

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

zaorać stadion i zrobić tam parking!!!

krn
krn
2024 lat temu

i bardzo dobrze, bo nie ma sensu sponsorować takie dziadostwo. zaorać stadion i zrobić tam parking!

focik
focik
2024 lat temu

nasi kopacze to analfabeci typu prezes lato bezmozgowiec

ns
ns
2024 lat temu

niech Czarnych przejmie nowy styl!

docent
docent
2024 lat temu

I czym pajacyki będziecie parkować na Śniadeckich ? Ciągnikami ? Tylko nie zapomnijcie dobrze powycierać filcoków zanim wyjdziecie na miasto !

Planet Terror
Planet Terror
2024 lat temu

klub mimo wszystko z tradycjami i nie wolno pozwolic zeby upadł, choc sytuacja finansowa jak i stadionu jest bardzo zła,nalezałoby wybudowac nowy stadion i pozyskac znaczace srodki na prowadzenie klubu albo….. pomyśle o szkółce sms

Muzykant
Muzykant
2024 lat temu

Tradycje nie grają!

darko
darko
2024 lat temu

do docent miasta to ty chyba nie widziales 🙂

gol
gol
2024 lat temu

jakież to wyniki maja grupy młodzieżowe. zadna z drużyn nie wygrała ligi, Ilośc wygranych turnieji mizerna, ilość zawodników w reprezentacji województwa – żałosna

pomocnik
pomocnik
2024 lat temu

Czarni w obecnym sezonie przegrali batalię o awans ze STRUMYKIEM Malawa.Dwa razy w plecy.Otóż kilka informacji nt. klubu Strumyk.Malawa podrzeszowska wieś w gm.Krasne.Większość zawodników,to amatorzy,zapaleńcy,którzy chcą pokazać swoim miejscowym,że coś dla nich umieją pokazać.I to się obopólnie opłaca.Duża widownia,niemałe wpływy i fajna zabawa.Tam sponsoring gminy sprowadza się do zakupów strojów sportowych.Jeśli zaś chodzi o zawodników Czarnych,to im się wydaje,że to już krajowa ekstraklasa.Dla nich akuratnym sponsorem mogą być szmateksy,lumpeksy.Można tam dla nich wyszperać jakieś podkoszulki,szorty,łapcie.A jak się do czegoś uczciwie przyłożą,bo ich na to stać,to mogą się uważać za zawodowców i wówczas liczyć na jakieś tam pieniądze.

Subiektywna
Subiektywna
2024 lat temu

Trzeba mieć tupet, aby drążyć kasę miejską przez ludzi mających wątpliwą reputację i sukcesy społeczno-zawodowe.

ujn
ujn
2024 lat temu

Przecież Lentex nie da kasy na coś takiego jak liga, w której grają Czarni. Lentex jest firmą o światowym zasięgu, a Czarni biegają po boiskach sąsiednich wiosek. Co im Lentex sprzeda? Rolkę wykładziny do sieni? :-)). Za sponsoring Czarnych, Czajka powinien mieć zarzut o niegospodarność. Dla Gamratu żadnych korzyści to nie dało, a obowiązkiem zarządu każdej firmy, jest dbać o dobro firmy, którą kierują.

Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x